@zwangerwens: Gefeliciteerd meid! Echt geweldig voor je! Geniet er van, je zal wel de hele dag met een smile op je gezicht rond lopen , hoop dat bij mij de clomid ook zo mag aan slaan!!! en bij de rest van de gebruiksters natuurlijk ook! @ guusje: spannend, morgen nog eens testen? hopelijk dan een 2e duidelijke streep! k duim voor je! Hier morgen de hysteroscopie, moet er om 7.30u zijn! Krijg van te voren weer een antibioticainfuus net als bij de hsg. Ik houd niet van dit soort onderzoeken, bleh! Ja wie wel he... Vandaag de 3e clomidtablet genomen, tot nu toe gaat het aardig maar ik merk wel dat ik vaak duizelig ben,eigenlijk wel de hele dag door wat draaierig steeds...gisteren vette hoofdpijn gehad en beroerd. Dacht echt wat is dit nou weer ineens? Denk dat het vermoeidheid was en beetje migraine had ofzo. Vanavond maar vroeg naar bed en dan maar hopen dat het morgen gauw voorbij is...moet op de ok zijn, dus denk dat ik het zonder steun van mijn mannetje moet doen ...best balen! Nou jullie horen wel weer van mij!
Veel succes Colo morgen ! Jammer dat je het alleen moet doen. Hoop dat het mee valt . En idd hopelijk mogen wij ook snel op roze Liefs
@Colo, heel veel succes meid!! Ik hoop dat het een beetje meevalt! @Guusje, heb je alweer eenn test gedaan! Spannend hoor! @Miezel, hoe is het verder met jou? En hoe is het met de andere dames??
Hai! Colo, succes he! En ja, toen ik Clomid gebruikte had ik ook erge hoofdpijn, het zal wel een bijverschijnsel zijn.. Maar trekt weer weg hoor! IK heb vanmorgen een test gedaan, weer negatief.. Maar nog geen ongi, ik snap er niks van... zijn de ovutesten niet werkzaam als je aan de clomid zit ofzo? Volgens deze testen had ik de 22ste mijn eisprong..maar dit betekend dat ik afgelopen di ongi had moeten worden..waarom gebeurd er dan niks? IK vind dit echt vervelend.. Nu wel al een week erg veel witte vloei in mijn slipje, veel meer dan normaal. Plus mijn tepels doen nog steeds erg pijn, borsten cupmaat groter en mijn tepelhoven zijn net pannenkoeken met spikkels..! Ik snap er niks van!!
ehm...eergisteren heb ik nog een bloedtest gedaan, voor progesteron. Uitslag was nu 140. nog wat!! Had ik echt niet verwacht! Is andere koek dan 2.2 Volgens de gyn ben ik nu 2 dagen ongeveer overtijd.. als ik maandag nog niet ongi ben dan testen, indien negatief dan contact opnemen met ziekenhuis. ALs deze ronde toch negatief is dan volgende ronde clomid met pregnyl erbij... Nog steeds spannend dus hier! Begrijp niks van mijn lichaam...
@gooische mama, bedankt voor je felicitaties!! Ben er helemaal super HAPPY mee!!! Wat is er aan de hand dat het met jou minder gaat? niks mis met de baby toch? @Guusje, jeetje, jij houdt het wel heel erg spannend hoor. Super dat je progesteron nu wel zo hoog was!! Heb je je ei dan toch later gehad ofzo?? Vorige week nog wel aan de klus geweest voor de zekerheid? Ik voel me verder helemaal prima. Apart gevoel het idee dat er wat in mij groeit hihi... Misschien is dat bij jou ook al wel het geval guusje!!
Nou...hier nog MEER afwachten...pffff, ik had alles al opgegeven voor deze rond eigenlijk, nu weer zenuwen..haha.. Maareh..140, is dat niet heel erg hoog? Wat kan dit betekenen, weet iemand dat?
Net getempt; 37.7, das wel hoog! Weer valse hoop of toch... Zwangerwens, voel je je verder goed? Nog op die roze wolk zeker met glimlach van oor tot oor? Dat kan ik me ook nog zo goed herinneren! hihi.. Colo, ben je al terug? Hoe is het gegaan?
@guusje27: wat spannend meid! Alles lijkt er op dat je zwanger bent als ik het zo lees! K ga duimen dat de ongi weg blijft en dat de volgende test gewoon gaat knallen!!! @ de rest: de hysteroscopie is me heel erg meegevallen!!! Het was een hele happenning,antibioticainfuus,operatie kleding aan,naar de ok gereden worden had wel 2 inbruprofen 600 mg genomen voor de zekerheid maar als ik geweten had dat het zo weinig pijn deed dan had ik het niet genomen,zo erg mee vond ik het vallen. De hsg deed zeerder vond ik. Maar de binnenkant van mijn baarmoeder gezien en dat zag er zo mooi uit! Ook was de mogelijke poliep die er zou zitten, niet te vinden. De arts zei, wat er niet in zit kan ik er ook niet uithalen Wat ze waarschijnlijk hebben gezien op de hsg is een beetje endometriumweefsel geweest is dus niks vreemd!!! K ben er zo blij om! Vanavond mijn laatste clomid pil voor deze cyclus en dan maar afwachten, spannend! Vanaf morgen maar aan de klus ? of wanneer moet ik beginnen? zit nu op dag 9 van mijn cyclus. Wat raden jullie aan om flink te gaan klussen?
wat fijn voor je dat het is meegevallen en dat er geen afwijkingen gevonden zijn meid, een hele opluchting! Als ik jou was zou ik gewoon lekker overmorgen beginnen met om de dag te gaan klussen, totdat er bloed is afgenomen en een goeie eisprong gemeten is, dan kan je hem niet gemist hebben! succes enne, veel plezier!
ff serieus, volgens mij speelt mijn lichaam gewoon een spelletje met me! Hier onder een postitieve test...voor 3 min! Daarna schoof ie naar rechts helemaal en was ie weg! Test was pas na 10 min positief, dus hij was wel al goed doorgelopen..is toch raar?? ik wil nu gewoon duidelijkheid, ongesteld zwanger..ik word hier knettergek van!
@Guusje, koop anders een test van kruidvat 2v5 of een digitale die test zeg zwanger/niet zwanger. Misschien geeft dat duidelijkheid. Zou idd ook gek worden van die onzekerheid. @Colo, ik zou ook om de dag aan de klus gaan. En als je ei bijna opspringen staat, elke dag. Het beste is namelijk; dag voor eisprong, op eisprong en 2dagen na eisprong aan de klus. Dat advies kregen wij, en zie mijn banner . Veel plezier en vooral genieten hihihi
wij kregen het advies; om de dag, ook tijdens eisprong, omdat een zaadcel zo'n 72 uur in leven blijft, en als je te vaak klust, dus elke dag, dit niet goed voor het zaad is... Colo; anders vraag je even aan je gyn wat hij/zij er van vindt? Krijg je geen advies daar?
Als het zaad van je man goed is, maakt dat voor die 1-2x echt niet uit hoor!! Maar gewoon doen wat je gevoel zegt! En waar jullie zin in hebben hahaha!
Zit iedereen in een domper vanwege het slechte spel van Nederland ? Het is weer zo rustig hiero . Ik zelf vertoon nog geen symptomen , na 12 juni gaan we meer weten . Zwangerwens .. Hoe voel je je ? Guusje .. Hoe gaat het bij jou En met de andere meiden !? Liefs en nog een fijne zondag
Hier nog steeds hetzelfde, geen ongi...morgen maar weer testen, dan ben ik volgens mij al 6 dagen overtijd..maar goed...ik word een beetje ongeduldig nu! Vanmorgen nog getempt; 37,6.. Spannend ook he Miezel! Hopelijk voor ons een goede ronde!