Oktober 2012 mama's

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by Brondy, Feb 7, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. SuzieQ

    SuzieQ Actief lid

    Jan 28, 2011
    395
    0
    0
    Wij hebben geen honden alleen 2 katten en die hoeven niet uitgelaten te worden, die laten zichzelf uit.

    Ik ook wel benieuwd naar alle babykamers straks, wij gaan dit weekend beginnen.

    Het enige wat ik nu al heb is een muziekschaap voor boven de wieg, zelf gemaakt
     

    Attached Files:

  2. ingearts

    ingearts Fanatiek lid

    Mar 26, 2009
    1,162
    0
    36
    groesbeek
    wat een leuk schaap suzie zelf gemaakt ja joh wat knap!!!
     
  3. Hadassa

    Hadassa Fanatiek lid

    Jun 6, 2009
    3,926
    422
    83
    Is vervelend he die vermoeidheid... enne ik krijg mijn derde, maar ik vind het zelfs heel onwerkelijk te bedenken dat er zo nog een kleintje hier bijgekomen is.....
     
  4. Hadassa

    Hadassa Fanatiek lid

    Jun 6, 2009
    3,926
    422
    83
    Zijn ook wel oefen weeen hoor. Hoeft niet altijd iets vervelends te betekenen gelukkig. Als je het veel krijgt, overleg ff met je vk dan.
     
  5. kima

    kima Bekend lid

    Nov 15, 2010
    537
    32
    28
    zeeland
    Ik was van plan om het smorgen's aan mijn man over te laten.
    en de rest van de dag gewoon zelf te doen.

    En dat al hij mocht slapen indd lekker laten liggen en dan de babyfoon mee naar buiten.
    Als ik buiten de poort stap is er al gras dus heel ver hoef ik gelukkig niet en de babyfoon komt best ver hebben we al uit getest.

    En mijn andere plan is om de hond andere tijden te laten wennen als de baby wakker is of juist wel gemakkelijker in de wagen kan dan kun je gelijk je rondje doen doe je gewent bent baby en jij komen ook nog buiten goed voor iedereen dacht ik zo ;)
     
  6. Hadassa

    Hadassa Fanatiek lid

    Jun 6, 2009
    3,926
    422
    83
    Prachtig gemaakt joh, super lief!
     
  7. Cin85

    Cin85 VIP lid

    Jan 12, 2010
    12,540
    14,063
    113
    Female
    Suzie knap gemaakt zeg!

    Extreme vermoeidheid had ik ook, werkte nog maar halve dagen de middagen sliep ik. Die vermoeidheid is nu weg maar lig nu de hele dag op bed dus daar kan het ook door komen.

    Wij hebben alleen een kat dus die kan zelf naar buiten. We willen wel weer een hond maar pas als ik uit de luiers ben. Dan willen we een labrador pup.
     
  8. ingearts

    ingearts Fanatiek lid

    Mar 26, 2009
    1,162
    0
    36
    groesbeek
  9. Syrse

    Syrse Fanatiek lid

    Feb 9, 2012
    1,157
    0
    0
    NULL
    NULL
    Suzie, echt een geweldig mooi schaapje seg :)

    25 weken vandaag, en ik heb echt nƩrgens zin in. Zetel hangen en chocola eten ja, pfff. Lijkt alsof ik elke dag wat fut verlies, maar het is echt wel de bedoeling dat ik nog wat doorwerk.

    Heb vandaag een oproep gemist... voor een sollicitatie. Verdorie! En dan bel je terug en zijn ze natuurlijk al naar huis. Maar ze gaan me morgen terugbellen.
    Wedden dat de interesse meteen weg is als ze merken dat ik zwanger ben? :p Ach, we zien wel.
    En ondertussen krijg je eindelijk nog eens bericht van het interim kantoor... voor een job die overlapt met een andere job. ;)

    Hebben jullie dat ook dat jullie soms zo ineens ongeduldig zijn en die baby nu meteen willen hebben? Iedereen hier zegt 'geniet er maar van, zwanger zijn is zo leuk'... ja ok, maar elke keer als ik een baby zie wil ik er ook een :D
     
  10. SuzieQ

    SuzieQ Actief lid

    Jan 28, 2011
    395
    0
    0
    @Syrse: Dat herken ik wel, ik wil ook wel graag dat de baby er is, kan niet wachten tot oktober...

    @vermoeidheid: Daar heb ik ook behoorlijk last van, ik ben blij dat de misselijkheid eindelijk over is sinds een week, maar de vermoeidheid komt des te harder ervoor terug.
     
  11. ingearts

    ingearts Fanatiek lid

    Mar 26, 2009
    1,162
    0
    36
    groesbeek
    hier is de vermoeidheid ook nog steeds in alle hevigheid aanwezig.
    baal er ook enorm van!
     
  12. Hadassa

    Hadassa Fanatiek lid

    Jun 6, 2009
    3,926
    422
    83
    Inge, ik heb gereageerd in je topic..!
    Syrse, nou nee, van mij mag de baby nog lekker een poosje in mijn buik blijven hoor. Ik geniet daar ook enorm van. Voor je het weet is het weer over en mis je je dikke buik met de trappelende baby erin! Nu is het bij mij anders hoor, ik heb al 2 kindjes hier lopen. Had ik bij de eerste ook hoor dat ik niet kon wachten tot ze er was. Nog maar 15 weekjes joh, schiet erg op nu. En de zomer komt er ook aan, dus tijdverdrijf genoeg!
     
  13. Hadassa

    Hadassa Fanatiek lid

    Jun 6, 2009
    3,926
    422
    83
    Is er al iemand naar geboortekaartjes aan het kijken en vinden jullie dat ook zo moeilijk?
     
  14. kima

    kima Bekend lid

    Nov 15, 2010
    537
    32
    28
    zeeland
    @baby
    Mag van mij ook wachten hoor.
    Ik vind het allemaal al zo snel gaan geniet er zo van :D

    Vandaag een dagje samen vrij, dus we gaan eens bij babydump kijken :D

    @geboortekaartje
    Daar ben ik al een tijdje voor rond aan het kijken want we hebben allebei een verschillende smaak daar in.
    Ik houd van felle kleuren en printen en hij houd van rustig.
    Maar waarschijnlijk hebben we er nu een gevonden die we allebei leuk vinden.
     
  15. ingearts

    ingearts Fanatiek lid

    Mar 26, 2009
    1,162
    0
    36
    groesbeek
    @geboortekaartjes daar ben ik al vanaf het begin vanmijn zwangerschap naar aan het kijken maar vind het zo moeilijk heb nog niet iets gezien waarvan ik denk dat is het.
    maar we hebben nog even de tijd volgens mij kan je dat 1 week voor die tijd nog beslissen hahah
     
  16. Syrse

    Syrse Fanatiek lid

    Feb 9, 2012
    1,157
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Hadassa: en als je dan zegt 'nog 15 weken' begin ik te pannikeren want nog niet alles is af, haha :D

    @Geboortekaartjes: wij hadden al vrij vroeg een idee, een vriend van ons gaat het tekenen, we hebben net de kleurtest gekregen, nu kan hij daarmee verder. En dan gaan we met die tekening langs de drukker :)
     
  17. Cin85

    Cin85 VIP lid

    Jan 12, 2010
    12,540
    14,063
    113
    Female
    Nou ik hoop de baby echt nog wel 12 weken binnen te houden! Als het nu de geboorte al overleefd dan zit je de komende maanden in het ziekenhuis en weet je ook niet wat de restverschijnselen later zijn. Dat kan variƫren van een kind wat een kasplantje is tot 'slechts' blindheid.

    En wat Hadassa zegt, die schopjes ga je missen na de bevalling!

    Geboortekaartje zouden wij afgelopen week uitzoeken, dus nu hoop ik op komende week. Gelukkig hebben we wel de zelfde smaak. Weet van mn zoontje nog dat je minder keuze hebt op het moment dat je het geslacht van de baby niet weet.

    Vanmiddag krijgt mn zoontje een grote jongens kamer. Dus een groot bed en nieuwe kledingkast, ben benieuwd hoe hij reageert en hoe het slapen vannacht gaat!
     
  18. ingearts

    ingearts Fanatiek lid

    Mar 26, 2009
    1,162
    0
    36
    groesbeek
    @cin hoe vond je zoontje de grote jongens kamer???
     
  19. kima

    kima Bekend lid

    Nov 15, 2010
    537
    32
    28
    zeeland
    Zo was een leuke dag!

    Bij babydump het volgende gehaald:

    1x laken voor de wieg
    1x deken voor de wieg
    2x mandjes voor in commode
    1x wippertje
    2x setje kledinghangers
    1x aankleed kussen hoes

    Best netjes gebleven he ;)

    We hebben ook groene verg gekocht voor het kamertje, dus alles is in huis om de babykamer "Gezellig" te maken :D
     
  20. Hadassa

    Hadassa Fanatiek lid

    Jun 6, 2009
    3,926
    422
    83
    Relax meid, komt allemaal goed. Je hebt nog tijd zat! Wat moet ik dan wel niet.... ik heb nog niet eens een kamertje haha... wel een wiegje trouwens..
     

Share This Page