Vind ik dus ook, heb nu ook wat kleertjes. Na 1 keer wassen zit het er al niet meer uit. En echt goedkoop is het ook niet.
Hier ook veel problemen met Prenatal kleertjes :x Paar keer waren er drukkertjes afgevallen na 1 wassen, rompertjes die bij de drukkertjes gescheurd waren en pas nog een pyama gekocht waarbij een sierlintje zit, na 1 keer wassen is dat lint kapot gegaan (helemaal uit elkaar, kan even niet op het juiste woord komen ) :x Ze hebben leuke meisjes kleding maar de kwaliteit is om van te huilen lol Ik koop er geen kleding meer.
@SyrianBeauty; uitgerafeld? Ik vind de babydump ook veel leuker, pas nog onze nieuwe autostoel gehaald. (ze hebben nu 15% korting op autostoeltjes, voor de geïnteresseerden )
Nah zeg wat belabberd!! Wehkamp gaat als een trein geloof ik met goeie klanttevredenheid! Heel goed zeg...
Ja, en behalve Wehkamp is ook Bol.com lekker aan de weg aan het timmeren. Voor 22.30 een buggy besteld, morgen in huis, en nog zonder verzendkosten ook! Zou Prenatal zich niet afvragen waarom Wehkamp en Bol.com zich vol overtuiging op deze doelgroep storten? En... klein detail, bij bol.com kun je cadeaubonnen en cadeaukaarten inleveren op de site!!! Dus alle zwangeren van nederland...zet maar snel een bol.com giftcard op je lijstje ipv een prenatal giftcard!