Nu al 3 dagen dezelfde vage streep op kv test

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door Bueno, 19 jun 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bueno

    Bueno Actief lid

    25 apr 2012
    331
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heeft iemand hier toevallig ook ervaring mee??
    Ik heb al 3 dagen en heeeeeel licht 2e streepje op de kv2v5. Ik ben vandaag 12 DPO, donderdag is mn NOD.

    Ik lees de testen telkens na 5 minuten af en dan moet ik echt enorm turen en m in verschillende bochten houden en dan denk ik: staat daar nou wat??? En dan wordt t lijntje toch donkerder (na 5 minuten dus wel..), maar dan denk ik dus, dan zag ik t toch wel goed na 5 minuten, maar ja, niet echt overtuigend dus..
    Maar als ik de test laat liggen wordt t lijntje dus toch steeds donkerder en is ie dus wel duidelijk zichtbaar..
    Maar ja, dat gaat dus nu al 3 dagen zo!!!! Elke dag heb ik weer dezelfde vage test.. En normaal blijven ze gewoon netjes wit als ze negatief zijn bij mij. Afgelopen zaterdag mn 1e test gedaan en die is nu nog steeds wit, dus das duidelijk, maar deze testen maken me echt heel onzeker..

    Gister wel een cb digital gedaan en die was negatief (11 DPO dus..) en vandaag een Quid en die bleef netjes wit..

    Kan t zijn dat ik al 3 dagen een indrooglijntje heb? Heeft iemand dit ook wel een gehad meerdere dagen bij de kv testen??

    Ik zal een foto toevoegen, maar mn telefoon maakt niet echt scherpe foto's, maar dan hebben jullie een beetje een idee van mn testje.
    Die foto is van gister, maar mn testje vandaag is dus weer precies t zelfde...
     

    Bijgevoegde bestanden:

  2. maybe3

    maybe3 Niet meer actief

    k heb intussen in 1 week 10 van die testen.. dus ook welkelijk geen idee:(
     
  3. D83

    D83 VIP lid

    17 jun 2012
    7.948
    2
    36
    Aan Zee
    Zolang je een streepje hebt is er zo ver ik heb begrepen
    Hcg geconstateerd in je urine. Misschien maakt je lichaam het hormoon niet zo snel aan. Sommige vrouwen krijgen pas dagen na hun nod een licht streepje. Ik denk dat hij zeker na je nod steeds ietsje donkerder wordt. We zijn allebei vroeg aan t testen en een dikke vette streep is bijna onmogelijk. (ik wil m ook) Denk maar zo er staat een streep, het zit dus in m'n urine en geef het, hoe moeilijk dat ook is, tijd..
    Heb er vertrouwen in! Succes!
     
    Stresskipje vindt dit leuk.
  4. Suzetje

    Suzetje Fanatiek lid

    9 jun 2012
    1.234
    0
    0
    Mijn kindjes!
    Mijn kinderspeeltuin
    Zijn gewoon indroogstreepjes, heb er ook al dagen last van!!
     
  5. D83

    D83 VIP lid

    17 jun 2012
    7.948
    2
    36
    Aan Zee
    Als ik uit ga van wat ik tot nu toe heb gelezen hebben die
    Testen van kruidvat daar geen last van en testen de meeste vrouwen uiteindelijk een donkerdere streep..
    Misschien dat ook jij nog weinig hcg aan maakt
    De meesten die testen zitten immers dagen voor hun nod!

    Succes en duimen maar!
     
  6. Bueno

    Bueno Actief lid

    25 apr 2012
    331
    0
    0
    NULL
    NULL
    Maar zijn die indroogstreepjes ook roze dan? En net zo breed als de controlestreep?? Dat zou ik wel echt heeel slecht vinden van de kv hoor..

    Vind t echt vreemd, heb nog nooit eerder indroogstreepjes gehad bij deze testen en nu dus 3 dagen oprij..
    Heb jij vaker zulke testen gehad dan en vervolgens gewoon niet zwanger??
     
  7. Bueno

    Bueno Actief lid

    25 apr 2012
    331
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oh, dus jij ook, nou dan ben ik iig niet de enige , haha ;) Irritant he?!! Heb jij dat bij andere cyclussen ook al gehad, of is dit voor jou ook voor t eerst dat je dat hebt?
    Laat me weten hoe t bij jou afloopt he, want ben heel benieuwd, ik lees dat je morgen je NOD hebt (als ik t goed begrijp uit je handtekening). Nou, hopen dat we allebei snel een knaller mogen hebben dan!!:)
     
  8. Bueno

    Bueno Actief lid

    25 apr 2012
    331
    0
    0
    NULL
    NULL
    Thanx D83! Ik hoop dat je gelijk hebt!!
    Hoe zijn jou testen tot nu toe dan? Heb jij ook van die vage kv testen toevallig??
     
  9. natasha86

    natasha86 Fanatiek lid

    31 mei 2012
    1.848
    0
    0
    Ik had een ook duidelijke roze streep ...alleen was ie iets dunner dan de controlestreep.
    maar was ook een indroogstreep, en na een kleine 8 minuten
     
  10. mel1989

    mel1989 Actief lid

    13 apr 2012
    285
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik denk toch wel licht positief hoor..

    Iedereen heeft het er maar over dat de kruidvat 2 voor 5 euro zo slecht zijn maar in principe zijn het super goeie testen..het enige wat veel dames hier op het forum doen is testen voor hun nod! 48% van de vrouwen maakt tussen hun eisprong en menstruatie hcg aan vandaar de hele lichte testjes, dan nog de testjes die dames bewerken en in negatief moeten zetten voor een streepje, dat zijn geen indrogers maar negatieve testen!

    Ik hoop voor jou dat deze test gewoon lekker donkerder wordt en dat je super zwanger mag zijn..mijn testen werden ook om de 3 dagen dus 72 uur donkerder niet bij iedereen stijgt het hcg zo snel!!

    Mijn duimen draaien iig
    liefs mel1989
     
  11. Bueno

    Bueno Actief lid

    25 apr 2012
    331
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey Mel1989, thanx voor je interessante antwoord!! En weet je waarom 48% van de vrouwen in die periode HCG aanmaakt?? Zijn 48% vd vrouwen die niet zwanger zijn, of incl de uiteindelijk ook echt zwangere vrouwen..?

    Ja ik ben ook een vroege tester hoor, maar helaas is dit ook een beetje een must.. Gezien mijn voorgeschiedenis van 3 miskramen en Factor V Leiden moet ik dit keer proberen mn zwangerschap zo snel mogelijk te detecteren om met medicijnen te kunnen beginnen..
    Maar ik geef toe dat ik ook gewoon heeeel nieuwsgierig ben hoor ;)
     
  12. Bueno

    Bueno Actief lid

    25 apr 2012
    331
    0
    0
    NULL
    NULL
    Was dat van jou een pennestreep, of wel weer wat dikker dan een pennestreep? En was dat eenmalig, of heb je dat ook vaker (achter elkaar) gehad??
     
  13. Channie32

    Channie32 Bekend lid

    30 okt 2011
    676
    0
    0
    Den haag
    Hoi hoi hier ook helaas al 2 keer zulke streepjes gehad.. Buiten de afleestijd..als het streepje er staat binnen de 5 min zeg ik posi sucses
     
  14. Suzetje

    Suzetje Fanatiek lid

    9 jun 2012
    1.234
    0
    0
    Mijn kindjes!
    Mijn kinderspeeltuin
    Dit is de tweede maal dat ik dit meemaak. Heb nu in deze cyclus al 7 testen zo gehad...
     
  15. Suzetje

    Suzetje Fanatiek lid

    9 jun 2012
    1.234
    0
    0
    Mijn kindjes!
    Mijn kinderspeeltuin
    en bij mij geen pennestreepjes maar mooi roze en net zo breed.
     
  16. Bueno

    Bueno Actief lid

    25 apr 2012
    331
    0
    0
    NULL
    NULL
    Naja!!!! Hoe kan dat??!!!:(
    En ik las altijd zulke positieve dingen over deze testen...
    En ben je deze cyclus weer niet zwanger, of weet je dat nog niet?
     
  17. D83

    D83 VIP lid

    17 jun 2012
    7.948
    2
    36
    Aan Zee
    @bueno; k heb zondag maandag en vandaag getest
    En t begon zondag met een tuurstreepje, bijna niet met t blote oog te zien
    Maar zag m wel. En elke dag is Ie donkerder geworden..
    Ik zal m VNV er even op proberen te zetten, lukt niet vanaf m'n
    telefoon en ben nu niet thuis..

    Vraag me af waarom t lichaam hcg aanmaakt
    Tijdens eisprong en menstruatie, dacht dat dit pas vanaf de innesteling plaatsvond? Hoor graag meer!

    Gr. D
     
  18. Fiore

    Fiore Bekend lid

    12 jan 2012
    931
    1
    0
    NULL
    NULL
    Hi Hi, ik testte zelf met 11dpo toen bleef de test spierwit. Met 12 DPO had ik net zo'n streepje als jij, bijna niet te zien en pas na een minuut of 3. De dag erna met ochtendurine een iets donkerder streepje. Pas 2 dagen na NOD had ik echt vette strepen. Ik denk dat het bij jou misschien nog net te vroeg is geweest. Succes, hoop voor je dat ze donkerder worden!
     
  19. Bueno

    Bueno Actief lid

    25 apr 2012
    331
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik weet t niet hoor dames, net weer een testje gedaan met ochtendurine en wéér t zelfde, nu al 4 dagen achter elkaar.. Heb dit keer echt getimed en na 5 min moet ik echt enorm turen en dan denk ik weer misschien wel/misschien niet iets te zien.. En nu wordt t streepje langzaam zichtbaar en over een paar uur zal er wel weer een streep staan.. Maar ja, dat kan toch niet de bedoeling zijn dat je na 5 minuten zo moet turen. Elke dag hoop ik dat de testjes donkerder worden, maar de test van vandaag is nog net zo vaag als de test van 4 dagen geleden, dus ik heb er geen vertrouwen in.. Denk dak morgen gewoon ongesteld wordt..

    Ik koop deze testen echt niet meer, dan maar de wat duurdere cb digitaal met indicator, die is net zo gevoelig en die heeft me nog nooit voor de gek gehouden..
    Iedereen mag enthousiast zijn over deze kv testen, maar voor mij zijn ze blijkbaar niet weg gelegd..
     
  20. maybe3

    maybe3 Niet meer actief

    @bueno: heb je de testen bewaard en kan je is een foto plaatsen?
     

Deel Deze Pagina