December 2012 mama's

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door angell85, 11 jun 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. angell85

    angell85 Actief lid

    24 jan 2012
    136
    0
    0
    Zo ben even 2 dagen niet online en mis allemaal nieuwelingen!!
    Gezellig meiden dat jullie mee komen kletsen en natuurlijk GEFELICITEERD allemaal!

    Ik ga even teruglezen hoor, wie wat waar etc..

    Waren er niet een paar met een echo vandaag?
    ben benieuwd....
     
  2. WmvSS

    WmvSS Fanatiek lid

    13 apr 2012
    1.160
    0
    0
    Den Haag
    Hoe voelt jouw bandenpijn.
     
  3. judith1984

    judith1984 Actief lid

    14 mrt 2012
    128
    0
    0
    @WmvSS en liga weet niet of het bandenpijn is wat ik voel af en toe maar heb al zo'n beetje vanaf dat ik weet dat ik zwanger ben pijn bij niezen,hoesten te snel op staan erg hard lachen stekende pijn onderin mijn buik erg laag eerder richting de liezen. als ik bv in bed lig en moet hoesten auuuwww en als ik dan mijn benen optrek tijdens het hoesten bv gaat het wel. Naja weet niet of dit bandenpijn is maar schijnbaar kan het geen kwaad hoop alleen dat dit niet heel de zwangerschap zo blijft.
    wat voel jij precies dan?
    zijn er meer meiden die hier last van hebben??
     
  4. liga

    liga Fanatiek lid

    27 okt 2011
    1.569
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wnvs: wat fijn dat er begrip getoond wordt voor je. Wel balen
    Dat je er nu al zoveel last van hebt:(

    Ik had er vanaf een week of 9 last van ( bandenpijn) tien waren het korte steken aan de zijkant van m'n buik en in m'n liezen. Ik vond het zo eng! Gelukkig zei de vk dat het juist goed was! Maar vanochtend ging ik echt door de grond wat een enorme stekende pijn was dat! Moest echt een paar tellen naar adem happen. Ik ben gaan liggen en het zakte toen gelukkig :). Het is een soort trekkerig gevoel ook soms. Lekker duidelijk ben ik weer :p
     
  5. liga

    liga Fanatiek lid

    27 okt 2011
    1.569
    0
    0
    NULL
    NULL
    Judith : volgens mij is dat echt bandenpijn zoals het in de dikke van Dale beschreven staat :) Het schijnt juist een goed teken te zijn alles groeit dus rekt t op :).

    Ik vergeet het helemaal neer te zetten. De 30e hebben we een geslachtsbepalende pretecho!:) hoera!
     
  6. angell85

    angell85 Actief lid

    24 jan 2012
    136
    0
    0
    Ooh fijn he die bandenpijn! ik heb er ook zo'n last van! zo gaat het weer een paar dagen goed en zo loop ik weer krom! haha!
    ach, het is inderdaad een goed teken, dus neem het voor lief!

    Spannend Liga, de pretecho, hebben jullie al een gevoel wat het gaat worden? of misschien wel een voorkeur?

    Wij willen beiden niet weten wat het word!
    Hoe zit het met de rest? willen jullie het weten?
     
  7. WmvSS

    WmvSS Fanatiek lid

    13 apr 2012
    1.160
    0
    0
    Den Haag
    Ja dat is bandenpijn.
     
  8. WmvSS

    WmvSS Fanatiek lid

    13 apr 2012
    1.160
    0
    0
    Den Haag
    @Liga; spannend he zo'n echo. Wij willen dit keer ook weten wat het wordt. Nou ja "wij", ik eigenlijk, vriendlief wil het niet weten, maar hij krijgt dit keer gewoon zijn zin niet :D Ja de BI is erg vervelend, maar met zoveel begrip valt er echt een last van schouders. Ook komt er een oude invalkracht terug naar kantoor om mijn uurtjes op te vangen, kon het altijd erg goed met haar vinden en ze pakt dingen snel op.

    @ Allemaal eigenlijk :) Ik voel de baby al :) Erg vroeg maar echt mogelijk, google maar eens. Weet haast zeker dat het de beeb is, voelt heel anders dan m'n darmen en ikkrijg er meteen zo'n verliefd gevoel van :D
     
  9. liga

    liga Fanatiek lid

    27 okt 2011
    1.569
    0
    0
    NULL
    NULL
    wow wat bijzonder! ik heb ook momenten gehad waarop ik het zeker dacht te weten, maar achteraf twijfel ik dan weer:p. Lijkt me echt heerlijk om het te weten!

    Vanaf het moment dat ik positief testte wist ik zeker dat het een jongen zou worden( iedereen om ons heen ook) en sinds een week heb ik het steeds over een meisje...dus geen touw aan vast te knopen:p hoe dan ook het is allemaal goed!
    Ik wilde het eerst niet weten en mijn man wel, maar ik begrijp wel waarom hij het wil weten dan wordt het echter voor hem dus we maken er gewoon een feestje van!
    We vertellen het wel aan iedereen, want ik ben bang dat ik me anders toch verspreek ( en dat scheelt weer stomme weddenschappen in de familie)
     
  10. Tamireya

    Tamireya Actief lid

    25 mei 2012
    492
    0
    0
    Nou, nu maar even een abbo genomen op dit onderwerp had helemaal niet gezien dat er alweer zoveel gekletst was hier ;)

    Gefeliciteerd iedereen leuk dat jullie ook lekker hier bij komen kletsen :D

    Ik heb gisteren dus de afspraak gehad bij de gynaecoloog.
    Viel best een beetje tegen moet ik eerlijk zeggen want zo echt "tevreden" ben ik niet :)

    Ben er heen verwezen worden omdat ik in mijn eerdere zwangerschappen problemen met mijn baarmoedermond gehad heb (eerste keer met 21 weken, tweede keer met 26 weken) en dus nu ook bang ben dat dit weer gebeurt.

    De arts assistente die met mij het hele "verhaal" doorgegaan is kon het heel goed begrijpen alleen zag de arts zelf dus geen problemen hierin.
    Hij heeft besloten dat ik in de zwangerschap 3 keer langs kom om de baarmoedermond op te meten, de eerste keer over 5 weken.
    Behalve dat ik dus gisteren alleen mijn verhaal kwijt kon en hij hooguit 2 minuten even naar baby keek was dat alles.

    Tuurlijk was het leuk de beeb even te zien maar hij vroeg of ik al de termijnecho had en toen ik ja zij was hij meteen klaar met de echo, heeft ook niet naar mijn baarmoedermond gekeken of wat dan ook.

    Wel aardig dat wij een nieuwe foto van de baby kregen :D
    Nu dus dan toch maar even kijken of ik nog voor de 20 weken echo een pretecho kan laten maken, ik wil zooo graag weten wat het word :)

    Voor de rest voel ik me best goed, gelukkig maar :cool:
    Een klein beetje bandenpijn en ik loop nu bij de fysio omdat ik wel last heb van spanningshoofdpijn die van mijn nek uit komt.
    Maar ik heb het er helemaal voor over ... ben zo blij dat het met dat kleine ukkie goed gaat en dat is belangrijk :)
     
  11. LadyM83

    LadyM83 Actief lid

    23 jan 2010
    212
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wij hebben over 2 weken ook een echo tussendoor waarbij ook gekeken wordt of het jongen of meisje is..... Spannend weer !
     
  12. maggy1981

    maggy1981 Lid

    7 mei 2012
    25
    0
    0
    NULL
    woon in delfzijl
    hoi allemaal
    ik ben margreet ben 13 week zwanger en ben 18 december uitgerekend. ben zwanger van ons eerste kindje vind het allemaal wel erg spannend. voel me verder goed helemaal niet misselijk soms wel banden pijn maar dat hoort er nou eenmaal bij haha.
     
  13. judith1984

    judith1984 Actief lid

    14 mrt 2012
    128
    0
    0
    Wij willen ook weten wat het wordt maar wachten geduldig ahum tot de 20 weken echo die is op 20 juli.. kan niet wachten!!
    Ik heb het gevoel dat we een jongetje krijgen hoewel ik afgelopen week heb gedroomd over een meisje. mijn vriend denkt een meisje.
     
  14. WmvSS

    WmvSS Fanatiek lid

    13 apr 2012
    1.160
    0
    0
    Den Haag
    Uitgerekende lijst!!

    Tamireya 8 december 2012
    Judith1984 10 december 2012
    LadyM83 12 december 2012
    Liga 12 december 2012
    Angell85 16 December 2012
    Kat1981 18 december 2012
    Margreet 18 december 2012
    SDenise 21 december 2012
    WmvSS (Wendy) 24 december 2012
    Anica. 25 december 2012
     
  15. WmvSS

    WmvSS Fanatiek lid

    13 apr 2012
    1.160
    0
    0
    Den Haag
    Welkom margreet! Is dit jullie eerste kindje?
     
  16. Kiewie

    Kiewie Fanatiek lid

    10 okt 2011
    1.341
    5
    38
    Hoi hoi!
    Ik kom me hier ook melden en heb gelijk een abbo genomen :D

    Ik ben 25 jaar, mijn vriend is 28 en gister waren wij 7 jaar samen :D dit is ons eerste kindje! Ik kom uit Midden Limburg.

    Morgen ben ik 12 weken en afgelopen maandag hebben we de termijnecho en de nekplooi meting gehad.. Ongelofelijk hoeveel die kleintjes groeien in
    1,5 week tijd! Alles was helemaal goed, ben zo blij!
    Sinds deze week weet iedereen het ook :)

    @ bandenpijn daar heb ik geen last van. Wel heb ik al sinds een paar weken pijn aan een spier (?) in de bovenkant van mn kont? :) Heeel vreemd! Met lopen en bukken.. Trekt helemaal door naar mijn been.. Weten jullie wat het is?

    @geslachtsbepaling wij willen ook weten wat het wordt, maarmwe willen het wel nog voor ons houden... Al lijkt me dat zoooo moeilijk hahaha! Moet stiekem zeggen dat me het nog helemaal niet interesseert wat het wordt, ben nu al zo gelukkig dat ik gewoon zwanger ben geraakt terwijl dat bij veel meiden niet zo makkelijk gaat. Voel me daar ook af en toe best schuldig over.. :( ik gun het iedereen zo ontzettend!

    Pff wat een lap tekst weer :)

    Fijn weekend dames!!
     
  17. judith1984

    judith1984 Actief lid

    14 mrt 2012
    128
    0
    0
    @kiewie allereerst gefeliciteerd! Wat je schrijft over die "spier" dat is een zenuw ze noemen het ook wel ischias,google maar eens, heb er zelf ook last van en vooral als ik teveel gedaan heb. nou dat vind ik dan niet maar geeft die zenuw dan aan ;) dus even rusten helpt vaak al wel dan bedoel ik gewoon ff rustig gaan zitten en stoppen waar je mee bezig was. gewoon toegeven!
    groetjes judith
     
  18. liga

    liga Fanatiek lid

    27 okt 2011
    1.569
    0
    0
    NULL
    NULL
    wat leuk dat het zo druk wordt zeg!:) kunnen we mooi alle ervaringen delen:). Ik kreeg vandaag na m'n werk zo'n last van m'n heupen! kon alleen nog kleine stapjes zetten:( ben hier voor m'n zwangerschap al bij de fysio geweest( hypermobiel) maar denk dat ik toch maar weer terugga.

    Oja ik ben heel erg op het gekriebel gaan letten in m'n buik en volgens mij is dat toch echt de baby!!! dus ik ben helemaal in wolken hahaha
     
  19. vogeltje85

    vogeltje85 Fanatiek lid

    22 jan 2012
    1.811
    0
    36
    NULL
    NULL
    Hoi meiden,

    Wil mij hier ook melden. Ik had mij eerder al eens aangemeld voor een bevallingslijst. Alleen ik merkte dat ik mij toen helemaal gek aan het maken was met verhalen over miskramen e.d. Ben daar toen even mee gestopt. Nu ik wat verder ben heb ik meer behoefte om er over te kletsen!
    Ik ben Merel en het is ons eerste kindje. Ik ben op 16 december uitgerekend!

    Ben best wel misselijk geweest afgelopen maanden. Ben bijna 6 kilo kwijt. Ben nu weer bijna een kilo aangekomen maar nog steeds 5 onder mn gewicht.. Volgens de vk echt geen probleem. Aan de mooie echo kon ik dat ook zien. Bij de termijnecho een druk bewegend kindje te zien :)
     
  20. Flurrie

    Flurrie Lid

    8 jun 2012
    46
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dag Dames,

    Ik kom me hier ook melden! Mijn partner 30 jaar en ik 26 jaar verwachten 23 december 2012 ons tweede kindje.

    Morgen ben ik 13 weken zwanger en ik zie naar het tweede trimester uit. Hopen dat ik dan weer wat energie krijg. Ik kan de hele dag door wel slapen!


    Tamireya 8 december 2012
    Judith1984 10 december 2012
    LadyM83 12 december 2012
    Liga 12 december 2012
    Angell85 16 December 2012
    Kat1981 18 december 2012
    Margreet 18 december 2012
    SDenise 21 december 2012

    Flurrie 23 december 2012
    WmvSS (Wendy) 24 december 2012
    Anica. 25 december 2012
    Kiewie 30 december 2012
     

Deel Deze Pagina