Poffertjes en Pannenkoeken-UNITED (POF > Vervroegde overgang-Lage eicelreserve)

Discussion in 'MMM clubs' started by marjah, Feb 2, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Koosje

    Koosje Fanatiek lid

    Jan 15, 2007
    1,418
    10
    38
    Female
    Utrecht
    Ooo Marjah.....ja dat kut 'ooit'!!!! ...en wat een kutopmerkingen van je vriendin, ze heeft dan wel het lef maar ik word echt giftig als mensen tegen mij zeggen 'is het nu niet genoeg geweest' ..en dat doen ze ook niet meer :D Ooit heeftz elfs een gyn dat tegen ons gezegd, een gyn met 4 kinderen notabene wat ik haar onder haar neus heb gewreven...steun alleen, ben er maar houd je mening liefst voor je als vriendin zijnde...
    Ik gun je zo intens dat een beebje blijft plakken..maar daar heb je ook niets aan....volgens mij past in al onze huizen ZO GOED een kindje...we hebben onze zaken op orde, een heel groot hart voor kinderen, huis voor elkaar, sociaal prima..it sucks.

    Maartje, kom je het ons wel snel vertellen als je swang hebt getest??? Ik vier het met je mee, dat beloof ik je.

    Cerebrus...heb je wel eens voorbij zien komen amar ken je verhaal niet..wil je vertellen waar jullie mee bezig zijn? Als geen zin dan een lieve zwaai naar jou!

    Gabrielle, hoest nu met jou?

    En Juul...wanneer moet ik duimen en kaarsen en van alles fikken?

    Hier weer enige rust, 'ik ben zwanger tot het tegendeel is bewezen' bevalt nu wel...eventjes...heb wel echt veel hoofdpijn nu van de Utro denk ik, had ik eerder niet vd Utro dus mss van combi met Pred, Fraxiparine, Vit D, Omega?? samen metd e nodige onderhuidse spanning natuurlijk ;) ...zo maar weer eens even het bos in om van mij af te joelen :D

    Kus lieve meiden,

    Koosje
     
  2. marjah

    marjah Fanatiek lid

    Sep 12, 2009
    4,275
    1
    0
    bejaardestokkiesland
    Hi

    Ik ben über kapot! Gewoon leeg, af, moe, en weet ik wat nog meer. Jongens waren weer naar papa en mama en ik ben weer alleen. Ik wil in bad, maar eerst even getempt, bij mij is mijn ei veel duidelijker in de middag waar te nemen, dus doe eens gek. Gisteren enorme slierten gehad, wat een mengsel van mannenpap, derrie en misschien dus nog eigen productie (eet smakelijk), maar had geen verhoging verwacht. Mijn temp was immers nog niet op normaal niveau. Maar... Van 36,8 en een beetje naar 37,10 :$. Dus laat bad voor wat het is, ik ga mijn kostbare ei niet verspillen (daarom ondanks af en toe een beetje derrie toch geklust, want ei gaat voor infectie in mijn geval, infectie is wel weer op te lossen, maar een lege eierdoosjes niet. Al was derrie al zo weinig en alleen maar bruinig/beige dat ik ook voor infecties niet erg bang ben) .

    Dus... Over twee weken ongi... Of niet!
    Laat ik voor het gemak maar uit gaan van niet...
    Maar niet schieten, is gegarandeerd geen prijs. Laten we het van het glas is half vol kant bekijken.

    Koosje: galmse

    Maartje is nog niet swang... Ik dacht het gisteren wel toen ze me op een idiote tijd belde (ze belt wel eens, maar nooit tijdens werk), dus ik dacht al.... Gefopt! Haar telefoon leidt ff een eigen leven ;)
     
  3. juulzon

    juulzon Fanatiek lid

    Apr 29, 2009
    4,486
    57
    48
    Gezien Maartjes FB dacht ik toch echt, daar is vast een streepje... En daarbij is ze hier al even niet geweest.. Mijn optelsom zegt nog steeds zwanger...

    Maar wie weet (hopelijk niet voor Maartje) zit ik ernaast ;).

    Wow Marjah, jij geklust! Goed van jou! Hier nog amper puf. En zit onder de stomme pukkels, ga binnenkort vast weer ongesteld worden... Bah.

    Koosje, zwanger tot tegendeel is bewezen, zo is het! Daar duimen we voor! Enne, mijn voornemen is: nu ongesteld worden.... Daarna nog 1 natuurlijke cyclus en dan van start. Dus denk dat dat rond 20-25 juli zal zijn.Daar ergens in de buurt. Afhankeliijk van mijn Rare Cyclus.

    Ieoor, hoe gata het met vliegen? Ben je de weekend weer wat meer op de aardbodem? Of eigenlijk hoop ik dat vliegen plaatskan maken voor zweven, op een ROze Wolk :). Hoe voel je???

    Maaaaaaaaaaaaaaaaaaartje...... Waaaaaaaaaaaaaaaar Beeeeeeeeeeeeeeen Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee????

    Gabrie, zie PB ;) !!! Same Here! xxxx

    Marija, hoe voel jij? Ga je een beetje ontspannen weekend in?
    Bittersweet, stomme hormonen hé.... Hopelijk een ontspannen weekend...

    Andere meisjes, ook aan jullie wordt gedacht hoor!

    @ego: in de auto. Op weg naar WSchoonFamilie... Vanavond een feestje met type muziek Marianne Weber en Frans D. Zeg maar Helemaal niet mijn ding... Echt niet. Maar goed. Blijft (schoon)familie, dus tja... De gedachte dat ik ergens in de loop van de nacht weer THuis Ben, houdt me op de been ;).

    xxx
     
  4. marloes80

    marloes80 VIP lid

    Aug 6, 2006
    22,024
    901
    113
    Ooit... een woord, was het maar Nu...
    Voor alle meisjes hier Nu... al is dat Nu over een jaar, als er maar een duidelijke Nu zou zijn..

    ik vind het gewoon oneerlijk...niet ooit, maar zeker nu!

    Knuffel...

    ps, moet wel lachen om feestje van Juulzon, veel succes meid!
     
  5. marjah

    marjah Fanatiek lid

    Sep 12, 2009
    4,275
    1
    0
    bejaardestokkiesland

    :)
    lief!
     
  6. marjah

    marjah Fanatiek lid

    Sep 12, 2009
    4,275
    1
    0
    bejaardestokkiesland
    Juulzon! succes met je feestje!
    ook echt mijn ding, hoor ;)

    @hier: zijn jullie een beetje trots op me? ik heb al in 5 jaar niet meer hard gelopen, al 11 weken niet gespint (op wat bewegen op de fiets vorige week na (was niet eens bezweet)) en zelfs amper op mijn fiets naar het werk.

    MAAR! Ik heb zowaar net 20 minuten eeeehhh gelopen. Ik kan niet zeggen hardgelopen...
    10 minuten gejogd
    9.5 minuten gewandeld
    0.5 minuut hardgelopen

    Goed he!

    en nog sjaggie, dus hoofd nog niet leeg.

    Nu douchen en daarna om boodschappen. Joepie! :(
     
  7. Gabriellle

    Gabriellle Bekend lid

    Jun 6, 2011
    650
    0
    0
    Delft
    @Marjah...moets bijna een traantje wegpinken bij je ooit-verhaal. Dikke knuf, meid!

    @Juulzon: heel veel plezier, met Franssie en zo ;). Enne, geniet van je laatste niet-zwanger cyclus straks (het kan zomaar zo zijn, he, sorry, voor mijn positieve instelling nu)

    @Koosje: hier 2 keer zwanger geweest, en twee hele andere dingen gevoeld. Dus, maar jezelf niet gek, ng even geduld.Ik duim op roze!

    @ego: wel bij mijn moeder op bezoek geweest, maar terug naar huis met 2 zieken. Alletwee met koorts en heel zielig, dus even een rustig weekendje in bed/op de bank.
     
  8. Gabriellle

    Gabriellle Bekend lid

    Jun 6, 2011
    650
    0
    0
    Delft
    @Cerberus: hebben ze uberhauput echt goed gekeken? Of wuiven ze het weg? Vervelend, meid.
     
  9. marjah

    marjah Fanatiek lid

    Sep 12, 2009
    4,275
    1
    0
    bejaardestokkiesland
    2 zieken... Toe maar :(
    Heel veel sterkte met niet ziek worden.
     
  10. marjah

    marjah Fanatiek lid

    Sep 12, 2009
    4,275
    1
    0
    bejaardestokkiesland
    in het kader van vaktermen, je hebt het toch wel goed uitgelegd hè!
     
  11. Kiekske

    Kiekske Niet meer actief

    Ik teken voor de naam breezerslet! Zou hem voor de rest van mijn leven bij me willen dragen. Maar ben zo bang dat ik ook een N-ooit zal zijn.

    Mooi geschreven Marjah...
     
  12. cerberus

    cerberus Fanatiek lid

    Oct 19, 2011
    3,709
    0
    36
    NULL
    NULL

    Hahaha.... Inderdaad hopelijk goed uitgelegd.....
     
  13. Gabriellle

    Gabriellle Bekend lid

    Jun 6, 2011
    650
    0
    0
    Delft
    Jawel hoor, ik heb het goed uitgelegd. En ook al is ze zelf arts, zit ze nu ook in de mmm. Ze wil ook graag breezersletterig zwanger worden ;)

    Ik hoop dat we allemaal zulke breezersletjes worden, ooit .... (op Cerberus na, die mag niet meer,:p)
     
  14. cerberus

    cerberus Fanatiek lid

    Oct 19, 2011
    3,709
    0
    36
    NULL
    NULL



    Hahaha....
    Nouja hopelijk is t besmettelijk...... ( incubatietijd 1 maand, duur negen maanden.... En " virus" draag je levenslang bij....)


    Uch, uche, uch,... Snotter, snotter, snif, snif.....hatchie.....
     
  15. marjah

    marjah Fanatiek lid

    Sep 12, 2009
    4,275
    1
    0
    bejaardestokkiesland
    Laat ik nou sinds vanavond beginnen te niezen?!
     
  16. marjah

    marjah Fanatiek lid

    Sep 12, 2009
    4,275
    1
    0
    bejaardestokkiesland
    Temp is ineens toch laag... Geen ei or not geen ei? That 's the question!
     
  17. maartje84

    maartje84 VIP lid

    Oct 8, 2008
    12,811
    4,453
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Hi meisjes,

    Ik ben niet zwanger... Denk ik.
    Heb vrijdagavond (lees: nacht) een negatest gehad. Toen kon ik mezelf nog wijsmaken dat... Dus ik bleef positief. Gisteravond weer getest. Weer kon ik mezelf wijsmaken dat... Want ondanks dat weinig gedronken had, het was avondpies. En nu net weer getest. Ik heb gisteravond 2 plastic ikea bekers (voor het formaat ;)) gedronken en nog twee slokken water bij mn prednison.
    Vanmorgen, op 11 dpo een negatest. Hoe ik hem ook in het licht houd, er komt niets geen extra streepje bij.
    En ik heb sinds gisteravond ook een beginnende keelpijn weer. Hetzelfde gevoel in keel als bij mn cryo ronde....
    Flink kut dus.
    Maar ik zit nu niet in een heel diep gat.
    Met slechts 1 embryo op dag 2 na punctie had ik dit kunnen weten.
    En te vroeg getest, mwa, terugrekenend van de hcg metingen bij meisje verdubbelde het om de dag. 17 dpo 196 en op 24 dpo 2680 ofzo. Dus dan zou ik nu 12.5 moeten hebben. En laat dat nou een waarde zijn welke de test al op kan sporen.

    Twijfel of ik iets met de beginnende keelontsteking moet. Straks maar ff Pf. Mailen.... Want, wat als ik nou wel te vroeg getest heb...?

    Bah! Ga nooit meer vroeg testen!! Help mij please dit herinneren als ik ooit weer anders dreig te doen!


    ;)
     
  18. Ieoor

    Ieoor Fanatiek lid

    Dec 16, 2008
    2,688
    0
    36
    Maartje kut zeg!!!!! Ik snap je teleurstelling!
    Het kan te vroeg zijn, maar je weet dat het ook mogelijk is om wel al een streepje te zien op deze dag, indien zwanger!
    Knuffel.

    Ohja; ik wil je wel helpen herinneren dat je niet te vroeg moet testen. Maar als je dat niet zegt, dat je dat gaat doen........
     
  19. Ieoor

    Ieoor Fanatiek lid

    Dec 16, 2008
    2,688
    0
    36
    Mijn test vanmorgen was negatief!
    Natuurlijk. Hoe heb ik ook zo stom kunnen zijn om heel af en toe een beetje hoop te krijgen. Van een IUI nota bene....

    Ik ben de afgelopen dagen heel misselijk geweest. Gister tijdens het boodschappen doen werd ik gewoon misselijk van al dat eten in de schappen, maar nog erger; eten op de band bij de kassa. De gedachten dat mensen dat allemaal naar binnen duwen........
    Misselijk, grotere en stevigere borsten..... De kans was natuurlijk 0,0000001 % of iets dergelijks, maar toch.

    Ik ben er niet echt heel druk mee bezig geweest als in denkende aan een grote kans, maar dat gekke lijf in combinatie met de meds....

    Nu maar eens kijken hoe en waar weer verder.

    Manlief is vanmorgen om 6 uur opgestaan om te gaan werken, dus toen getest. Ik ben net onder de zonnebank uit, vaatwasser uitgeruimd en meteen weer aangezet (gister feestje gehad bij ons). Nu douchen en naar mijn pappa en mamma toe!
    Daarna nog een kinderfeest. Vanmiddag leren en dan vanavond hoop ik manlief rond een uur of 9 thuis te zien....

    Fijne zondag meiden.
     
  20. bittersweet

    bittersweet Bekend lid

    Oct 23, 2011
    692
    0
    0
    Hoi meiden,

    Maartje wat balen zeg, maar er is nog hoop meid blijf toch nog voor je duimen hoor!
    Heb zelf nog nooit een terugplaatsing gehad ben echt benieuwd hoe ik dat ga vinden die 14 dagen vol hoop en angst. Die wachtweken lijken mij echt zenuwslopend. Maar ik heb mezelf wel voorgenomen om echt 14 dagen te wachten met testen! Haal er tot die tijd ook geen 1 in huis, want dan weet ik dat ik mijzelf ook niet kan bedwingen.

    Ieoor meid ook echt balen voor jou maar idd kans met iui is zo ontzettend klein, maar neemt niet weg dat je iedere keer toch weer hoop hebt!

    Marjah en juul allebei een knuffel

    Marija hoe gaat het met jou?
     

Share This Page