en of ik geslaagd ben jurk en schoenen gekocht was de jurk die ik als eerste zag hangen en dacht wowwwwww maar hij hing op een pop en ik had eigenlijk na wat andere jurken passen al een andere jurk gekozen toen zei ik "maar ik wil toch die van de pop nog ff aan" en toen werd het moeilijk vond ze beide even mooi staan voelde me echt net een prinsesje
@pandora ben ook benieuwd! @linn hoe was je test, viel het mee of tegen? Ben echt helemaal mijn cyclus kwijt.. Zw.test was negatief dus zal niet zwanger zijn. Was dan toch mijn ongi laatst, denk ik.. Benieuwd wanneer er weer wat komt. Wel raar want heb allemaal rare kwaaltjes, veel afscheiding, supermoe, buikpijn etc zou dat met het opnieuw opstarten van mijn cyclus te maken hebben? We overwegen de natuur weer zijn loop te laten gaan.. Spannend! *geniet nog even van haar roseetje, je weet nooit hoe lang dat nog kan..* @zwangere mama's, hoe voelen jullie je?
@pandora jeeeeeej gelukt dus, wat leuk!! En zal je altijd zien, de 1e waar je oog op valt... Was bij mij ook zo
ik had ook de eerste jurk! nr 2 viel gelijk af toen ik hem aan had, nr 3 maakte het nog wel even moeilijk. lin, ben je helemaal gesloopt nu? leeuwtje, jens word echt groot nu!
@jurk ik had zelfs alleen die ene gepast en dat was hem gewoon, klaar! :O (wel meer gezien maar niet nodig om aan te trekken) En pandora kan je een tipje van de spreekwoordelijke sluier oplichten? Welke kleur, stijl etc?
nr 1 die ik paste heb ik niet eens dichtgeritst iedereen "en en heb je m aan" ik "euh...hij hangt al weer terug op de hanger" werd al kriegel van alle laagjes bij het aantrekken ik dacht "laat maar da gaat m niet worden" mooi was ie wel...maar je zou 30 x moeten gaan pissen in met zo'n klote jurk de jurk die ik eigenlijk al besloten had te kopen was er wel een die ik met plaatjes kwijlen op internet al had gezien had niet verwacht dat ie mooi zou staan qua kleur maar was het uiteindelijk ook net niet maar het is dus toch de eerste jurk die ik in de winkel zag en als laatste had gepast geworden hij was eigenlijk strapless.... en dat vond ik net niet, veel te kaal bij mij en in strapless mag een goed gevulde cup ( vind ik persoonlijk mooier ) en laat ik die nou geen hebben kwam de verkoper op het idee er een halter aan te maken...dus hij stofje gehaald om er een halter aan te spelden heb toen nog een half uur voor de spiegel staan draaien zo gaaaaaaaf vond ik m staan schoonzusjes stonden ook te kwijlen beetje jammer alleen dat ik op de terugweg van de spanningen een dikke vette paniekaanval kreeg en de auto op de vluchtstrook heb gezet schaam me dood....maar voor mijn passagiers werd ik "gewoon" duizelig
Pandora wat gaaf! Ben errug benieuwd naar de foto's tzt! Enne...zo'n paniekaanval...daar hoef je je toch niet voor te schamen?! Lijkt me juist goed dan om gewoon te kunnen zeggen dat je zo'n aanval hebt, dan kunnen ze je evt helpen (of juist even laten gaan) Mijn test was redelijk. Vetpercentage te hoog (wist ik al) is 35,6 en mag eigenlijk maximaal 30% zijn. Dus daar moet aan gewerkt worden... Verder alles gemiddeld (conditie, bmi, knijpkracht, bloeddruk) Ze zijn tevreden met me
Zei ik toch?! Fijn dat je zo goed geslaagd bent; ook hier meteen de eerste jurk gekocht, haha; wij vrouwen weten wat dat betreft gewoon heeeeeeeeeeeeeeeeeeeel goed wat we willen! Jammer van de paniek-aanval, maar ik kan me de aanloop wel voorstellen, ook een beetje de opwinding Heb je lang langs de kant gestaan of zakte het snel? Begrijp ik nou goed dat je passagiers niks van je PA weten?
mijn schoonmoeder en schoonzusjes weten niks van mijn paniekaanvallen af mijn moeder wel alleen denkt zij dat ik ze allang niet meer heb gehad ( wat tot na de zw.schap ook zo was ) ik schaam me ook best wel voor die paniekaanvallen... op de heenweg voelde ik het al wel tijdens het rijden. beetje moe...kei zenuwachtig...heet in de auto kon het redelijk onder.controle houden maar op de terugweg was het "als ik maar niet weer duizelig word etc etc" tja en toen heb ik mn knipperlicht maar naar de vluchtstrook aangezet echt balen.....want ik had zo'n super toffe dag
pandora, goed dat sm verder heeft gereden! kon jij ff bijkomen. Wel jammer dat het gebeurde, maar gauw vergeten en gewoon denken: JES! ik heb mn jurk gevonden!
dat denk ik ook ga m maandag weer aantrekken denk ik ( mocht m al meenemen moet nog wel terug naar hun coupeuse )
Ow... balen joh... Maar ik ken dat gevoel ja, en als je eenmaal denk: als ik maar niet....".... En hoppeteej! Maar F#@$k man, dat moet toch wel behoorlijk vermoeiend zijn om dat enigszins "verborgen"te houden, al heb ik me er nooit voor geschaamd. Mensen in mijn omgeving waren godzijdank allemaal erg begripvol, behalve papa dan, maar dat is zo'n dwarse, ouwe zeikerd, die is daar veel te "het zit tussen de oren" voor, duh. Beetje bijgekomen weer?
ze komen in principe niet meer zo super vaak voor dat het zo vermoeiend is.ze verborgen te houden voor sommige mensen t ging ook al weer een tijdje goed combi teveel gewerkt, daarnaast druk geweest met ziekenhuizen moeder en spanning...was echt zenuwachtig dagen draaien nooit om mij in het bijzonder, ben altijd voor anderen bezig....en dit was MIJN dag mijn collega's weten het ( paar jaar geleden verteld toen ik ze bijna dagelijks had ) en mijn vriend weet dat ik er wel weer eens last van heb en idd sommige mensen weten niks beters als "tussen de oren" nou dan heb ik liever dat ze het niet weten maar ben wel weer bijgekomen....mn vriend heeft me naar bed gestuurd ben altijd erg moe daarna
@ pandora: ik herken het helaas. Gelukkig gaat het het laatste jaar goed. Maar heb altijd valdispert rust bij me als ik ergens heen ga. Zo ook dit weekend. wij gaan vanmiddag lekker weg weekendje huttenheugte. Heb nu wel zin en ga schoonfamilie maar negeren als ze raar gaan doen. Ik heb me meisje en manlief en daar moet ik lol mee maken. Gelukkig zelf niet meer zo verkouden. Mirthe had gisteravond veel avondeten gehad dus ze wou geen fles om 7 uur om 9 uur werd ze nog even wakker dus nog ff geprobeerd wou ze ook niet en toen haar weer in bed gelegd en geslapen tot 8 uur vanmorgen! heerlijk.... Zijn hier al meer kids die 2 flessen krijgen. @ pandora: ben wel benieuwd hoor naar je jurk. nou ik ga verder met spullen inpakken pff wat een bult voor een weekendje
@pandora weet er alles van met paniekaanvallen, ook wel eens tijdens het rijden gehad, bah! maar fijn dat zij verder konden rijden.. niet voor schamen hoor, meer mensen dan je denkt hebben dat af en toe. ik had het laatst dus ook terwijl in lunchte en in gesprek was met mijn moeder en kost me dan veel moeite om het verborgen te houden maar volgens mij heeft die ander dan geen idee wat er allemaal door mijn hoofd/lichaam gaat op dat moment..
Gaaf Pandora dat je DE GEWELDIGE jurk hebt gevonden! Beetje jammer van die paniekaanval, maar je hebt iig je jurk Bumpie veel plezier dit weekend! Nu ah werk, popje is bij schonouders. As maandag komen mijn ouders weer thuis van hun fietsvakantie van 6 weken! Heb al een spandoek gemaakt met 'welkom thuis, we hebben jullie gemist' en nog ff bloemetje halen, heb een fotoboek voor ze gemaakt van onze fotoshoot en mn zus doet nog wat boodschapjes en bakt n taart, dus die hebben een warm welkom Vanmiddag heb ik eenmalig paardrijles van Francis Verbeek, zij is internationaal jurylid en is dus echt wel supergaaf! Kijk ik heel erg naar uit, gelukkig is het in een binnenbak met dit schijtweer Vl heeft net autostoeltje besteld: de Recaro Young Sport. Kan hij bij een van onze leveranciers tegen een leuke prijs krijgen en ook ex BTW op de zaak, dus dat scheelt n hoop! Is een groep 1, 2 en 3 stoel, dus kunnen ze tot 36 kg in. Schijnt een hele mooie kwaliteit en zitvorm te hebben, ben erg benieuwd. Wilde popje eigenlijk nog zo lang mogelijk achteruit in de mc vervoeren, maar de gordel in onze nieuwe auto is te kort.... Dan zouden we nu een nieuwe mc moeten kopen voor dat eventjes nog, dus toch maar over naar een stoeltje. Moet zeggen dat ze de laatste week veel moppert in de mc, ze wil meer kunnen zien Dus komt nog niet zo slecht uit!
Goedemorgen allemaal, Ik heb een vroegmiskraam gehad met 5 weken, met heftige krampen en bloeding. We gaan na de zomervakantie weer verder voor een brusje (Wij gaan volgende week zondag op vakantie voor 7 weken) XXX