Hey meiden! Even paar dagen niks van me laten horen, ben echt heel druk met niks doen. BIB-meiden, Ze komen er echt wel uit hoor Ik had op een gegeven moment zo iets van, ik geniet nog even van de zwangerschap. baby komt wel Want je buik en alles op eens weg! En dat is zooo gek. Ik stond vanochtend in de wc mijn broek aan te doen.. en toen dacht ik,, Verrek ik kan mijn tenen weer zien!! Sterkte met de laatste loodjes! maar geniet ook nog ff van je buik Hier, Heb op het juni forum een heel verhaal getypt. Daar kan je mijn bevallingsverhaal en alles lezen
Bijntje: dat had ik met nagels knippen vanmorgen. Dacht he kan er weer gewoon bij zonder me in allerlei bochten te wringen.
Hihi Heb wat harde buiken, maar verders niets.. Wie had ooit gedacht dat ik tot 40 weken (en langer) zou rondwaggelen?
@bijntje. ik heb je verhaal gelezen ook niet makkelijk! en nu eindelijk ook mijn bevalling opgeschreven. (voor iedereen die nog moet niet lezen!) @BIB> kom er uit!!succes meiden
Jij ook heftig verhaal Lin. Idd nog niet lezen als je nog niet bevalling bent.. BIB meiden, nog iemand aan het rommelen? Roosjuh, Leuk onderschrift!
Kylie: schiet nou toch eens op Ik zal vandaag (als ik me een beetje fit voel,) mijn bevallingsverhaal posten op het forum en mijn banner aanpassn.
Mijn bevallingsverhaal staat bij de genante en memorabele bevallingsverhalen Want echt charmant was het niet
http://www.zwangerschapspagina.nl/12999756-post1275.html Bedoel je het nieuwe topic- bij de mama's? Daar moet ik me nodig eens gaan melden. Wat doe ik nog bij dit topic? Ik vind het toch wel een beetje vreemd om niet meer zwanger te zijn... maar mis het lang niet zo erg als bij de eerste, gek he?
ja waar je je nog moet aanmelden. enuhh we kletsen hier nog gezellig voor de latere mama's to be mee anders is t helemaal dood hier zwanger zijn missen: ehhh nou ja missen niet echt eigenlijk. wist dat dit de laatste zwangerschap zou zijn voor mij dus heb er goed van kunnen genieten voor zover dat kan met alle kwaaltjes ego: D is opgehaald door opa en oma. die gaat lekker op vakantie t weekend. Hubby is nu een Lekkerbekje aant halen en ah-sappie (sinasappel-kiwi) kan ik eindelijk weer drinken
evenstar: mooi verhaal! heb wel ff moeten lachen hoe je sommige dingen zo lekker kan verwoorden hahaha maar zoals jouw bevalling is gegaan, gaat ongeveer 40%, wat betreft het bruine goedje klinkt verder als een goeie bevalling!