Oke nou ja ik ook nog niet hoor, ik denk er wel veel aan, maar dat is vaak van korte duur, ik denk dat zodra ik een posi test heb dat ik wel gelijk zoiets heb van en nu is het mooi geweest, maar vriendjelief rookt ook dus dan word het wel moeilijker.. maar goed dan gaat ie maar een kilometer verder op staan roken!
Oooh okee, jullie krijgen vast ook hele mooie halfbloedjes! Ben nu ook wel nieuwsgierig wat je andere helft is haha.
Altijd al donker haar gewild, alleen mijn haren verven dat gaat hem niet worden heb bijna geen pigment in mijn haar, alles word groen! En donker haar staat me denk ik ook niet ik ben echt zon hollander met een bijna witgloeiende huid, dus dat zal ook wel weer niet staan
Echt waar, groen? Ook als je het bij de kapper ofzo laat doen Haha ik ben net zo een Hollander met een witte huid en blauwe ogen, maar heb wel een paar keer mijn haar donker gehad. Stond niet zo gek hoor.
Ja zelf bij de kapper.. heb een keer een lichtbruine teint geprobeerd wel zelf thuis, en het was dus bruin maar met een donkergroene gloed eroverheen stond echt niet ben 6 mnd bezig geweest met hightlight om het weer een beetje fatsoenlijk te krijgen hihi.
Jaa gezien!! Ik dacht dat je een foto had van jou en je vriend lol ! Maar leuk om je nog eens te zien.
Oke haha! Weltruste Wolfe!! Oh moet eigenlijk ook optijd weer 5 uur op morgen.. bah maar weer niet moe haha.
Jij ook dankjewel Luffy! Lief van jullie beide!! Haha, denk dat je het niet gaat raden.. Ah wat jammer zeg! CBella uit dit topic is kapster.. misschien dat zij een tip heeft? Ik vind je trouwens een hele leuke meid Met mooie blonde haartjes haha