De mei 2012 mama's kletsen verder!

Discussie in 'De mama's' gestart door bezigbijtje, 1 jun 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ludora

    Ludora Fanatiek lid

    12 sep 2011
    1.920
    0
    0
    Zwanger zijn en aftellen ;)
    Gezellig Brabant
    Minky, leuk dat je er weer bent.

    BB, ik had van het CB begrepen dat die Omneo minder goed vult, dus t zou goed kunnen dat ze te kort krijgt. Maar ik zou echt wel even overleggen met CB.
    Ik kan me zo voorstellen dat t zwaar is voor je. Ik heb mijn handen al helemaal vol met 1tje....

    Miffy, smelt!! Lieve foto!!

    Pat knuffel. Ze is ook al een paar dagen bezig he?

    De rest ben ik helaas kwijt, intens moe ben ik, ik ga ook ff liggen zo, want ja mijn ventje slaapt gewoon!! :) :)
    Gister was een goede dag de avond was minder, maar de nacht prima. Vanmorgen is hij van 9 tot nu net wakker geweest, heeft rond zich heel liggen kijken, maar geen kick gegeven, hij was gewoon heel blij en vrolijk. Net eten gegeven en nu ligt ie in bed. Ik denk, neem aan dat ie slaapt!! :$

    Op t CB hebben we em even gewogen, maar dat was het enige, vrijdag heb ik mijn eerste afspraak eigenlijk. Maar goed, hij woog 4780, een groei van 500 gram in 12 dagen!!!! Dus ik geloof dat t wel goed gaat met em!! :D

    Ik ga even liggen!!
     
  2. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    Lekker even bijtanken meid!

    fijn te lezen dat hij weer betere tijden heeft gehad de afgelopen 1.5 dag!:D
     
  3. miffy

    miffy VIP lid

    15 jun 2011
    7.746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    @bb,
    heb je al geprobeerd een spuugdoekje of desnoods hydrofiel luier in der nekje te leggen,
    dit geeft steun en vult de losse ruimte op,
    weet trouwens niet in welke houding je der hebt, foetushouding kan het geloof ik ook bij
     
  4. miffy

    miffy VIP lid

    15 jun 2011
    7.746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    @ludora,
    klinkt alsof het beter gaat!!!
    fijn dat die zo goed groeit hoor
     
  5. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    Dat zou ik nog eens kunnen proberen...!

    Heb haar indd in de foetus houding.
     
  6. miekr

    miekr Fanatiek lid

    15 sep 2011
    1.213
    0
    0
    moeder zijn
    Wervershoof
    De ha kan je een zalfje voorschrijven. Wij hadden het ook met devin, met gewoon schoonmaken ging het niet weg. met zalfje was het binnen een week helemaal weg.
     
  7. Ludora

    Ludora Fanatiek lid

    12 sep 2011
    1.920
    0
    0
    Zwanger zijn en aftellen ;)
    Gezellig Brabant
    Ja een opluchting...

    Maar ik blijf me afvragen hoe een tevreden mannetje als hij ineens zoooo kan omslaan. Het is een baby, hij kan niets anders als reageren op íets, hij verzint niet iets... Maar goed, nu is het goed. En hij groeit goed, eet goed, piept en plast goed. Dus ja...

    Bb heb jij eigenlijk hulp??

    Hoe zit het met jullie verder, zien jullie niet enorm op tegen werken. Maar dan met name, hoe moet je t allemaal regelen. Kind man werken huishouden, in ons geval een hond, sociaal leven... Pffff ik heb nu al verschrikkelijke moeite om iets gedaan te krijgen... (Ik ben miss wat ongeduldig na nog geen 3 weken gelden bevallen) Maar ik zie er als een berg tegenop!!

    Sefanja, ja t riekt inderdaad nogal... Ik hoop dat dat ook zo over gaat. T vloeien is beduidend minder aan t worden. En aangezien ik mobieler wordt en dus ook wel eens ergens anders ben als thuis vroeg ik t me af. Kan moeilijk op bezoek vragen of ik even in hun douche mag plassen :D Met een bidon spoelen vind ik echt onhandig.

    Ik ga nu echt ff mijn ogen sluiten, als t goed is meld Lars zich over een uur weer.
     
  8. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    Dat heb ik dus ook! Waarom is Fenne 3 dagen heel anders/tevreden geweest en nu ineens sinds 2 dagen weer heel ontevreden, dat vraag ik me steeds maar weer af...:(

    Nee ik heb geen hulp. Alleen mijn moeder die als ik dr zou bellen wel wil langs komen. (werkt alleen de ochtenden) maar ik vind ook dat ik haar niet steeds kan laten komen. Ik moet het zelf doen voor mijn gevoel. Het zijn mijn kindjes en ik kan niet steeds andere om hulp vragen denk ik dan:);)

    Ik heb geen werk, dus moet erg hard opzoek. Gister aantal open sólli's weg gedaan! Afwachten maar weer... ik kwam er dus indd achter dat ik maar tm oktober recht heb op ww. Dan MOET ik een baan hebben van minimaal 12uur anders gaan wij niet rondkomen:$:( Maar ik denk daar niet zo heel veel over na. ALS ze eens allebei slapen heb ik genoeg tijd om dingen te doen....

    En het word dadelijk allemaal al beter/anders. Rond de 3 maand hebben ze vaster ritme met eten en slapen en dan loopt dat vanzelf. (zegt men, ervaar ik op mijn werk)
     
  9. Dribbel32

    Dribbel32 Bekend lid

    27 mei 2011
    758
    0
    0
    Zuid-Holland
    Werken zie ik totaal niet tegenop, heb het natuurlijk ook al 2 keer eerder gedaan, dat scheelt ook een hoop, he?
     
  10. pat78

    pat78 Fanatiek lid

    19 aug 2011
    1.747
    0
    0
    Sefanja, je zag aan haar gezichtje dat ze pijn had, als ze ff stil was dan kwam er een verschrikte wanhopige blik en meteen krijsen. Regeldag was het niet, ze wilde niet aanhappen of eten, dit lukte trouwens niet eens, wel in mond maar niet zuigen etc, zelfde gein als met de speen trouwens.

    Net cb aan de lijn gehad, moeten Kaylee meer prikkelvrij houden, waarschijnlijk reageert ze heftig op prikkels overdag en dat komt tot uiting in avond. Cola light idd niet meer drinken evenals andere koolzuurhoudende dranken. Heb echt het vermoeden dat het daardoor komt, mijn buik tintelt als ik eraan denk.

    Nu is ze tevreden en stil en ligt warempel in haar bed te slapen. wel valt het me op dat ze tijdens en na het voeden wel steeds vaker onrustiger oogt, veel kreunen etc. Maakt ook varkentjes geluiden door haar neus dit is al zo sinds geboorte

    Ludora, fijn dat Lars nu in bed slaapt, nu jij ook gauw je rust gaan pakken hoor

    BB wat vervelend dat 1 van je meiden nog zo rommelt qua eten etc. Hopelijk komt er hier ook meer rust in

    ben ik iemand vergeten, sorry.

    ga ff strijken nu ze stil is
     
  11. Elies25

    Elies25 Niet meer actief

    Puistjes: hier ook, schijnt vanzelf weer weg te gaan.

    Speentje inhouden: hir kan hij t ook niet zo lang dus moet m even helpen, maar vaak is het al genoeg om even te zuigen, dan in slaap vallen en als hij dan uitvalt is er geen nood aan de man.

    Sefanja: een deken met 2 jaar? Of bedoel je een dekbed? ik heb gewoon zo'n dekentje met lakentje nu. Heb de lijst gevonden inmiddels. Mijn borsten zijn nu weer "goed", het duurde wel even een dag voor t allemaal weg was. Die ontlasting was idd toen kwijt, hij heeft dat zo 1-2 keer op een dag, een urtje bezig om alle scheetjes en poepies kwijt te raken. Speentje werkt nu goed daarbij! Dan is hij wel wakker, maar rustig. Net ook weer wat eruit geprutteld hoorde ik, dan komt die speen echt goed uit.

    Kraambezoek: ook hier heel gedoseerd. Tot nu toe alleen ouder, broers + vriendinnen, mijn vriendinnen, een oud-collega en een oom+tante op bezoek gehad. Aankomend weekend gaan we naar familie van mijn man, dat is zo'n grote groep, die ga ik niet hier ontvangen hoor.

    Marja: haha heel herkenbaar! man tukt lekker door, eerst probeerde ik hem nog wel wakker te maken om de luier te verschonen maar moest dan bijna schreeuwen om hem wakker te krijgen, nou dan doe ik t zelf wel, ben dan toch al wakker. Hij wordt alleen wakker als sami echt hard huilt door krampjes ofzo.

    Spoelen na plassen: uhm ik denk zo'n 2-3 weken, maar ik spoelde gewoon met een fles (bidon) warm water op het toilet, niet onder de douche, veel te veel gedoe.

    Pat78: heb je al eens geprobeerd om haar dan op je buik te leggen, gewoon in bed. Bij ons werkt dat goed en is dan zo rustig.

    Miffy: dat is zeker een lieve foto!

    Ludora: ik kijk er niet tegenop om t egaan werken (ben trouwens vrij tot oktober dus lekker lang), ik ben echt iemand die sociale contacten nodig heeft. Wil ook soms even bijv alleen boodschappen doen en niet alleen maar met hem bezig zijn. Natuurlijk geniet ik van hem en zal t straks moeilijk worden om hem ergens achter te laten (KDV of opa en oma), maar denk dat ik er tegen die tijd ook wel aan toe ben om weer lekker te gaan werken. En ik ben dan 2 dagen thuis, man 1 dag, dus wat huishouden enzo betreft komt dat wel goed.
     
  12. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    Fenne was in diepe slaap om h12 in de draagdoek. Om h1 heb ik haar in de hangmat in de box gelegd en ze sliep waarempel verder!
    Sinds 13.15 is ze wakker maar ze ligt er nog in met dr speentje...

    Ik heb dus even snel de keuken op kunnen ruimen en zelf kunnen eten:D Ook wat telefoontjes gepleegd nu ze stil was!
     
  13. miekr

    miekr Fanatiek lid

    15 sep 2011
    1.213
    0
    0
    moeder zijn
    Wervershoof
    Zo nu even uitgebreid reageren.

    @ pris, sommigen willen gewoon niks van spenen hebben. Devin wilde er wel graag 1, owen echt totaal niet die gooide ze allemaal weg en hebben verschillende geprobeerd. En Mayson moest even wennen.
    Stopte speentje in z'n mond even vasthouden en ondertussen over hoofdje wrijven. Nu vind ie het heerlijk.
    Want ben er echt wel achter dat als ze zuigbehoefte hebben een speen makkelijker is als een duim. Speen is makkelijker af te leren aangezien ze altijd hun duim bij zich hebben.

    @ suiker op speen Ik zou het niet doen. zelf doe ik hem altijd even onder de koude kraan.

    @ heitje je vriend verkouden tja kan gebeuren, hier ook telkens verkouden, andere knullen verkouden, maar komen gewoon allemaal bij elkaar.

    @ bv en eetpatroon Toen ik bij Devin bv gaf at ik gewoon alles, en iedereen die ik ken met bv eet ook gewoon. Letten wel alleen op met heel pittig eten en geen alcohol.

    @ f0rever, hier ook met 2 maanden naar het cb voor de prikjes

    @ essiee, het ligt eraan wat ze gaan doen. Bij Devin was ik toch in het ziekenhuis bevallen wegens dat hij in vruchtwater had gepoept. Maar ben ik bij m'n vk op nacontrole geweest. Bij owen was ik nacontrole bij vk in ziekenhuis en kreeg ik echo's om te zien waar alle stolsels nog vandaan kwamen en hoe m'n wonden waren geheeld.
    Sowieso beantwoorden ze je vragen, het ligt er per persoon dus aan wat ze gaan doen.

    vanochtend met Mayson naar het cb geweest. Hij was nu 4660gr en 55,5 cm. (alleen de lengte klopt niet helemaal omdat hij net z'n lichaampje optrok)
    We mogen de voeding van mayson ook verhogen en krijgt dus nu 120 cc water met 4 schepjes en zo nog 6 voedingen per dag.
    Anders wordt de overstap naar de hoeveelheid voeding met 8 weken zo groot. (met 8 weken gaan ze over op 150cc water en 5 schepjes)
    Hij is helemaal goed gekeurd. Arts vond hem een lief knulletje die al goed sterk is.
    Hij kan al goed zelfstandig z'n hoofdje overeind houden en was mooi aan het lachen naar de arts. mama weer erg trots natuurlijk♥
    Ook keek de arts even naar zijn piemeltje i.v.m zijn hypospadie, maar ook deze arts had het erover dat het vast wel een operatie zal worden.

    Straks zelf even naar het ziekenhuis voor een foto van m'n hand. Vorig jaar gebroken maar er gewoon mee doorgelopen en nu is het nog niet goed. Dus moet nu weer even een foto van gemaakt worden ben wel benieuwd wat daar uit komt.
    dus tot vanavond!!
     
  14. Bumbaaa

    Bumbaaa Fanatiek lid

    24 mei 2012
    2.188
    0
    0
    NULL
    NULL
    Super schattig!! Wat een poppetje zeg :)
     
  15. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    positieve berichten over je mannetje miek! Mag je trots op zijn!

    Gaan alle baby's met 8 weken naar 150+5? Ongeacht gewicht?

    Succes dadelijk met de foto van je hand!
     
  16. Elies25

    Elies25 Niet meer actief

    miekr wat is hypospadie?


    Hier nog even een foto van mijn lachende ventje, moment is geknipt uit een filmpje dat ik had gemaakt (kon nog net dit lachje filmen, de grootste lachjes waren al geweest).
     

    Bijgevoegde bestanden:

  17. Yupgup

    Yupgup Fanatiek lid

    18 mrt 2011
    3.745
    0
    36
    Onze grote beer en kleine welpje!
    Gelderland
    Pffft, vraag me ook wel af hoe een baby zo kan omslaan. Verschrikkelijk weekend gehad, nou gisteren een goede dag, heeft bijna de hele dag geslapen. En vandaag ist weer mis. Krijsen!! Geen idee wat er met hem is en is niet stil te krijgen. Als hij eindelijk slaapt, dan 10 min en is weer wakker. Pfffft. Ook niks geks gegeten gisteren... Hij drinkt ook maar heel kort, zit dan vol en valt in slaap. Maar als hij zo loopt te krijsen geeft hij geen hongersignalen, t lijkt eerder pijn... Gillen... :(
     
  18. Daro

    Daro Fanatiek lid

    1 aug 2010
    2.548
    0
    0
    West-Brabant
    Even snel, want mn boefjes slapen allebei eindelijk en ik wil nog even stofzuigen, dweilen en afwassen voor ze weer wakker worden..

    Speen: A. is er minder happig op dan K. was. Misschien doordat K. ondervoed is geweest, die had echt een enorme zuigbehoefte. A. wat minder, alleen met in slaap vallen. Suiker op speen of andere zoete dingen niet doen hoor, is superslecht voor de (ontwikkeling van de) tandjes!

    Werken: Ik heb op t moment geen werk, heb 3 maanden in de ww gezeten en daarna in de ziektewet, dus ben straks aan het eind van mn verlof alweer bijna een jaar thuis :) We zijn nu aan het berekenen of het haalbaar is om thuis te blijven de komende jaren, de kosten van de kinderopvang rijzen echt de pan uit en ik vind dat ook het beste voor mn kids. Maar ja ik verdiende best lekker, dus puur financieel gezien gaan we er dan wel op achteruit. Zelf denk ik maar zo: als we maar rond komen. Maar we zijn er nog niet over uit. De vorige keer zag ik er wel erg tegenop, maar toen ik eenmaal weer een paar weken aan het werk was vond ik het ook wel erg lekker om weer gewoon een paar uur per dag mezelf te zijn in plaats van alleen maar moeder van. Gesprekken met volwassenen in plaats van tekenfilms kijken, zeg maar..

    Spoelen: Heb ik alleen de eerste 2 a 3 weken gedaan, met een bidon op de wc. Toen vloeide ik nog veel en vond ik het wel zo fris, van mn hechting had ik eigenlijk weinig last. Sinds 2 weken vloei ik helemaal niet meer.

    Kraambezoek:Hier allemaal geweest, gelukkig maar.

    Oh jee A. is alweer wakker.. daar gaan mn huishoudelijke plannen :)
     
  19. Bumbaaa

    Bumbaaa Fanatiek lid

    24 mei 2012
    2.188
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lief!!!!!
     
  20. Elies25

    Elies25 Niet meer actief

    he dames, ik heb trouwens last van aambeien met bloed erbij (sorry voor de onsmakelijkheid), doet echt heel zeer bij ontlasting op de wc. Moet ik hiervoor naar de huisarts gaan of kun je bij de apotheek ook zalfjes/pillen krijgen?
     

Deel Deze Pagina