Juni 2012 mama's deel 5!!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Mama-in-love, 9 jun 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    En vruchtwater hoeft niet perse te komen als je blaast..
     
  2. Leonie27

    Leonie27 VIP lid

    1 dec 2007
    5.540
    0
    0
    Ja, dat bedoel ik :D

    ik pb je zo meteen even mijn gegevens
     
  3. Leonie27

    Leonie27 VIP lid

    1 dec 2007
    5.540
    0
    0
    nee weet ik maar is wel vaak zo en is wel een goede manier om te testen omdat vaak wel zo is
     
  4. HVN2013

    HVN2013 Niet meer actief

    nee er komt geen vruchtwater als ik op mijn hand blaas maar vorige week ofzo was er inderdaad iemand hier die vruchtwater verloor terwijl als ze op haar hand blies er niks kwam. Misschien dat ik inderdaad mijn vk maar even opbel anders. Ongiepijn word nu steeds erger :D
     
  5. Leonie27

    Leonie27 VIP lid

    1 dec 2007
    5.540
    0
    0
    bleh ik ben ziek. Strontverkouden, koortsig en overgeven blehhh!
    Had dat overgeven echt een maand gemist hoor gets!

    Hopelijk komt manlief snel thuis want 2 kids en ziek is geen leuke combi
     
  6. Einneh

    Einneh Fanatiek lid

    2 mrt 2009
    4.581
    0
    0
    Friesland
    @ CVB: gefeliciteerd!! nu lekker genieten meid!!

    @ Kylie: spannend!

    @ Leonie: beterschap!
     
  7. Leonie27

    Leonie27 VIP lid

    1 dec 2007
    5.540
    0
    0
    heb je inlegkruisje in? Anders kun je daar even aan ruiken of het zoetig ruikt.
    Maar vk opbellen kan idd ook altijd, die zijn de echte experts.

    hoop dat het wat voor je betekent, ook omdat pijn doorzet.
    Is het constante pijn of die opkomt en weer afzakt?
     
  8. HVN2013

    HVN2013 Niet meer actief

    Zo ik heb de vk gebeld en ik moet even een half uur gaan liggen en dan proberen wat vocht op te vangen. Maar ik weet niet of dit gaat lukken want het is elke keer maar een kleine hoeveelheid. Misschien een paar druppels ofzo?

    Ik heb ook een inlegkruisje in en ik heb er net aan geroken maar ik ruik eigenlijk helemaal niks... Urine zou ik zeker wel herkennen. Ik twijfel of het nu vruchtwater of afscheiding is :)

    Ik hoop zo op vruchtwater...

    Verder is het echt ongesteldpijn dat continu is. En daarbij heb ik vndaag eigenlijk als ik eraan terug denk ookal een paar harde buiken gehad. Nu ook weer.
    Oeh spannend ahhahah.
     
  9. Cecilia82

    Cecilia82 Bekend lid

    13 okt 2011
    760
    0
    0
    leerkracht groep 1/2 (en inval in alle andere groe
    provincie Utrecht
    Spannend CN!

    Leonie beterschap!
     
  10. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    Nou, hier gebeurd geen ruk meer.. Ga maar ff dutten zo.
     
  11. Cecilia82

    Cecilia82 Bekend lid

    13 okt 2011
    760
    0
    0
    leerkracht groep 1/2 (en inval in alle andere groe
    provincie Utrecht
    Het resultaat van mijn eerste haakpogingen: een knisperdoekje en rammelaar voor ons meisje! Best een beetje trots op mezelf haha :D
     
  12. Leonie27

    Leonie27 VIP lid

    1 dec 2007
    5.540
    0
    0
    he jammer kylie :(
    Maar hopelijk is het allemaal voorwerk wat echt iets doet zodat je er later toch profijt van hebt.

    cn, spannend!
     
  13. Leonie27

    Leonie27 VIP lid

    1 dec 2007
    5.540
    0
    0
    O cecilia, wat ontzettend leukkkkk!
     
  14. Cecilia82

    Cecilia82 Bekend lid

    13 okt 2011
    760
    0
    0
    leerkracht groep 1/2 (en inval in alle andere groe
    provincie Utrecht
    Thanx!
    Wie weet voor de winter de uilenmuts....
     
  15. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

  16. Sappie86

    Sappie86 Bekend lid

    28 aug 2011
    575
    0
    0
    Jammer hè.. Ik wordt er een beetje moedeloos van :(
     
  17. HVN2013

    HVN2013 Niet meer actief

    Nou ik heb meer als een half uur op de bank gelegen maar ik krijg geen vocht opgevangen... :(

    Wel nu ik weer aan tafel ga voel ik vocht wegglippen bij het gaan zitten. Pfff... voordat ik ging rusten heb ik snel een nieuw inlegkruisje ingedaan zodat de vk daar naar kan kijken straks als ze dat wil. Ik krijg nu toch terug kerende harde buiken en net een soort van rare kramp erbij (wee mischien? )

    Ow en net op de wc verloor ik weer van doorzichtig slijm (misschien weer een deel van de slijmprop, vorige week al een deel verloren.)

    Ik vind het ook erg spannend maar ik ben zo bang dat het hier ook niet gaat doorzetten en dat het uiteindelijk alleen voorwerk is Grr... waarom maken onze beebjes ht ons zo moeilijk he, al dat wachten ahahah
     
  18. Hommel82

    Hommel82 Niet meer actief

    Hey meiden, hier een update! Nou idd vliezen gebroken. Bij mij goed merkbaar, bij niezen, lopen, hand blazen flinke natte broek. Niet te missen in ieder geval. Omdat niet zeker was of beebje was ingedaald moesten we naar het zkh. Daar ctg en echo ( duurde 3 uur omdat het druk was!) en geen weeen, alleen harde buiken. Nu naar huis gestuurd afwachten maar.. Maar dit weekend zien we haar!!!

    Cnv gefeliciteerd!!!!!!!!

    Rommelende dames, ik hoop dat het snel doorzet!! X
     
  19. Wauw Hommel, jullie meisje komt er dus ook snel aan. Spannend hoor.

    @Cecilia, knap gedaan zeg!
     
  20. eef80

    eef80 Niet meer actief

    Hallo meiden!
    Daar ben ik eindelijk weer!!!! En.......met BABY!!!!
    Het spijt me, heb ge
    robeerd te lezen maar het is mij even te veel om bij te houden!
    Ik kom net terug uit het ziekenhuis en heb de kraamhulp even wegwijs gemaakt.

    Gisteren om 17.41 is onze dochter geboren! Ze is 52 cm lang en weegt 3370 gram.
    Om 8.00 CTg gehad, deze zag er goed uit. Gesprek gehad gyn en uitgelegd wat mijn klachten waren en dat ik geen gerust gevoel meer heb.
    De gyn heeft mij voor de keuze gesteld. Medisch gezien was er geen échte noodzaak maar ik mocht kiezen gezien er wel dingen aan leken te komen. Zw vergiftiging, minder leven etc. Na veel twijfel toch naar mijn gevoel geluisterd!! Ik voelde mij zelfs even schuldig dat ik tegen de natuurlijk verloop in ging.
    Achteraf is het maar super goed geweest!!! Na 9uur weeën, pijn! wat een ellende dingen!!, ruggeprik die niet hielp en na 7 minuten (!!!!) persen kwam de kleine meid tevoorschijn! Met navelstreng onder de arm door, om het nekje, onder de andere arm door, door de benen. De verloskundige van het zh wist niet goed wat ze zag en kon haar er in eerste intantie ook helemaal niet uit krijgen, ze zat gewoon vast gedraaid! Er was niet eens ruimte om eerst de navelstreng van het nekje te halen voordat het er helemaal uit was. Verloskundige zei dit nog nooit te hebben meegemaakt en dat zou goed kunnen verklaren waarom de baby steeds minder bewoog. Zat gewoon in de knoop!
    Ik heb twee scheurtjes en 3 hechtingen. Geen probleem wel pijnlijk bij plassen! En een super pijnlijk bekken! En ben helemaal op!
    Maar het aller belangrijkste: Ik heb een super gezond, mooi en lief meisje!!!!!

    Dat was even snel mijn verhaaltje! Ik doe mijn best om binnenkort alles even bij te lezen en te reageren! Maar voor nu even te moe!

    Meiden die nog moeten: HEEL VEEL SUCCES, JULLIE KUNNEN HET!!!
    CVB Ik heb zo snel begrepen dat ik je van harte kan feliciteren???? VAN HARTE GEFELICITEERD!!!
    Bijntje, ik heb het even gemist in de verhalen omdat ik niet gelezen heb, maar jij ook van harte gefeliciteerd?!

    Tot snel! xx eef
     

Deel Deze Pagina