Juni 2012 mama's deel 5!!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Mama-in-love, 9 jun 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sappie86

    Sappie86 Bekend lid

    28 aug 2011
    575
    0
    0
    Goedemorgen dames..

    @Kylie: Spannend hoor.. niet zo gek hoor dat je nerveus bent.. Ik gok bij jou nog op hoofdligging, en anders heb je vandaag wat te doen he ;)...
    @Bloempje: Hè wat vervelend van je aambeien.. vooral als je er niet van kan slapen.. Ik heb er (gelukkig) geen ervaring mee, maar ik heb wel veel goede verhalen gehoord van patiënten over curanol in de apotheek waar ik werk..
    @Eef: Jammer dat je zus zo moeilijk doet nu.. Je hebt wel wat anders aan je hoofd nu je bijna mag bevallen en nu krijg je dit :(
    @Juffie: Fijn dat je mannetje het zo goed doet!!

    @Hier: Vannacht redelijk geslapen.. Vanmorgen weer wakker geworden met wat gerommel.. Ook last van onderrug nu maar niks om echt serieus te noemen..
     
  2. Danielle1982

    Danielle1982 Fanatiek lid

    3 apr 2008
    3.515
    1
    0
    @Bloempje: ik vind het jammer om van tevoren al te bepalen een ruggeprik te willen.. ik denk dat je het dan idd niet zonder kunt redden?... Heel eerlijk gezegd denk ik dat je dmv ademhaling heel erg veel pijn kan wegzuchten. Ik wou dus perse geen ruggeprik omdat ik doodsbang was dat deze verkeerd gezet zou worden.. Maar het gaat erom dat je doet waar jij je lekker bij voelt!! het is JOUW bevalling een anser kan er simpelweg niets over zeggen.. @Kylie: succes meis!!
     
  3. toerist18

    toerist18 VIP lid

    23 okt 2005
    8.317
    1
    0
    ik maak babymutsjes met naam
    Nederland
  4. Sappie86

    Sappie86 Bekend lid

    28 aug 2011
    575
    0
    0
    Ach die ha'en l*llen soms ook maar wat hoor ;)
     
  5. Lionne

    Lionne Fanatiek lid

    24 okt 2011
    3.450
    0
    36
    Activiteitenbegeleider in de ouderenzorg.
    Bij Utrecht

    Ik heb heel bewust gekozen voor wel een ruggenprik. Ik heb de hele zwangerschap al heel veel last van rug/bekkenklachten. En ik wil na de bevalling niet nog weken in de kreukels liggen door de rugpijn.

    Qua weeen zou ik het wel alleen willen proberen. Je kunt (in ons ziekenhuis) ten aller tijden aangeven als je toch pijnstillling wilt.
     
  6. Ik kan zonder pijnstilling bevallen hoor dat is het probleem niet :D
    Heb al een heerlijke zoon die ik er zelf thuis uitgeperst heb.

    Maar aangezien ik nu straks misschien verplicht naar het zkh moet had ik zoiets van, tja misschien ook eens uitproberen. Je schijnt na de bevalling vaak wel meer energie te hebben en dat leek me wel handig met een rondrennend broertje thuis.

    Het liefst beval ik natuurlijk gewoon weer thuis in mijn eigen bedje dus ook zonder pijnstilling.
     
  7. Mama-in-love

    Mama-in-love VIP lid

    11 mei 2010
    7.354
    158
    63
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Kylie spannende dag! Succes!

    Hier 40 weken wave. Best apart om die dag te bereiken. Morgen ben ik gewoon "over tijd".

    De nacht is rustig verlopen. Heb heerlijk geslapen.
    Ben benieuwd wanneer het nu doorzet..
     
  8. Cecilia82

    Cecilia82 Bekend lid

    13 okt 2011
    760
    0
    0
    leerkracht groep 1/2 (en inval in alle andere groe
    provincie Utrecht
    Alles rustig dus weer dames, ben benieuwd of er nog een baby komt op deze mooie datum, 12-6-12!
    Kylie: misschien bij jou... spannend!

    Hier nog steeds niks, nada, noppes.... Ook nog geen slijmprop of wat er dan maar op lijkt verloren, maar dat hoeft ook niet persé toch? Of misschien merk je het niet...
     
  9. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    Nou, hij ligt nog in hoofdligging en is weer ingedaald :)
    Definitief geen ks dus..
    Beetje een down-dagje, toch raar als je verwacht eindelijk je kindje in je armen te hebben. Maar goed, we doen er niets aan, geduldig afwachten.
    Heb nog aan haar gevraagd of ze wilde kijken of ik wat ontsluiting heb, maar dat wilde ze niet..
     
  10. Leonie27

    Leonie27 VIP lid

    1 dec 2007
    5.540
    0
    0
    beetje gekke dag dan idd kylie, knuffel! Kan me voorstellen dat het gek is.

    Joekie, vandaag DE dag ha ha, wanneer komt beeb nou???

    bij veel nog wel wat gerommel maar niet doorzettend dus hmmmm.

    juffie, wat super dat bram maar voor 1 voeding kwam vannacht! dat deed mijn dochtertje vannacht pas voor het eerst. Heerlijk!

    boefjesmama is gister niet meer online geweest toch? of heb ik dat verkeerd? hihi
     
  11. Sappie86

    Sappie86 Bekend lid

    28 aug 2011
    575
    0
    0
    hmm idd nou je t zegt ;) hahah hoezo nieuwsgierig...;)
     
  12. HVN2013

    HVN2013 Niet meer actief

    goede morgen dames,

    Nou ik denk echt dat ik de laatste zal zijn die gaat bevallen want ik heb echt niet het idee dat ze snel zal komen, al hoop ik van harte van wel ahahah. Wel voel ik de hele tijd vanalles achter mijn schaambeen maar volgens mij beweegt onze kleine meid daar de hele tijd hiihi. Verder is ze de laatste dagen erg rustig, ik voel haar wel hoor maar minder vaak en niet meer van die pijnlijke trappen die ze me eerst altijd gaf... Wil dat iets zeggen?

    @ daan, wat een scheetje zeg !!!!

    @ planning, de was weer ophangen, naar de vk om 15:00 en daarna gaan vriendlief en ik boodschappen doen :) Zo dan zijn we daar ook weer vanaf ahhaha.
    En ik denk dat ik weer eens wat ga rommelen in huis, misschien op de zolder de papieren uitzoeken ofzo bah bah hahaha dat vind ik zo saai ;)

    Fijne dag ladies !!!
    Kuss
     
  13. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    Ik ben wél verzekerd van een voetenmassage en seks vanavond..Hopen dat het wat uit haalt
     
  14. Heeft hier niets geholpen, net als de bitter lemon en het ananashart :D Maar lekker is het wel!
     
  15. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    Tonic en ananassap ook niet gisteren..
     
  16. Lionne

    Lionne Fanatiek lid

    24 okt 2011
    3.450
    0
    36
    Activiteitenbegeleider in de ouderenzorg.
    Bij Utrecht
    Balen Kylie :(

    Hier geen enkele actie meer. Straks de was in de droger mikken. Als de was klaar is, even winkelen en koffie drinken bij moeders. :)
     
  17. toerist18

    toerist18 VIP lid

    23 okt 2005
    8.317
    1
    0
    ik maak babymutsjes met naam
    Nederland
    Loop er ook nog steeds, heb net een cake gebakken, baby beweegt goed, soms ploppen m'n darmen, maar heb nog een idee dat ik er volgende week ook nog zo bij zit.
    S'morgens wel misselijk, en s'avonds een vermoeide rug.
    Het fijne is wel dat ik vanmiddag weer op controle mag, wil eens vragen of ze kan kijken of ik al ontsluiting heb.
     
  18. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    Ik ga zo weer even naar bed, zo slecht geslapen vannacht.
     
  19. Hommel82

    Hommel82 Niet meer actief

    @kylie, wat een super spannende ochtend moet dat zijn geweest zeg! Wat suf dat ze niet even wou kijken , kan me voorstellen dat alleen al vragen lastig was.

    @eef, familie zucht. Ik leef met je mee maar probeer je op je eigen gezinnetje te focussen nu, zij hebben jou nodig en jij hun en dat is het allerbelangrijkste! Hier heb ik mijn moeder 1 x gezien ( zit al 9 mnd in Engeland en ze belde van het weekend dus verwacht niet dat ze snel in nl. is. Vader spoort ook niet, 2 x gezien inmiddels en die uit totaal geen interesse dus die heb ik het huis uit geluld. Gelukkig fijne sc ouders alhoewel je daar dan ook wel eens gek van kan worden hi hi

    @ Chanelle nee hoor ik ben de laatste haha! Ook hier niets bijzonders behalve een harde buik op z'n tijd. Die kleine meid is ook al een week af en aan stiller en helaas geen teken geweest..

    Gelukkig goed geslapen, op rug en heup pijn na en vandaag maar weer actie ondernemen, beginnen met douchen, wasje, boodschapjes, poetsen en koken. Het leven van n huisvrouw is t niet helemaal voor mij vrees ik...

    Succes meiden ik hoop dat er nog iemand gaat bevallen op deze mooie datum, misschien boefjes mama?
     
  20. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Haai,

    Hier ook net terug van de vk. Heb pijnlijke harde buiken nu, maar het blijft gerommel. De pijn zit helemaal onderin, in mijn bekken. Om gek van te worden. Ze kon ook niet zeggen of dit het begin was of niet, zo te voelen en aan de hartslag te horen was iig duidelijk dat de baby nog heel goed groeit, goed beweegt (auw, want recht in mijn ribben, ze strekt), en het nog erg naar d'r zin heeft.

    Ik heb niet gevraagd of ze wilde kijken of er ontsluiting was, dat zegt namelijk ook nog niks. Je kan rustig met 1 of 2 cm ontsluiting rond lopen tot je overtijd raakt. Na 40 weken gaat het overtijdsprotocol in, eerst maar eens zien of ik daar in terecht kom of niet ;)

    Over ruggeprik, dat zou ik zelf nooit op voorhand al willen. En voor mensen die rugpijn hebben zou ik juist zeggen om het NIET te doen, want je kan nog lang klachten aan de rug hebben door de prik zelf. Ik heb er eentje gehad, geen spijt van gehad, maar het was een noodgreep en ik zou het liever zonder doen.
     

Deel Deze Pagina