Ja het vrouwlijk lichaam is sowieso echt een mysterie haha. En oh wat kan het je zoo voor de gek houden.
Moto!! :::: Het leven begint op het moment dat je, je niet meer aantrekt van wat andere mensen denken of zeggen. Het is jou leven en als je een goeie stabiele leefomgeving kan bieden why not! Jullie willen het dus dat is toch voldoende! Mijn Sm lag dwars waardoor me vriend erg ging twijfelen en er naar uit zag dat hij niet meer wou, en wou ook niet maar na praten gaan we toch door! Om het feit dat WIJ het willen, en wij moeten het doen niet anderen.
Oh, leuk Moet je morgen weer werken? En je vriend werkt ook fulltime? Haha klopt, je weet maar nooit.. Kan me helemaal voorstellen, hopelijk is het aankomende ronde raak! Hoeven we ook niet bezig te zijn met eisprong, cyclus, menstruatie.. 9 maanden lang genieten Wat jammer van die reacties. Is het familie van je die het onverstandig vind? Of familie van je vriend? Ik denk dat de keuze uiteraard vooral bij jullie ligt. Niemand anders kan oordelen over hoe jullie relatie is en hoe sterk de behoefte is voor een kindje. Als het goed zit, zit het goed.. je kan sowieso niet in de toekomst kijken wat er nog te wachten staat. Mensen kunnen ook 10 jaar samen zijn, besluiten voor een kindje te gaan en na een jaar ermee stoppen.. dat weet je nooit. Wonen jullie wel samen? Hoelang al?
Ben even overgestapt op mijn gsm dus sorry als het iets gebrekkig is haha het probleem is meer dat we erg klein wonen wij hebben geen extra slaapkamer we wonen een jaar samen en er is wel genoeg ruimte hier in ons huisje maar we kunnen het geen eigen kamer bieden we zijn wel opzoek naar ie ts groters maar hier gaan mensen wel over vallen als ik in verwachting ben en ergens begrijp ik dat wel maar ik persoonlijk vind dat het belangrijkste wat je een baby moet geven liefde en troost is. Maar ja we zullen zien hoe het gaat lopen.
Hey meiden, sorry dat ik niet meepraat en reageer enz maar ben laatste tijd zo moe, emotioneel. Reageer nergens eventjes hier op zp. Ben wel aan het lezen maar bijhouden gaat even niet. Heb echt extreme vermoeidheid. Wil bijna voor alles huilen. Ik wil dat het 6 julis voor echo pff bijna. Aangekomen nu al echt depressief ben ik haha. Hoe is het met jullie?
Heb ik ook niet, het is niet ideaal maar het is wel te doen. Het eerste jaar anderhalf jaar ligt het in een ledikantje en dat is niet groter dan 120 bij 60 cm dus daar heb je altijd wel plek voor. Isabel, jaaaa maar ik ben niet moe.. had niet in slaap moeten vallen haha. maar moet maar 6 uurtjes werken morgen, enige vervelende is zo vroeg op mja. overmorgen vrij dus kan dan uitslapen.
Als dat het enige is.. echt, ik zou me daar niet zo'n zorgen om maken meis Ik weet toevallig van An dat zij ook in een twee kamer woning woont, dus ook geen kamertje voor de baby, maar dat verteld ze je vast zelf allemaal wel Ik wil er alleen mee aangeven dat dat geen probleem hoeft te zijn. Heb je wel een ruime slaapkamer nu? Zodat je er eventueel een wiegje (handiger dan een ledikantje in dit geval) en commode in kwijt kan? En huren jullie via de woningbouw of particulier? Ik sluit me helemaal bij je aan, liefde, kleding, eten en een inkomen voor de ouders oftewel; een basis. Zodra dat er is valt er altijd wel een mouw aan te passen lijkt mij. Maak je geen zorgen! Doe maar rustig aan lieve meid, probeer goed uit te rusten en zodra je je beter voelt klets je hier gewoon weer mee! Goed voor jezelf zorgen hé? Hoe is het afgelopen met de baan op het KDV?
Hallo dames! Hoe gaat het hier met iedereen? Ben laatste tijd erg druk bezig en jullie kletsen zoveel dat ik het niet bij kan houden! Dus ik hoop dat alles goed gaat met iedereen! Ik had vandaag weer een nieuwe pendel Oktober 2012 posi test Nu maar weer hopen..
Goedemorgen! Wij huren via de woningbouw, en met een beetje schuiven hebben we genoeg ruimte in de slaapkamer Dus zelf maak ik me er niet zo druk om, dus eigelijk moet ik me ook niets aantrekken van de mensen om mij heen. Om nog even terug te komen op je vraag over het werk van me vriend hij werk 40 tot 50 uur in de week En jullie wat doen jullie voor werk of school en jullie partner? Ik voel me iig nog niet zwanger, maar ja dat is nog vroeg in de maand om dat vast te stellen. Liefs! En werkse allemaal of blokse op school!!!
een baby heeft maar weinig ruimte nodig beter veel liefde en weinig ruimte dan anders om het is jou keuze en wat andere er van vinden moet je je niks van aan trekken mijn vriend en ik zijn begonnen toen we net 1 jaar samen waren het ging en gaat gewoon super tussen ons en het voelde toen al heel vertrouwt. ik werk als gastouder bij een gezin thuis, meisje van 4 en binenkort een baby van nu 8,5 week (10,5 week te vroeg geboren dus ligt nog in het ziekenhuis) mijn vriend werkt in een garage
Goedemorgen dames . Allereerst wil ik ons nieuwe lid welkom heten! Welkom Wolfje! Leuk dat jullie je kinderwens willen vervullen. Jammer dat de familie er anders over denkt, maar als jullie er klaar voor zijn, ga ervoor . Wolfje, ik ben verpleegkundige en werk in een ziekenhuis op een verpleegafdeling. Mijn vriend heeft een eigen autobedrijf en vaak en veel met het werk bezig. Roosje: De zwangerschap maakt je dus erg moe. Dikke knuffel voor jou!! Kop op! Voordat je het weet is het alweer tijd voor de echo . Vandaag alweer 19 juni, de tijd vliegt. Maar kan me voorstellen als je je ergens op verheugt, dat de tijd net even wat langzamer gaat! Sterkte meid. Fleurtjeuh: Weer een nieuwe pendel, leuk! Wel verschillende maanden hihi. Isabel: We kunnen elkaar goed steunen in dit topic geloof ik. Tja, ik even een dip gehad en voel met nog steeds niet helemaal goed. Vl zei zondagavond iets wat bij mij niet goed viel. Hij vertelde dat hij nog geen kinderen wil en blabla. Daar werd ik enorm verdrietig van en toen hij dat door had, vertelde hij dat het een grapje was. Geen leuk grapje. Ik ben er geestelijk zoveel mee bezig. En hij helemaal nog niet (denk ik tenminste). Ook blijf ik nog steeds ontzettend onzeker over mezelf en dit gaat ook met ups en downs. Alleen vl kan dit heel moeilijk begrijpen. Hij heeft hier nooit problemen mee gehad dus kan het zich niet voorstellen. En daar heb ik het ook erg moeilijk mee . Zal volgende week, na ons mini vakantie op Mallorca, maar een afspraak maken bij de huisarts denk ik. Misschien toch slim om naar iemand toe te gaan die me erbij kan helpen zodat ik goed in mijn vel zit. Heel verhaal alweer. Vandaag ben ik vrij. Hopelijk minder druk als gisteren. Straks sowieso in huis bezig, zootje hier. Vanmiddag lekker naar de paarden. Bij de paarden voel ik me mezelf. Mijn paard is altijd blij om mij te zien en geeft mij liefde. En zegt nooit iets terug. Letten niet op uiterlijk. En zijn een spiegelbeeld van jezelf. Waren mensen ook maar zo... Werd het leven een stuk gemakkelijker.
@ corina wat een gemeen grapje van je vriend als mijn vriend zo iets zou zeggen zou ik me toch een partijtje boos worden onthoud wel dat mannen er over het algemeen veel minder mee bezig zijn dan wij vrouwen ik heb heel vaak gedacht dat de mijne er maar voor ging om van mijn gezeur af te zijn of om het klussen om de dag hij heeft nooit echt laten merken dat ie er naar uit keek en het helemaal zag zitten tot dat ik dus echt zwanger bleek te zijn toen begon het lichtelijk te kriebelen bij hem en kon je merken dat het hem ook veel deed en hij ook uitkeek naar de eerste echo helaas bleek dat niet goed te zijn en was hij net zo erg als mij van slag en sinds dien weet hij(of ik van hem) het ook 100% zeker dat hij een kleine wil en net zo als mij zo snel mogelijk @ roosje ik begrijp helemaal hoe je je voelt neem de tijd voor je zelf, je lichaam heeft nu alle kracht nodig om een mooi kindje te maken en helaas gaat dat met de nodige klachten meestal gaat de hoofdpijn,misselijkheid en vermoeidheid weg als je wat langer zanger bent ik snap dat je helemaal leeft naar de eerste echo, het eerste moment om je kleine te zien zoek wat afleiding, ga wat leuks doen met vriendinnen of met je vriend hopelijk gaan de dagen dan wat sneller en is het zo eerste echo tijd Hele dikke digiknuff
@gwoonan, dankje lieverd. wil echt actief zijn haha.. @isabel, ja ik rust gelukkig wel uit omdat ik nog niet werk. Ja was goed afgelopen. Ze hebben alle formulieren opgestuurd, ik moet ze invullen en opsturen, vog aanvragen en contract tekenen etc. maar dat duurt wel even nu haha. eerlijk gezegd heb ik er niet heel veel zin in omdat het werken met kinderen is en ik wordt al snel moe pff ik weet niet wat mij te verwachten staat haha.. @corina, jaa zeker, omdat ik ook een trage schildklier heb en vitamines te kort slik ik ook medicijnen en zwanger dus extra moe denk ik. Hoop dat ik me beter voel. nog ongeveer 2.5 weekjes gelukkig,dankjewelll lieverd. @cristina, jaa je hebt gelijk, ik rust nu wel uit, middagslaapje of liggen op bank doe ik nu wel. ik heb gelezen dat het later in de zwangerschap overgaat dus afwachten. klopt ik heb geen afleiding, ik weerk momenteel niet ben thuis dus ik denk er teveel aan. ik moet echt wat anders doen ja. dankje lieverd..
zo heb toch nog even een gaatje gevonden om bij te lezen.. net gesport en nu even rustig aan.. zo even douchen en dan op de fiets naar mijn werk want het is hier echt heel lekker weer! als ik naar mijn pendels kijk wordt ik helemaal blij.. 3 van de 4 pendels bevruchting in juli (posi test in augustus) bij een 34 dagen cyclus is mijn NOD op 1 juli.. mijn ei erna op 21 juli en dan dus in augustus een eventuele positieve test.. dat zou geweldig zijn! aan de andere kant betekend dat dus nog wel 1,5 maand wachten.. liefs, Loes