ja die vind het super mmaar hij reageerd in het begin altijd wel koeltjes pas zodra het een beetje echt wordt gaat ie het ook echt beleven zeg maar
@ Akoya: JOEPIEIEIEIEIEIE!!!! Ik had je natuurlijk al gefeliciteerd, maar bij deze nog een keer: GEFELICITEERD!!! @ Jewe: Oh BAH, das balen zeg . @ Kleintje: Flinke buik! Mooi hoor. @ LM: Gefeliciteerd. Kindjes hadden hier weer lekker uitgeslapen, dus T. doet maar 1 slaapje vandaag. Heerlijk, want nu liggen ze dus allebei net een half uurtje op bed en kan ik vanmiddag nog even lekker wandelen zonder dat ik rekening hoef te houden met T. die nog naar bed moet. Oh en mijn Steps jurkje is binnen. Ik moet wel even wennen aan mezelf in zon jurkje, maar ik vind m wel erg leuk, dus ik houd m wel.
@Kleintje: mooie buik! @AM: Lekker even wat tijd voor jezelf!!! Foto van je jurkje? @Lm: gefeliciteerd.
Hier vanochtend eerst alle spullen die naar buiten kunnen naar buiten gezet en toen stofzuigen en dweilen. Nu alles weer schoon en naar binnen. Noah paar x van buiten gehaald en nu heeft hij besloten de hoekstukjes van de plinten af te halen, na 100x de xbox aan en uit te hebben gedaan.
Leuk je jurkje binnen Am en fijn dat beide kindjes nu lekker op bed liggen, dan kun je straks een ronde doen met dit heerlijke weer .
drakenstreken worden per draakje erger/komen eerder dus bereid je maar alvast voor op je eigen draakje over +/- 8 maandjes!!!
@ Ingrid & Wonder: Dit jurkje Steps | Jurken - Chayenne Dress Nu moet ik alleen nog even over mijn lelijkebenenobsessie heen komen, want ik vind het echt geen jurkje om een legging onder te dragen.
Lovely: ik ben vanochtend als eerste uit bed gegaan, naar beneden om de test te doen en toen weer naar boven en riep ''Gefeliciteerd mop, je wordt weer papa!'' Waarop hij niets zei.. een beetje verward keek. Hij had dit niet verwacht en gaf ook aan dat het voor 85% mijn beslissing was en niet die van hem, hij had 2014 wel een mooi jaar gevonden. Maar hallo, sex heb je met z'n 2en en aan de pil of condoom gebruiken wilde hij ook niet.. Dus tja, dan kan dit gebeuren. En ook omdat ik in April nog vertelde van hem te willen scheiden en nu dit en dat ik zo kan stressen om geld en dat we er met een 2e niet rijker van worden. Kortom, we wilden nog heel veel, maar dat moet nu dus ff plaats maken. Ok. ff met beide benen op de grond, eerst die eerste echo maar eens afwachten, dan zal het kwartje wel vallen en ik zal hem met alle moeite van de wereld het tegendeel bewijzen, dat ik wel voor ons wil gaan en dat ik me niet zo druk ga lopen maken om geld. We zijn nu immers vd belasting af, dus dat scheelt ons al heel veel geld. Maar manlief had het ook over de opvang, en of mijn ouders en zijn moeder wel op 2 kids willen passen en dat we dus ook op beide adressen weer een bedje extra neer moeten zetten en hoe gaan we dat met de kamers doen.. Kortom, hij ziet een hoop beren op de weg, waarvan ik dnek dat die echt wel te overbruggen zijn, want dit zou voor een jaar zijn, want daarna gaat J. naar school en is het alleen de baby nog.
@ ingrid hahaha ! ook al zo'n knopjeskoning in huis dus.. Klinkt heeeeel bekend Mike heeft hier eens de hele hoekplint van de muur getrokken, hebben hem nu vastgezet met bizonkit ! haha
Manlief trekt vast wel bij, als hij van de 1e schrik is bekomen. Michael schrok ook eerst, maar was later erg blij ! Mannen hebben geloof ik altijd even tijd nodig om dat te verwerken, ondanks dat ze er idd zelf aan meewerken, en dus weten wat daarvan kan komen
Am: een heel leuk, vrolijk jurkje! Komt ie net boven je knieen dan? Boeiend! Gewoon doen en poep hebben aan iedereen!
beren op de weg zien is volgens mij typisch iets voor mannen, gelukkig kun je beren afschieten er een lekker warm vachtje van maken Mocht je nog ledikantje nodig hebben heb ik er hier nog 1 staan die niet gebruikt wordt
@ Akoya: Bij de mannen moet het denk ik altijd even landen, zo'n zwangerschap . En ach weet je...wij hebben ook echt 0 euri om te besteden nu met Tobin erbij, maar uiteindelijk komt het allemaal altijd weer goed. Ik heb gewoon geaccepteerd dat het leven met 2 kleine kids duur is en dat we maar gewoon moeten roeien met de riemen die we hebben. En dat roeien gaat eigenlijk prima zo . Ja, het jurkje komt net boven mijn aardappelknieën .
Akoya, WIEHOE, gefeliciteerd! Hmm, wel een nog niet zo enthousiaste reactie van je man inderdaad, maar hey, hij was er zelf bij....Komt goed LM, gefeliciteerd Jewe, he getsie meis wat balen! En nog niet bevallen zie ik? Je zal er wel flink doorheen zitten ondertussen, wordt je nog gestript binnenkort? Am, wat een leuk zomers jurkje zeg! Kleintje, mooi! Hier vanochtend mijn moeder en zusje op bezoek gehad en een beetje puin geruimd gelukkig heb ik bijna alles schoon mee terug genomen dus het kan zo de kast weer in.