Als ik jullie buikjes zie denk ik. IK WIL OOK Hier nog geen zwangerschapsbuik hoor. ben bijna 16 weken...
Mooie buiken hoor! Ik vrees dat mijn buik momenteel een groeispurt maakt... Binnenkort eens een mooie nieuwe foto maken Lissa, t kan nog he! Als ik mijn buik zie denk ik, waar gaat dit heen? straks zie ik eruit als een olifant met dat hete weer...
Erg leuk om al die buiken te mogen zien. Bij mij 16 wk en 3 dagen nog niets te zien... Ik wacht geduldig hahaha..
Wat een mooie buikjes!!! De mijne is echt groot, vooral 's avonds . Ons beebje loopt ook 10dg voor qua groei . Ik zal zo ff foto plaatsen .
Hier ook een novemberbuikje ! Echt leuk om de andere buikjes te zien, vond van mezelf dat ik al een reuze buik had voor 16 weken, maar hier zie ik dus dat het doodnormaal is. Binnenkort ook een foto'tje plaatsen
Hallo dames, Kijk af en toe even naar jullie buikjes (die erg mooi zijn !), maar plaats foto van mezelf niet omdat er nu zelfs bij 19 weken bar weinig buik te zien is Misschien dat ik volgende week even een kiekje maak !
mooi ook mooi met dat paars en dat vestje moet zolangzaam al gaan kijken voor andere shirts, alles word te kort
herkenbaar, ik heb een aantal langere shirts, maar allemaal met lange mouwen, nu nog met korte mouwen! Ja dat vestje is leuk! hij krijgt t alleen wel zwaar bij mijn borsten momenteel haha!
Van de week zegt mn man, dat vestje kan echt niet meer hoor schat. Toen dacht ik wel ff, oeps, wist dat ik zichtbaar gegroeit was, maar zo erg?
De bristol heeft vaak t shirts die lekker lang zijn, heb ik dr al een aantal van gescoord, kleed ook mooi af en is niet duur.
Hey meis mooi buikje! Leuk dat ik jou hier tref, we zijn allebei zwanger van ons 3e kindje, je kent me wel haha.
hahaha jaaa jou ken ik wel !! ALLL HEUUUUUL erg lang hahahahadenk al een jaar of 13/14 hahaha die goede oude tijd .. Jaa grappig he allebei net zover en allebij 3e kindje ... alles goed? en hoe voel je jje?
Ja leuk he dat je mekaar hier zo treft! Ik voel me heel goed! Helemaal niet misselijk of ongemakken, alleen veel plassen en vaak hoofdpijn. Bij selina en sofie voelde ik me vaak niet lekker en kreeg ik heel langzaam aan een buikje, tegen de 30 weken kon je pas echt zien dat ik zwanger was, en ik dacht dat het bij deze ook zou zijn want ben nu bijna 19 weken, en 2 weken geleden had ik nog echt geen buik, je zou echt niet zeggen dat ik zwanger was zeg maar, en sinds 2 weken plopt die buik er gewoon uit! Mijn darmen worden helemaal baar boven gedrukt, maar het is alleen echt mijn buik die dikker word, van de meiden werden mijn billen ook dik, maar nu voel ik me slank met een buikje wat een heerlijk gevoel is. Hoe ist met jou dan? Jij hebt ook al echt een buik zeg! Ik kreeg steeds commentaar van jeetje je hebt nog steeds geen buik....blablabla werd er echt niet goed van. En omdat ik 2 meisjes heb zeggen ze van oh nu ga je zeker voor een jongetje grrrrrrr...... Kan er zo kwaad om worden! Ben heel benieuwd naar je echo meis! Hou je het geheim als je weet wat het word?