Ts zal ook even de leveringsvoorwaarden moeten bekijken. Als daar in staat dat parkeerboetes voor de klant zijn dan weet ze waar ze aan toe is en is het haar keus of ze de kraamzorg wil afnemen of niet.
Het gaat hier om parkeerkosten he, niet om boetes. Boetes zijn uiteraard voor rekening van de kraamverzorgster zelf, want zij kiest ervoor niet zelf te betalen of de klant niet te laten betalen. Behalve als in de leveringsvoorwaarden staat dat de parkeergelden of voorzieningen voor rekening van de klant zijn en de klant weigert te betalen. Maargoed..dan zou ik als kraamverzorgster mijn biezen pakken
zo aardig wat reacties ! De bezoekersvergunning IDEAAL ! ik ga maandag naar de gemeente om deze zowiezo aan te vragen. Daarbij las ik dat iemand aangaf dat het maar om 100euro gaat. nou nee hier om het centrum heen kost het 3,00euro pu en dan 6uur per dag is 18euro pd en dan keer 8dgn kom ik uit op 144euro ! dat vind ik gewoon teveel en helaas kan ik dat niet opbrengen, wat ik ook al eerder heb aangegeven. Daarbij heb ik ook me excuus aangeboden voor de post, het was in sneltempo en ja was goed gefrustreerd. Ik heb de leveringsvoorwaarden nogmaals gelezen en hierin staat echt niets over de parkeerkosten. Mijn verzekering heb ik al gebeld met de vraag of ik het kan declareren dit is niet mogelijk. Dus die optie valt al af. Ik zal toch echt maandag even af moeten wachten, en anders als de bezoekerspas geen oplossing is ( waar ik niet van uit ga ) dan zal ik toch moeten kijken voor een andere kraamzorg. Bedankt voor de reacties ! groetjes
Ik vind het raar, hier in lwd hebben veel kraamverzorgenden een parkeerkaart voor centrum. Als je iemand kent die bij je zou kunnen kramen, vriendin/zus zou ik dat vragen. Misschien een briefjebij de supermarkt ophangen? Kraamhulp gezocht?
Als het niet in de leveringsvoorwaarden staat heb je een goed punt en ben je blijkbaar overgeleverd aan de grillen van de intaker. Ik zou dan eens rondbellen of je via een ander buro het niet hoeft te betalen.
Die gene typt op een i phone met een flinke barst in het glas. En dat wil nog wel eens wat spelling fouten opleveren. Excuses
Singlemom, klein detail: jij zei dat t 50 cent voor 15-20 min kostte, vandaar die berekening van minder dan 100 euro. Hoop dat die bezoekerskaart lukt! Heb je gelijk wat achter de hand voor wat minder mobiel kraambezoek.
Is ook wat ik de hele tijd gezegd hebt. Maar de starter zijn dát het niet in de algemene voorwaarden stond. Misschien dat het door de spellings fouten kwam maar heb het wel vermeld. Daarbij typ ik op een iPhone met een scheur in het glas, dus zullen redelijk veel woorden niet juist geschreven zijn. Verder blijf ik bij mijn stand punt.
nou nee hoor een kraamhulp is niet verplicht een auto te hebben mijn schoonzus is kraamverzorgende en die heeft geen auto maar wel een scootie, we wonen ook wel in amsterdam dus ja met de scootie kan ze zich makkelijk van wijk tot wijk verplaatsen..
Hier in de buurt is het een voorwaarde, staat in de functieomschrijving dat je in het bezit moet zijn van je rijbewijs EN een auto. Ik woon in een grote stad maar wel met aardig wat plaatsjes er om heen die bij hetzelfde kraambureau horen. Maar ik kan me voorstellen dat als je in Amsterdam werkt een auto helemaal niet handig is.
Dat las ik ook maar had ik niet gezegd Daarbij betreft het kraamzorg VVT, verder geen problemen mee gelukkig en de vrouw die de intake deed gaf ook aan alles op alles te hebben gezet voor deze kosten. Ze belt me van de week terug om te kijken of ik iets heb kunnen regelen dus, dan zou de bezoekerskaart een mooie oplossing zijn ! ook voor verder bezoek.
@singelmom23 heb ff gekeken op de gemeentesite van Arnhem en je kunt een parkeervergunning aanvragen: Parkeervergunning bewoners en bedrijven - Gemeente Arnhem Parkeervergunning bezoekers - Gemeente Arnhem
Ik vind het helemaal niet raar en eigenlijk wel gewoon dat ze dat vragen. Bedoel, als je iedere dag 6 euro (oid) moet ophoesten omdat je moet parkeren, is het niet aan de kraamhulp om dat maar zelf te betalen. Zo'n dik salaris krijgen ze nu ook weer niet. Bij onze kraamzorg (DAT) staat het overigens ook in de voorwaarden. Maar voor de wijken waar dat geldt, kan je idd ook een parkeervergunning aanvragen. Het is niet het probleem van de kraamzorg dat jij in een gebied woont waar alleen betaald parkeren is.
Vind het ook niet raar dat ze het terug vragen! Maar vind het wel per situatie verschillend eerlijk gezegd! Nou kan ik niet in singlemom haar portomonee kijken, maar ik kan me voorstellen dat je dat dan ook nog eens moet betalen , het wel te gek wordt! Hoop dat je een vergunning kan krijgen meid!