ik heb wel een uitkering,we hebben nog alles gezamelijk en ik beheer de financieen.maar eens houd t op
Ik ben Charlotte 26 jaar mama van 2 zoontjes de oudste is 7 jaar en de jongste word in oktober 4jaar. En wij komen uit Sassenheim as vrijdag gaat mijn spiraal eruit en dan tijdelijk over op de pil. waarschijnlijk volgende maand er voor gaan
Hai allemaal. Tot welke leeftijd ben je jonge mamma? Ben zelf 28 met een dochtertje van ruim 5 maanden. Zie ook aardig wat mama's uit de buurt. Als ik niet te oud ben klets ik graag mee.
hoi allemaal ik sluit me hier ook aan!! ik ben 24 (word in augustus 25!) en heb een zoontje die zaterdag 4 weken word! kom uit waddinxveen.. zag nog iemand uit waddinxveen voorbij komen wat leuk!! zal nu nogn iet heel veel mee kletsen want de kleine man is wat ziek..
Leuk ik sluit me ook aan! Ik ben een mama van 24 en getrouwd! Mijn zoontje is bijna 1 en ik woon in Den Haag.
@Madeliefje1987: Zie je reactie nu pas staan...sorry. Sanne is inderdaad ook een erg leuke naam, hebben we bij beide meiden overwogen, maar vond ik ook te veel voorkomend. Ik stuur je de naam wel via pb, want hij komt heel weinig voor, dus wil hem liever niet openbaar op internet hebben staan... Jongste is inderdaad nog een ukkie. Gaat allemaal heel goed.
Ow leuk zeg dit Topic! ik ben 27 en kom uit Alphen aan den Rijn, heb een zoon van ruim 7 maanden, en zijn weer klein beetje bezig voor een 2e wondertje! ik kom graag in contact met andere moeders!
Hoi meiden, Het lijkt mij ook leuk om mee te kletsen. Ik ben 20 jaar woon sinds een jaar samen in schiedam. En heb een zoontje van 7 weken!
Ja dat is zeker dichtbij.. zoo jij bent ook al ver onderweg! Hoe gaat het met je zwangerschap? Succes met de laatste 10? Weken..
haha maar iig welkom alle nieuwe meiden!! ben zelf ook nog nieuw eline jij bent ook nog lekker jong moeder!! leuk!!
ja op wat problemen met mijn bekken na mag ik op zich niet klagen.ik ga het bijna alleen doen want de vader en ik zijn uit elkaar maar doen het goed samen zo. en jij? ja ik nog 9 weken ongeveer en ben erg benieuwd!
Ja zeker leuk! Maar jij ook toch Jij bent toch ook een mei mama? Ik was dat ook alleen de kleine is iets te vroeg geboren.. Ik heb ook nooit daar meegekletst wel een paar keer een foto geplaatst.
Vervelend van je bekken.. Maar gelukkig dat het verder goed gaat. Fijn dat jullie het wel goed zo samen kunnen regelen. Hier 7 weken geleden bevallen. Ik zit nog op school in september weer beginnen. Dus verlopig hier geen kleine..