Juni 2012 mama's deel 5!!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Mama-in-love, Jun 9, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lionne

    Lionne Fanatiek lid

    Oct 24, 2011
    3,450
    0
    36
    Activiteitenbegeleider in de ouderenzorg.
    Bij Utrecht
    Hier ook regen en onweer. :(
    Eten macaroni met spinazie en spekjes. Ik had alleen te weinig gemaakt.
     
  2. Chanevonbane

    May 31, 2012
    83
    0
    6
    Zuster
    Zaandijk
    @bloempje nee ik heb nog geen idee, ik hoop wat duidelijkheid te hebben woensdag, dus ik vind het allemaal erg spannend, maar ik heb gelukkig een rustige man, die mij altijd steunt, nu hoop ik bij de bevalling ook die rust mee te maken :)
     
  3. Sappie86

    Sappie86 Bekend lid

    Aug 28, 2011
    575
    0
    0
    @eten: net hachee met rode kool op :) lekker hoor vind t alleen jammer dat t zo lang op moet staan..
    @buikomvang: net even gemeten (ik weer niet wat t normaal was hoor maar nu issie 110 cm..
    @tonic: helpt geen snars :( van de week een hele fles leeggedronken (gatver!!) maar niks hoor..
    @weer: hier wat buitjes, geen onweer en geen stortbuien gelukkig... Tijd voor 24•c zonder buien.. Heerlijk!!
     
  4. Juffie27

    Juffie27 Fanatiek lid

    Sep 24, 2011
    1,070
    0
    0
    juf basisonderwijs
    Hey Eef

    Wil even laten weten dat ik nu al deze bavalling en eerste paar dagen heel anders ervaar dan de vorige keer. Ik heb ook een postnatale depressie gehad..weet je nog? En was best bang deze keer...maar het gaat nu zooo goed. Ben alleen maar verliefd naar mijn kindje aan het kijken en de bevalling ging super.. natuurlijk kan het nog veranderen...maar wilde je toch even een opstekertje geven!
    Ik slik trouwens duphaston nu...
    Succes met de laatste loodjes meid...en hoe issie met je jaren 80 look? Haha. Ik kan mijn doos weer zien en schade viel mee haha
     
  5. Juffie27

    Juffie27 Fanatiek lid

    Sep 24, 2011
    1,070
    0
    0
    juf basisonderwijs
    Oh jeetje meid loop jij ook nog steeds zwanger? Dacht vandaag nog aan je...knuffel!
     
  6. Mama-in-love

    Mama-in-love VIP lid

    May 11, 2010
    7,354
    158
    63
    Female
    Verpleegkundige
    Peek sterkte meid! Kan me voorstellen dat het erg moeilijk is om het een plekje te geven. :(

    Emoties: Ik ben van mezelf erg stabiel en sterk maar ben wel erg benieuwd wat mijn hormonen doen tijdens en na de bevalling. Kan soms best eventjes last hebben van hormonen namelijk alleen merk ik dat zelf en kan ik dat ook op dat moment benoemen en bespreken met mijn partner. Dan laat hij me altijd effe met rust of sleept me ergens mee naartoe en dan gaat het vaak snel weer. ;)

    Eten: Brood, heb geen kookplaat. Morgen pas weer. De klussers zijn (weer eens) niet klaar gekomen met de keuken.. :(

    Omtrek: 111 cm. Mijn schoonvader wilde het toevallig van de week opmeten haha!

    Ego: Heb zo'n enorme pijn in mijn liezen/bekken/heup/onderkantje :( :(
    Kan niet zitten of liggen.. Heb echt wel het gevoel dat het nu snel kan gaan beginnen ineens... Had dat helemaal niet tot nu toe..
    Maar wie weet heb ik geen gelijk.
    Nu lekker op de bank en niks doen.
     
  7. evenstar

    evenstar VIP lid

    Jan 22, 2009
    9,809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Spannend Joekie, en je bent morgen ook uitgerekend!! En jeetje, heb je klussers in huis, NU? Hoop dat je straks iig een keuken hebt zodat je man lekker wat gezonds kan klaarmaken in de kraamtijd :)

    Ik moet zeggen, het even wat 'doen' (pizza maken voor mijn man) maakt wel dat de harde buiken bijna een uur zijn weggeweest (heel wat voor mij ;)). Ik las dat je als je emotioneel niet klaar bent om te bevallen het proces ook onbewust kunt tegenhouden :( De vorige keer stond ik er gewoon wat naiever in natuurlijk, gewoon blanco, geen idee wat me zou overkomen! Dus Juffie, je verhaal doet me goed!! :) Fijn dat je zo in de zevende hemel bent, zeker omdat je weet hoe het ook anders kan zijn tijdens/na de bevalling.
     
  8. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    Oct 1, 2007
    18,389
    1,292
    113
    Flevoland
    emotie na bevalling: hier 1 grote opluchting. weg maagzuur, weg (aantal)kilo's, weg vocht, weg pijnlijke bekken en welkom wondertje!

    eten: chinees van gister nog

    woehoeee onweer en regen hier :D wat een knallen!

    ego: dacht blaasontsteking te hebben, pijn bij het plassen. hubby vanmorge urine gebracht met melding erbij dat ik kraamvrouw ben en catheter heb gehad. bel ik voor uitslag vanmiddag, vragen ze wat er gebeurd is aangezien er bloed in mn urine zit.... fijn joh dat ze de info doorgeven als je wat meld :S maar heb geen blaasontsteking

    hier trouwens kraamzorg voorbij, was laatste dag. C is nu 1 week oud :D hieperdepiep hoera! morgen gaan we met zn alleen D naar psz brengen. 1e keer dat ik en C naar buiten gaan. haar gewicht en temp zijn helemaal op en top dus lekker naar buiten mits het droog is
     
  9. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    @Roozjuh: Krijg je wat voorgeschreven?
    Joke lijkt me echt heel aardig, ze mag bij mij ook komen kramen, als Claudia niet eerder gaat..

    Hier: Nu rustig.. Wel onweer en regen, maar geen gerommel in buik.
     
  10. eef80

    eef80 Niet meer actief

    Hahaha! Altijd prettig als je je eigen doos weer kan zien! En ik ga nog steeds voor de jaren 80 look hoor! :D

    Super fijn te horen dat het nu goed met je gaat!! Ik gun je zo ontzettend een fijne kraamtijd en tijd erna! Eenmaal een PND meegemaakt heb je ook echt een fijne tijd verdiend!! En het geeft mij ook moed. Al wil ik het niet toegeven blijf ik er toch wat bang voor! Liefs!!
     
  11. Juffie27

    Juffie27 Fanatiek lid

    Sep 24, 2011
    1,070
    0
    0
    juf basisonderwijs
    @ joekie nou klinkt hoopvol....ik kon die woe alleen maar op de bank zitten en wachten...veel pijn aan onderkantje en bekken enzo..en in avond begon het...fijn want was er door het niks meer kunnen doen echt klaar mee..

    @ evenstar fijn dat het je helpt! Ik stond toen ook naiever erin..en ik was echt labiel en niet meer mezelf erna..terwijl het nu echt anders is...dus het kan zomaar dat jij het nu ook anders ervaart...en over het er klaar voor zijn geloof ik wel..bij mij begonnen na die vervelende woe pas mijn weeen toen mijn vriend thuis was van werk en de kleine bij opa en oma..ook in verloskamer heb ik even gehuild omdat ik bang was en afscheid van buik genomen en daarna ging het echt goed los hihi.. succes meid!

    @ roozjuh wat leuk D wegbrengen met C...en ik herken wat je zegt...hier ook blj geen maagzuur...vocht..of niet kunnen slapen door buik.. ben al tien kilo kwijt van de dertien dus is mooi!

    @ Bijntje en Cecillia ook nog bedankt voor de felicitaties!

    @ Kylie hoe gaat het met jou? Las wat over druk aan je onderkantje..dat had ik ook en voelde bij plassen een soort plop van binnen alsof iets zakte...hoop voor je dat het wat betekent!
     
  12. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    @juffie: druk is minder, maar heb ook niets gedaan verder.. af en toe wat krampen gehad maar zonder regelmaat.. en nog nog stukjes slijmprop in de pot..
    Ga zo echt mn eigen drukpunten op mn voeten masseren..
    En morgen terug naar de gyn.
     
  13. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    Pff, ik ga maar weer even slapen.
     
  14. Bijntje

    Bijntje Fanatiek lid

    Nov 29, 2011
    1,062
    1
    0
    Drenthe
    Hier nu best veel harde buiken.
    Pff mag van mij wel doorzetten hoor!
     
  15. eef80

    eef80 Niet meer actief

    Go bijntje, go bijntje, go bijntje!!!
    (misschien helpt een beetje aanmoediging!)
    :)
     
  16. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    Zet hem op Bijntje!! Sms BEVALLING AAN naar 4040
     
  17. Lionne

    Lionne Fanatiek lid

    Oct 24, 2011
    3,450
    0
    36
    Activiteitenbegeleider in de ouderenzorg.
    Bij Utrecht
    *smst*

    hier staat alweer voetbal aan :(
     
  18. Juffie27

    Juffie27 Fanatiek lid

    Sep 24, 2011
    1,070
    0
    0
    juf basisonderwijs
    Haha jazeker prettig...ik heb even opnieuw ermee kennisgemaakt haha...ach ja laat die jaren 80 look gewoon lekker staan haha..op het moment van de bevalling heb ik er geen moment aan gedacht..

    Ja echt fijn joh...lief van je dat je me dat gunt..inderdaad als je zoiets hebt meegemaakt..is het zo ontzettend fijn om het anders mee te maken en gewoon gelukkig te zijn. Ik heb hier aantal keer gewoon zitten janken van geluk haha.
    Fijn dat het je moed geeft! Tuurlijk ben je er bang voor heel begrijpelijk, maar volgens mij doe je het heel goed allemaal. Ik gun jou ook straks een hele mooie kraamtijd.. komt helemaal goed!
     
  19. Mama-in-love

    Mama-in-love VIP lid

    May 11, 2010
    7,354
    158
    63
    Female
    Verpleegkundige
    Haha! Als dat kon!!
     
  20. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    Deden we bij de November mama's ook altijd.. Net als de BIB en BUB melding, haha..

    Kleine man is mama zeer aan het doen, hij zet zich met z'n benen af tegen mijn rechter heupbot en rekt zich dan uit! Au!
     

Share This Page