ik ging net even naar de lidl om een brood en ik dacht laat ik voor me vriend ook maar sigaretten meenemen. nu had ik alleen geld in me broekzak en dus geen legitimatie bij. en ik kreeg de sigaretten dus niet mee want ze wilde perse mijn legitimatie zien. nja ben toen maar naar een andere winkel gegaan waar ik het wel meekreeg. nu vroeg ik me af, zie ik er echt zo jong uit?
Ik vind het lastig te zeggen, maar ik schat je een jaar of 26. In elk geval zeker oud genoeg om sigaretten te kunnen kopen.
je hebt wel een jong gezicht maar niet zo jong dat ik denk die mag geen sigaretten kopen .. sigaretten krijg je toch mee als je 16 jaar of ouder bent ?
Hmmm, als ik iets beter naar je gebruikersnaam had gekeken, had ik kunnen weten dat je van 89 bent dan ben je dus 23, en schat ik je dus ouder dan dat je bent.
Die meisjes aan de kassa moeten het aan iedereen vragen. Ook aan iemand van 50 jaar. Dat is om niet te discrimineren.Wel irritant maar niks persoonlijks naar jou toe dus.
als je van 89 bent denk ik dat je er als je leeftijd uit ziet...en zeker oud genoeg om sigaretten te kopen
Ik vind je er ook oud genoeg uitzien om sigaretten te kunnen kopen hoor.. Laatst ging ik wijn kopen bij de Ah to go en toen moest ik ook ID laten zien. Ik had het niet bij me (ik weet het, verplicht). Maar heb het toch meegekregen.. Ben 26 en zie er echt niet jonger uit. Het meisje legde me uit dat ze dit moest vragen.
Als je 23 bent, had ik je wel jonger geschat, namelijk 20 jaar, maar dat is oud genoeg om sigaretten te kopen! Wel irritant dat je je id moest laten zien!
ik ben 22 en word in december 23. ik rook zelf niet dus is dit ook de eerste keer dat ik het meemaak.
haha ik had een paar maanden terug nog en ik ben 27! En idd ze hoeven het echt niet te vragen aan iemand van 50, tja of ze willen diegene gewoon een ongelovelijke veer in z'n reet steken... Nee idd tot 20 en daarna mag het idd wel een keer klaar zijn!! grrr
ik heb het ook gehad, heb er tot mijn 24e uit gezien als 16. die kassajuffrouw kreeg echt een rood hoofd toen ze mijn legitimatie zag!
Ik vind je er ook niet zo jong uit zien. Nu krijg ik het zelf vaak ook te horen. Paar weken geleden nog bij de Kruidvat voor een doosje paracetamol, moest m'n paspoort laten zien, en ik ben toch echt 28 hoor Ik heb wel het idee dat het vaak de jongeren van zelf net 16 zijn die naar mijn leeftijd vragen.
nee, gewoon naar je leeftijd. Ik ben 28 en haal al zeker 1 jaar standaard sigaretten bij de plaatselijke buurtsuper. Nou nam ik laatst een flesje alcohol mee en moest ik ineens van de cassiere bij zo'n identificatie machine ding gaan staan haha. Schijnbaar worden je ogen dan gescand of zoiets. Hoe dom kun je zijn dan toch?
Nee, ze doen het bij meer mensen. het is echt een scan apparaat. Maar ik zie er echt niet uit als 16. Nog niet eens als begin 20 hihi. Mocht ik willen.
Ik weet nog dat ik zelf achter de kassa zat bij AH. Ik was toen een jaar of 18. Er kwam een jongen aan de kassa die drank kocht en ik twijfelde over zijn leeftijd. Dus ik vroeg hem naar zijn leeftijd, en toen zei hij: "Ik ben 23!" Eh... oeps! Het was een beetje zo'n Indonesisch uiterlijk, en bij deze mensen vind ik het sowieso moeilijk schatten hoe oud ze zijn.
Ik vind je er niet bijzonder jong uitzien, maar op foto's ziet men er standaard ouder/dikker uit dan IRL volgens mij.... Ik zou zeggen: geniet ervan! Was vroeger ook zwaar geirriteerd als men me jonger schatte, tótdat ik ineens een supergoedkoop kinderkaartje kreeg in het zwembad (terwijl ik met mijn ex die 7 jaar ouder dan ik was). Toen vond ik het ineens wel leuk... Ben trouwens gisteren door mijn (nieuwe) kapster op '30, hooguit 35' geschat. En dat op mijn 42e!! Het maakte mijn dag weer goed!