Knap dat je nog niet wet wat jullie spruit wordt, jongen of meisje, blijkbaar ben je heel geduldig 😁😄
Caruli heeft, als ik het goed heb, in het verleden 2 keer de tijd genomen om voor mij te pendelen.. Superlief!
Hihi, dat zeggen er meer hoor. We hebben voor beide geslachten al de namen. Kamertje is neutraal en kleertjes neutraal, daarna kan ik alsnog shoppen hihi. Ons kindje is heel erg welkom en het maakt ons niet uit wat het is. Het is gezond en das het belangrijkste .
Shaddix Ik vind je onder schrift zo waar!! En ben super blij dat je eindelijk de stap naar geertgen hebt gezet. Kanjer!
Ahh, dankjewel! Vind jouw reacties altijd zo lief. Hoewel we elkaar nog nooit echt gesproken hebben, heb ik altijd een beetje het idee dat ik je ken!
Ohhh inderdaad HEEEEEL knap, het zou mij ook leuk lijken om te wachten tot het moment supreme en dan de gyn. horen zeggen of het een jongen of een meisje is . Maar nee, ik ben te nieuwschierig. Niet om te shoppen ofzo, maar gewoon omdat ik het wil weten.
Mocht het ons ooit gegund zijn vinden wij dat ook het belangrijkste hoor, maar ik zou mezelf opeten van nieuwsgierigheid hahahah!
1stexmom; Hopelijk lukt het voor jullie ook gauw! En hebben jullie een wolk van een baby in de armen! Vast wel!!
Ik vind jou ook geweldig, Toverbal Saja vind ik ook tof! Schrijft duidelijk, maakt haar standpunt goed duidelijk zonder anderen te kwetsen..