WIE HEEFT ER HELEMAAL GEEN SPIJKERBROEK ik ben benieuwd of ik de enige ben in nederland die geen spijkerbroek in de kast heeft............. vroeger genoeg gedragen maar voel me er nu op de een of andere manier zo suf in kweenie. draag altijd rokjes, jurkjes of andere soort broeken.
Ik heb 1 hele fijne. Verder rokjes, jurkjes of ander soort broeken. Vind 1 mooie spijkerbroek wel een must trouwens.
Woehoe ik ben jullie tegenpool. Ik heb juist géén rokjes jurkjes etc en draag alleen maar spijkerbroeken
Ik heb van alles wat. Maar zeker ook een paar spijkerbroeken. Waarom heb je ze niet? Vind je t niet lekker zitten, niet mooi staan of sowieso geen porum?!
ik moet zeggen dat ik het bij een ander vaak wel erg leuk vind. mooie laarzen eronder en shirt erop. maar als ik hetzelf aantrek . neh!
Ik heb geen spijkerbroeken. Vind ze veel te stug en strak. Ik draag liever een rok of pantalon. Maar ik heb me wel voor het eerst gewaagd aan een wat strakkere, stretchbroek. Nog even wennen. In mijn werk vind ik een spijkerbroek trouwens ook niet kunnen. Ik heb een leidinggevende functie en vind dat daar gepaste nette kleding bij hoort.
lekker zitten......... hmmm vroeger wel nu niet meer idd. ik vind het dus wel porum bij een ander maar op de een of andere manier voel ik mezelf er niet meer vrouwelijk in ofzo stom he
ja die heb ik er dan ook weer 3. maar 2 zitten me dus ook alweer niet fijn eigenlijk dus ook maar 1 soms van aan. moeilijk mens ben ik
Hm, eigenlijk hoor ik in dit topic helemaal niet thuis, want ik heb bijna alleen maar jeans. Elke keer neem ik me voor om meer leuke jurkjes enzo te dragen, maar ik de winter vind ik die panty's altijd zo klote zitten en zomers met blote benen doe ik ook niet graag i.v.m. lelijkebenenenaardappelknieënobsessie .
Ik heb wel spijkerbroeken, maar ik draag ze bijna niet meer. Eerder wel, maar nu draag ik veel leggings en alles wat daar op lijkt Rokken en jurken heb ik niet zoveel, maar die draag ik ook graag, ze zitten meestal fijn en dan voel ik me echt übervrouwelijk, haha
Ik heb 1 spijkerbroek in mijn kast, hagelnieuw met kaartje! Ik draag NOOIT spijkerbroeken, zit niet lekker en maakt me dikker vind ik zelf. Ik ben meer van de (zwarte) leggings en tunieken.
ik heb 1 spijkerbroek nu ik zoveel afgevallen ben.... heb er alleen jaren geen gedragen en vind het nu nog niet altijd prettig!
Brrrrr in de winter bevries je dan toch in een rok! Haha nja anyway hier ook van alles, noujaa.. Moet nog even wat nieuwe rokjes/jurkjes inslaan aangezien ik nog watrestvetjes van de zwschap heb en dus veel dingen net te kort zijn, niet meer passen... Pff
Wel in de kast, maar ik draag die ene spijkerbroek niet meer. Ik ben wel al lang weer redelijk goed op gewicht sinds de bevalling, maar mijn buik en vooral het vel is gewoon veel te ver opgerekt met die tien kilo of meer die ik in mijn buik droeg (zeer grote tweeling)... Mijn buik past niet meer mooi in broeken, terwijl een rokje wel mooi staat (mijn benen kunnen er best mee door ). Dus hier ook geen spijkerbroeken, in ieder geval tot na een eventuele derde en buikcorrectie! Daarna zal het nog een zeldzaamheid zijn hoor. Ik ben van de rokjes en hakken