Oktober 2010 mamma's deel 4!

Discussion in 'De mama's' started by InCognito, Jan 27, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    Oct 29, 2009
    5,925
    2,093
    113
    Female
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Paloe: Ziet er goed uit :D Ik duim mee voor een plakbeeb!

    Ze kregen gisteren gelijk de uitslag van het examen en manlief heeft een 9!!!! Ben echt wel trots! Helaas zijn er twee van hun groep gezakt maar die mogen nog wel herkansen. De ene had een 5, dat is nog wel makkelijk in te halen. De andere had een 2, dus die zal er heel hard voor moeten gaan blokken.

    Poeh, ben de hele nacht in de weer geweest met een emmer, hou niks binnen :( Ben dus echt heel gammel.
    Tot overmaat van ramp gaf Jelmer me net een hele harde kopstoot (expres, omdat hij geen 4e boterham mocht!) waardoor ik nu ook hoofdpijn heb.
    Helaas is manlief de hele dag aan het vergaderen dus die kan niet eerder thuis komen.
     
  2. Knijn

    Knijn Fanatiek lid

    Feb 3, 2011
    1,553
    0
    36
    NULL
    NULL
    @Nike; Waar blijft je buikfoto? :D
    @Kwebbel; Oh bah! Ben je ziek of is het zwangerschap misselijkheid?
    Jemig, een kopstoot omdat hij geen 4e mocht, tis wat... ;)
    Pcm nemen mss? Eentje mag toch wel in het eerste trimester?
    Snel opknappen!
     
  3. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    Oct 29, 2009
    5,925
    2,093
    113
    Female
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Knijn: Heb vorige week ook al een keer zo'n beroerde dag gehad dus denk van de zwangerschap. Denk niet dat pcm binnen blijft. een slok water is al te veel.
    Heb Jelmer maar voor de tv geinstalleerd, al kijkt hij steeds maar even en gaat daarna weer op boevenpad.
     
  4. Knijn

    Knijn Fanatiek lid

    Feb 3, 2011
    1,553
    0
    36
    NULL
    NULL
    Oh nee Kwebbel, dat is niet handig. Heb je geen supp liggen van Jelmer? Druk je er daar 2 van in, heb je ook 500mg ;):p
     
  5. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    Oct 29, 2009
    5,925
    2,093
    113
    Female
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Knijn: goeie tip, had ik nog niet eens aan gedacht!
     
  6. Knijn

    Knijn Fanatiek lid

    Feb 3, 2011
    1,553
    0
    36
    NULL
    NULL
    Haha, tja... als het daar wel goed gaat, waarom niet?
    Ik weet alleen niet of de dosering dan klopt. Die kan natuurlijk anders zijn bij verschillende pcm. De supp zijn 240mg terwijl kinderen van de sinaspril maar 5ml mogen.
    Aan de andere kant; er zijn ook supp's voor volwassenen, volgens mij zijn die ook gewoon 500mg, toch?

    Ah, dit gevonden;
    Voor volwassenen en kinderen vanaf twaalf jaar. Volwassenen kunnen dezelfde sterkte gebruiken als de oudste leeftijdsgroep van kinderen. Zetpillen zijn een prettig alternatief voor tabletten als je moeite hebt met slikken of als je misselijk bent. Ook voor de jongste kinderen is een zetpil praktischer dan een tablet. De zetpillen zijn daarom ook verkrijgbaar in 120 mg voor baby’s vanaf 3maanden, 240 mg voor kinderen vanaf 1 jaar, 500 mg voor volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar.

    Anders even de vk of apotheek bellen?
     
  7. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    Oct 29, 2009
    5,925
    2,093
    113
    Female
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Ik weet dat ik 4x 1 pcm van 500 per dag mag. Ik neem er regelmatig 's avonds 1 op advies van de vk, om een beetje te kunnen slapen.
     
  8. Knijn

    Knijn Fanatiek lid

    Feb 3, 2011
    1,553
    0
    36
    NULL
    NULL
    Had ik ook begrepen idd, weet alleen niet of het dezelfde dosering is bij supp. Vandaar ;)
     
  9. Escal

    Escal Fanatiek lid

    Aug 12, 2009
    3,441
    0
    0
    limburg
    @paloe, WHOEEEHOOEEE proficiat meid! dit is gewoon een plakbeeb, zo'n duidelijke test! ik zeg proficiat! wat lief zeg met de kaarsjes! echt leuk bedacht!
    @nike, auto hebben we weg gedaan omdat ik er niet veel mee deed, dan is het gewoon te duur, voor het geld wat we ervoor gekregen hebben haal ik nu een bakfiets :D fietsen gaat trouwens ook (vreemd genoeg) beter dan autorijden met mijn bekken.
    @hier, sem gaat niet volgens het boekje :( nog steeds diaree verhoging/ koorts en vandaag ineens ook overgeven... verder heeft niemand hier ergens last van gelukkig maar van de andere kant vind ik het ook wel weer akelig, duurt nu al erg lang en als het een virus was dan hadden wij toch ook wat moeten merken?? ze weegt nu zelfs nog maar 9 kilo (weer 1 kilo eraf dus!) en al haar kleertjes zakken af... morgen weer naar de ha :(
     
  10. Escal

    Escal Fanatiek lid

    Aug 12, 2009
    3,441
    0
    0
    limburg
    bah meid, anders even vk bellen wat te doen, misschien heeft ze nog wel wat meer tips... hebben ook medicijnen tegen zwangerschapsmisselijkheid, misschien is dat iets? vriendin van mij had hier echt baat bij
     
  11. Knijn

    Knijn Fanatiek lid

    Feb 3, 2011
    1,553
    0
    36
    NULL
    NULL
    Jeetje Escal, wat is Sem ziek dan zeg! Hoelang is het al zo? Drinkt ze nog wel goed?
    Ook hier vanmiddag de ha gebeld, Maud heeft zaterdagnacht en zondagochtend overgegeven, dat is gestopt gelukkig. Sinds zondagmiddag niets anders dan waterdunne diarree :( Ze drinkt nog wel redelijk dus daar ben ik blij mee, eten doet ze amper tot niets.
    Vanmiddag ook ineens de broekspijp nat, haal ik haar luier er (staand) voorweg, moet ik hem gewoon recht houden omdat anders de ontlasting eruit loopt, zó dun.
    Ik moet uitdroging in de gaten houden, beetje vertrouwen op moederinstinct eigenlijk. Als ik het echt niet vertrouwde moest ik weer bellen, hoe laat ook.
    Haar ogen lijken al wat dieper te liggen, geen goed teken... :(
     
  12. regenboogje82

    regenboogje82 Fanatiek lid

    Mar 30, 2010
    1,417
    0
    0
    Verkoopmedewerker brood/ kaas en vleeswaren in een
    Limburg
    @Voor alle zieken beterschap.
    @Kwebbel; wat goed van je man. Vervelend dat je je zo naar voelde, ben je weer wat opgeknapt?
    @Paloe; Wat een leuk idee die kaarsjes. En ik hoop op een plakkerd.
    Verder ben ik het alweer kwijt.

    Vanavond mijn nieuwe oven uitproberen. De quiche staat al klaar.
     
  13. paloe

    paloe VIP lid

    Jan 13, 2010
    7,473
    1
    0
    werkende student
    Hier: warmkoudwarmkoud... en gééén zin om ziek te worden...
     
  14. Escal

    Escal Fanatiek lid

    Aug 12, 2009
    3,441
    0
    0
    limburg
    @knijn, hier al bijna 10 dagen. Morgen weer naar de ha.
    Nu ook aan het spugen gegaan.. Inderdaad ook zon broeken als jij aangeeft, hopelijk valt het bij jou mee! Anders ors maken. 1 liter water koken en af laten koelen dan 8 theelepels suiker en 1 tl zout. Recept van mijn ha gekregen

    beterschap
     
  15. Knijn

    Knijn Fanatiek lid

    Feb 3, 2011
    1,553
    0
    36
    NULL
    NULL
    Oh nee Paloe, hoop het niet voor je!
    @Escal; Jeetje 10 dagen al, wat lang! :$ Ik vond 4 al te lang...
    ORS heb ik al gemaakt maar wil ze niet drinken. Ze drinkt alleen redelijk goed in de ochtend en alleen maar appeldiksap. De rest wil ze niet.
    Hier kreeg ik van de ha een tip om anders een klein bodempje coca cola met veel water te geven. Klinkt gek maar er zit iets in de cola wat kinderen heerlijk vinden. Soms is dat het enige wat kinderen willen drinken. Niet puur geven natuurlijk, dat is veel te sterk.
    Net als een groot glas ranja maken zeg maar.
     
  16. Escal

    Escal Fanatiek lid

    Aug 12, 2009
    3,441
    0
    0
    limburg
    Appelsap werkt wel laxeren, net als de schil er van. Hoorde ook dat aa drink goed is ipv ors omdat daar ook veel mineralen enzo inzitten en is erg zoet.
    Hier ook zoekende dus tips zijn welkom.
    Owja rijstwater moet ook helpen.
    Is wat met de kids
     
  17. Knijn

    Knijn Fanatiek lid

    Feb 3, 2011
    1,553
    0
    36
    NULL
    NULL
    Appelsap wist ik, volgens mij is dat met diksap wat minder...?
    Naja, ze drinkt iig iets ;) AA drink klinkt ook wel logisch, ik neem aan ook aangelengd met water?
    Rijstwater, ieuww. Rijst wist ik idd, dat het stopt. Wit brood ook! Maud heeft net een kontje wit stokbrood op. :D
    't Zieke kind slaapt nu, hopelijk voor de hele nacht :)

    Oh EN! Ze neemt sinds 2 dagen 's avonds een beker pyamapapje. Dat is lekker ineens blijkbaar. Zit toch ook aardig wat voedingsstoffen in en is meteen vocht, juuuhh! :D
     
  18. Knijn

    Knijn Fanatiek lid

    Feb 3, 2011
    1,553
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ben wel erg benieuwd hoe het met Incog gaat.... ;)
     
  19. paloe

    paloe VIP lid

    Jan 13, 2010
    7,473
    1
    0
    werkende student
    knijn dan moet je even op de site kijken!:)
     
  20. Chikai

    Chikai Fanatiek lid

    Dec 28, 2009
    3,265
    0
    0
    juf!
    Noord-Brabant
    Ik ook... geen updates, geen facebookberichtjes.... Ben ook wel benieuwd, ik hoop dat het goed gaat!


    En een zieke Sem en zieke Maud... klinkt wel heftig bij allebei zeg! Hopelijk knappen ze snel weer op en hou inderdaad je moederinstinct maar in de gaten! Beterschap! Erg lastig zo, vooral als ze zo weinig willen eten en drinken....


    Hier; ongesteld.... helaas.... maar raar, wel weer veel minder, dus ben benieuwd of het nog verder doorzet....


    Nu weltrusten! Tot morgen :)
     

Share This Page