De mei 2012 mama's kletsen verder!

Discussie in 'De mama's' gestart door bezigbijtje, 1 jun 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nijntje81

    nijntje81 Fanatiek lid

    11 jul 2011
    1.738
    0
    0
    Big City
    dat ligt idd aan de knooptechniek. er staan meerdere technieken op youtube. Fabiënne ligt meestal net onder en tegen mijn borsten.
     
  2. klusser1980

    klusser1980 Fanatiek lid

    11 okt 2008
    1.602
    0
    0
    Sam, wat heb je nu gedaan met standaard of hypoallergeen?
    Edit, zie het al...

    Ludora, wel balen dat je spijt kreeg van afwijzen extra zorg, kon dat later ook niet meer, of vond je t toen zelf een gepasseerd station?

    Nijn en Nyncke, bedankt voor posten draagdoekfoto!

    Bumba, zal ook nog effe in jouw album kijken!

    Cullen, wat heeft ha gezegd?

    Jazzlyn, mooie foto's! En mooi dat ie nu op normaal gewicht zit!

    Daro, vindt je het niet erg jammer dat je man niets doet qua verzorging van de kinderen? Zelfs geen flesje geven?!
    Edit: ik lees het al. Knap hoor alles alleen. Poeh!

    Bb, fijn dat het goed was bij kinderarts! Dus ook geen ruisjes, super! Nu nog iets rustiger worden....

    Voeden volgens schema, vriendin van mij koos daar ook voor, zijn ook boeken over.... Van Amerikaanse vrouw volgens mij?

    Bb, okay, dus inderdaad Mirena, hoop dat ie je bevalt!

    En wat fijn datnwijkverpleegkundige zo meedenkt met jullie / fenne!

    Pris, hoop dat bezoek ha duidelijkheid geeft over Milan!




    Zo, nu even een break, straks verder bij pagina 28.....
     
  3. klusser1980

    klusser1980 Fanatiek lid

    11 okt 2008
    1.602
    0
    0

    O, ludora, wat klote dit bericht van gisteren! Ga straks verder lezen, hoop dat de nacht en vandaag beter waren, anders sterkte!

    Miekr, weet je al meer over je bloed/ontlasting?

    Miffy, mooi, zo,n emotioneel moment. Die mannen van ons hebben t af en toe maar te stellen met die rare vrouwen....
     
  4. Sam4Hope

    Sam4Hope Fanatiek lid

    25 feb 2011
    3.142
    0
    36
    Verzorgende Niv3 IG
    Lees idd ook dat venkelthee ontraden wordt door voedingsbureau oid maar ga t toch proberen.
    Mijn zusje heeft dat gehad en werkte prima.
    Collega geeft de kleine rooibosthee en werkt schijnbaar ook heel goed!
     
  5. miffy

    miffy VIP lid

    15 jun 2011
    7.746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    @Sam,
    Rooibosthee voor krampjes??
     
  6. klusser1980

    klusser1980 Fanatiek lid

    11 okt 2008
    1.602
    0
    0
    Hhmmm, liever niet. Bij kolven hoeft er niet per se evenveel uit te komen als bij live aan de borst drinken. En stel dat ik dan weinig kolf, dan wordt ik toch maar onzeker. En als ik veel zou kolven zou Nora de eerstvolgende voeding te weinig hebben uit de borst?

    Ik probeer toch te vertrouwen en naar mijn meisje en haar luiers te kijken. En ik houd de tijden waarop ze komt bij. Is netjes om de drie uur. Vannacht een keertje vier uur.

    Handig hoor, iPad, doet het ook op de wc! :D
     
  7. Sam4Hope

    Sam4Hope Fanatiek lid

    25 feb 2011
    3.142
    0
    36
    Verzorgende Niv3 IG
    ja, kende het ook niet...
     
  8. Dribbel32

    Dribbel32 Bekend lid

    27 mei 2011
    758
    0
    0
    Zuid-Holland
    Venkelthee wordt afgeraden tegenwoordig!
    Gebruik van Venkelthee en andere kruiden - Babyopkomst.nl
     
  9. Dribbel32

    Dribbel32 Bekend lid

    27 mei 2011
    758
    0
    0
    Zuid-Holland
    Kolven heeft totaal geen zin, ik kolf nl ook veel minder dan dat Mika drinkt. Een baby is nog altijd de beste kolf (en dit geldt vooral voor moeders die maar af en toe kolven!)
     
  10. Dribbel32

    Dribbel32 Bekend lid

    27 mei 2011
    758
    0
    0
    Zuid-Holland
    Dat is idd het nieuwe advies ipv venkelthee!
     
  11. Sam4Hope

    Sam4Hope Fanatiek lid

    25 feb 2011
    3.142
    0
    36
    Verzorgende Niv3 IG
  12. Bumbaaa

    Bumbaaa Fanatiek lid

    24 mei 2012
    2.188
    0
    0
    NULL
    NULL
    wowie,ik ben weer bijgelezen!

    Ludora,een hele dikke knuf voor jou!!! Wat vreselijk frustrerend voor jou en je mannetje.Ik hoop echt dat je gauw weet wat er aan de hand is en het beter gaat met Lars! Wat ik nog dacht,zou hij mss allergisch/overgevoelig zijn voor de voeding?

    BB,wat een gave bewerkte foto`s van je meiden!! Ik ga zo ook even in je album kijken ;)

    Priscilla,ik hoop dat het met Milan ook gauw beter gaat!

    Tips/adviezen,ik hoor zelf altijd graag meningen van andere.Ik geef m`n mening zelf ook altijd wel,het is toch aan de ander wat ie ermee doet.Het is altijd met de beste bedoelingen en dat is voor iedereen zo denk ik,heerlijk toch om elkaar te kunnen helpen.I love ZP :D

    Vanmorgen weer bij de HA geweest met ons mannetje.Ik vind de reactie op de zantac zo minimaal dat ik het niet verstandig vond om ermee door te gaan.De huisarts deelde die mening.Nu 3 weken streng dieten en hopen dat het daardoor beter gaat (eczeem,buik/darmklachten,onrustig,huilen,weinig slapen).Zoniet dan over 3 weken naar de kinderarts voor onderzoek.
    Ik heb er vertrouwen in dat het met hetdieet goed gaat komen.We hebben nog maar netjes geduld ;)
     
  13. Dribbel32

    Dribbel32 Bekend lid

    27 mei 2011
    758
    0
    0
    Zuid-Holland
    Klusser, hoeveel groeit ze per week?
     
  14. klusser1980

    klusser1980 Fanatiek lid

    11 okt 2008
    1.602
    0
    0
    Als het goed is stemmen je borsten zich af op haar drinkgedrag. Kolven zou jullie balans kunnen verstoren?

    Regeldagen volgens mijn kraamzorg tussen 10e en 14e dag, bij drie maanden en zes maanden...
    Dan moet er dus weer een nieuwe balans gevonden worden....
     
  15. Sam4Hope

    Sam4Hope Fanatiek lid

    25 feb 2011
    3.142
    0
    36
    Verzorgende Niv3 IG
    Maak op de gewone manier wat rooibosthee klaar. Laat het afkoelen en doe hiervan een beetje door de pap of door de flesvoeding heen. Je kunt je baby ook gewoon zo een beetje rooibosthee te drinken geven.
     
  16. nijntje81

    nijntje81 Fanatiek lid

    11 jul 2011
    1.738
    0
    0
    Big City
    adviezen, ik ben echt blij met onze club. Ik heb het wel eerder gezegd, maar vind de adviezen en ervaringen echt fijn. Ervaar niets betweterig. ;)

    iemand vroeg nog over de Difraxkolf? Ik heb em en ben er blij mee. Kan de kracht niet vergelijken, dus kan daar niet zoveel over zeggen. Dat ik mijn handen vrij heb vind ik ideaal. Het ontleden om alles af te wassen en uit te koken kost even tijd.
     
  17. miffy

    miffy VIP lid

    15 jun 2011
    7.746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    Ik wist wel dat ze het mochten idd
    Dat zei het cb ook al
    Maar dat het ook zou werken tegen krampjes wist ik niet namelijk
    Dat wist ik wel van mama die bv geef en kamille of venkel thee drinkt
     
  18. Zustertje2015

    Zustertje2015 Fanatiek lid

    10 mrt 2011
    2.682
    0
    36
    Zo de laptop maar weer eens aan gezet om wat uitgebreider te kunnen reageren.

    Sam; ik begreep ook dat je de venelthee zelf moet drinken. Alleen vraag ik me dan af... Hoeveel moet je er van drinken?
    Ik heb de draagdoek van bykay en ben daar erg blij mee!! Heb die besteld omdat ik er veel positieve ervaringen van las hier en ik met hetzelfde probleem als jou zit hij slaapt alleen op de arm. Ik heb hem er net ingedaan (in foetushouding voor t eerst normaal heb ik hem liggend erin) en hij slaapt!! De hele dag was hij onrustig 2x geprobeerd in bed te liggen waar het mopperen over ging in paniek huilen dus dan maar zo. Iets meer de handjes vrij. Alleen vinden mn bekken het niet leuk als ik druk in het huishouden ga klungelen met een baby voorop.. Maar kan nu even achter de compuetr, keuken beetje bijhouden etc.

    Daro, lekker weer op pad geweest.

    Adviezen, ik lees met veel plezier hier. Sommigen van jullie weten zoveel en daar leer ik als een nieuwe mama veel van.

    Pat. Wow jij heb slagroom in je borstvoeding zitten, goed hoor!!
    Ik heb hem hier ook aan de speen laten weten door hem eerst even vast te houden zodat hij door krijgt er aan te kunnen zuigen. Hier alleen de bibi die hij pakt. Heb alle soorten van difrax ook geprobeerd maar die weigerd hij. En idd de tip van dompelen in de moedermelk wil ook nog wel eens helpen.
    Hier is de speen echt nodig, anders wil hij hele dagen aan mn tiet slurpen :D

    Child, ben benieuwd wat je ha gezegd heeft...

    Heitje; hallo ook weer even hier :) mooi meisje heb je hoor!!

    Ludora ik heb het met je te doen meid! Hopelijk kunnen ze iets doen voor je kleine mannetje. Ben benieuwd wat de kinderarts gezegd heeft vanmiddag...

    VMB, volgens mij als je je borsten elke keer helemaal leeg kolft blijf je zoveel aanmaken. Ik maakte in het begin ook mega veel aan wanneer hij aan beide kanten 20min gedronken had kolfde ik ook nog 200ml erna af. Ben opgeven moment dat kolven gaan laten en heb nu niet continue die spanning meer op mn borsten, alleen als hij er nodig weer aan mag zitten ;)

    Kolf: ik heb de medela swing, en ben er super blij mee! Hij is krachtig, genoeg standen en klein. Ik vind m goed.

    BB spannend van je sollicitatie, hopelijk word het wat voor je!!

    Zo ik ben weer bij...
    Loop vandaag ook mega achter. Wilde vanmorgen toch proberen Sem eens in zn bedje te laten slapen, eerst wat mopperen, vervolgens huilen dacht heel even aankijken en toen werd het echt paniek huilen.. Toen toch maar weer bij me op de arm genomen en lekker genuffeld.. Even naar t dorp gereden naar de apotheek en meneer sliep... Thuis gekomen sliep hij 5min door in de maxi cosie en toen maar gevoed en in de draagdoek gehangen. Helaas heeft hij nu veel last van krampjes....
     
  19. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    Haha dankje wel... wat erg zeg. Ik werk nu ruim n jaar niet meer in de kleintjes (kdv) en stond me toch te twijfelen, zo stom!;)

    Over speentje (weet even niet meer wie dat was) ik heb voor Fenne van alles al geprobeerd (avent,difrax,bibi) en heb nu op aanraden van openen topic de MaM speen van de kruidvat. Deze houdt ze enigsinds goed in... (ook al valt hij er nog erg snel uit)
     
  20. Dribbel32

    Dribbel32 Bekend lid

    27 mei 2011
    758
    0
    0
    Zuid-Holland
    Klinkt heel lullig wat ik nu ga zeggen en zo bedoel ik het echt niet, maar gewoon afwachten, het wordt echt beter!
    Ik heb weinig ervaring met krampjes en heb echt nog nooit een middel gebruikt ervoor, dus daarmee heb je aan mij niks!
     

Deel Deze Pagina