Joyce heeeeel voorzichtig gefeliciteerd! mamavanF beterschap! Aisley voorzichtig gefeliciteerd! Geranium wat klote...succes in de volgende ronde! Je kan bij deze club blijven en dan tegelijk met de anderen over gaan, of dubbel schrijven, of nu al over naar de volgende Lastgoodbye volgens mij heeft een blaasontsteking geen invloed op je test toch? Nik spannend! Minnie wat idioot zeg van die mensen om dat zo te zeggen! Sofie wat gek zeg met die HCG! Diabolique leuk voor je vriendin! Snap je steek wel Pinkster klote..sterkte.. Saar succes en een fijne vakantie! Mamajens heel veel succes de volgende ronde! Werken en kletsen: ik klets doordeweeks alleen savonds, werk 5 dagen in de week Oude topics: ik klets nog steeds met oude nodders en t clubje van de oktobermamaś Verder kom ik nu even niet terug...sorry voor degenen die ik nu gemist heb!
Joyce en Aisley voorzichtig gefeliciteerd meiden. Ik zie bij Aisley het streepje zeker en zo zag die van mij er ook uit. Ik heb ook al eens gehoord dat een blaasontsteking je test negatief kan beinvloeden. Dus dat je dan negatest terwijl het eigenlijk posi moet zijn. Dit was mijn laatste post voor een aantal dagen, ik ga morgen tot en met zaterdag weg en heb dan geen bereik met mobiel. Ben zondag weer terug en wij hebben net besloten het zondag onze ouders te laten weten door een foto te maken van de positest (haal morgen een digi cb) die ik zondagochtend wil doen thuis. Die foto zetten we dan als laatste op de camera en we willen onze ouders uitnodigen de foto's van Mickey Mouse te komen kijken... Ik wens alle meiden die de komende dagen hun NOD hebben heel veel succes, ik duim dat jullie allemaal op roze mogen! Voor alle meiden die op rood moeten wil ik nu alvast zeggen dat ik het kut voor ze vind en ze veel succes wens in de volgende ronde! Slaap lekker en tot zondag!
Hai! Enoooooorm bedankt voor alle lieve en positieve berichten!!! Heeel gelukkig heb ik een vriendin die gyn is..helaas niet de mijne Maar ze word denk ik wel een beetje gek van me ahhaha,en alle vraagen Zij is net de deur uit bij mij,zij kwam even mij rust brengen!Zij heeft best vaak vrouwen behandeld die het zelfde probleem had en gewoon zwanger raakte,er zat wat meer risico's in,maar dat hoort een beetje bij! Na een kijkoperatie word het alles zoveel mogelijk schoon gemaakt dat een zwangerchaps kans daarna erg groot is! ze denkt dat ik dit jaar nog zwanger word! ik moet alleen even nu los laten,kijkoperatie doen,1 maand wachten en dan proberen het kan best! dus er is natuurlijk kans!baald alleen dat niet nu gebeurt,maar geduld is een schoone zaak he!!!! ENNNNNNN vakantie is geboekt!!!! 17 dagen naar kos (Griekenland) op 8 juli,schiet aardig op he!!!!
Nou pinkster... dat is toch nog goed nieuws.. bij die grote donderwolk. En kos is echt leuk... die vakantie zal jou en ml goed doen!!! Idd probeer het los te laten... en daarna is het jouw beurt!!!
Ik ben niet bijgelovig, maar ik heb de afgelopen twee weken al meer dan 4 ooievaars gezien! Laten we hopen dat het een teken is! Haha!
Wow das bijzonder... die vliegen bij mij niet zomaar rond! laat het een teken zijn!! ik hoop het voor je!!
nou pinkster dat klinkt alweer positief! heel veel rust toegewenst op je vakantie!! ik heb niet getest vandaag. brave pasja! hahaa
goedemorgen! hier net nog eens een test gedaan ,maar hij is wit,alle ik zie nog een heeeeeeeel licht streepje,maar hij is lichter als de vorige,dus ik ben niet zwanger en mag op rood! ga vrijdag wel naar de gyne voor controle en dan zullen we wel zien. ik denk dat die test nog teste van het hcg van de mk.., we blijven nog altijd lekker door klussen op de momenten die we willen,maar niet omdat het moet en ga gewoon hup naar de volgende maand! weet nu wel niet wanner ik ongi moet worden,maar hoop dat het alsnog raak word en dat ik natuurlijk niet ongi word! aisley:gefeliciteerd! sarahtj3 voor jou blijft het nog spannend!hopelijk is het raak voor jou! ils:geniet van je vakantie!!! pinkster:wel fijn dat je zo'n vriendin hebt,dan zijn al jou vragen meestel beantwoord! wauw kos! is heel leuk! aster:hopelijk brengt het geluk!
Gefeliciteerd voor degene die zwanger zijn Hier nog lang wachten.wel erg veel last van steken in mijn onderbuik
@sofie... balen.. maar nog geen rood.. dus stiekem toch nog wat hoop! @linnie.. ja misschien toch nog ff wachten hoor.. @Chantalcindy.. ja voor jou duurt t nog even... maar ook voor jou hoop ik op raak. Hier wordt zo onze nieuwe koelkast gebracht.. dus ben ff de oude aan het leeghalen... en ff een lapje eroverheen.. want die nemen ze gelijk mee..(ik woon op 3hoog zonder lift.. us ik wens ze geluk)
Hi meiden, mag ik me hier ook weer melden? Ik zit niet zoveel of de forums hoor omdat ik mezelf anders alleen maar gek maak :s. Maar nu dit: mijn cyclus is de laatste tijd altijd 24 dagen (voorheen 28). Mijn nod zou a.s. zaterdag moeten zijn. Nu heb ik sinds 2 dagen behoorlijk last van mijn onderrug en sinds gister is het echt vervelend. Vanochtend na het opstaan had ik best wel wat bloedverlies, dus ik dacht te vroeg ongesteld te zijn geworden. Maar nu is het compleet verdwenen! Ook als ik mijn vinger erin doe is er geen bloed te bespeuren....ik zit mezelf weer compleet gek te maken in de hoop dat het een innestelingsbloeding was, pfff. Wat is dit toch killing!
Spannend.. mpo!.. ik denk ook aan een innesteling.. Ik zie dat jij ook van almere bent.. Ik duim voor je hoor
Bedankt Sarahtj3! Ik loop elk half uur naar de wc om te checken, maar er is echt niks roods meer te zien...duim duim duim! Hoop het zo! Dit zou precies een jaar na mijn bbz operatie zijn...
Ook hier iemand die steeds naar de wc loopt. Ik had gister mijn NOD en negatief getest. Wanneer zou ik nu weer het beste kunnen testen?