(klachten)na je eisprong deel 6 SKSB

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Juffie1984, Mar 21, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dagdromer

    Dagdromer Fanatiek lid

    Feb 29, 2008
    4,010
    0
    0
    Even ego.....
    Zojuist gebeld door de kinderarts voor de uitslag van het bloedonderzoek van Laura. Haar aantal witte bloedcellen was te laag. Dat zou toeval kunnen zijn dus nu moeten we de komende 4 weken 1 x per week gaan prikken. Over 5 weken daar weer uitslag van. Als die dan nog steeds te laag is worden we doorgestuurd naar kinderspecialisten van een academisch ziekenhuis. Vind het best een beetje eng :(. Maar ja, we gaan er maar vanuit dat het niets ernstigs is voor we meer weten.
     
  2. Delilah

    Delilah Niet meer actief

    @ Dag, jeetje ik kan me voorstellen dat je het heel erg eng vindt :( wat een vervelend bericht en vooruitzicht want nu moet je weer weken wachten :( Ik hoop met je mee dat het een eenmalige uitschieter is en niks ergs meis! Wel van je af praten he, want kan me voorstellen dat je hoofd vol schiet en je toch aan negatieve dingen denkt.
     
  3. Dagdromer

    Dagdromer Fanatiek lid

    Feb 29, 2008
    4,010
    0
    0
    Jij slaat de spijker op zn kop!
     
  4. penr

    penr Actief lid

    Jul 2, 2008
    494
    0
    0
    Verzorgende IG
    noord brabant
    goede middag allemaal.

    Hier een moe kippetje net heerlijk gezwommen met dylano en een vriendin van mij met haar dochter.
    dylano zit nu lekker boterham te eten en dan gaat hij heerlijk naar bed heeft mama ook rust.

    dag en deli, zo te lezen hebben jullie een gezellige dag gehad bij elkaar. ik ben ook wel voor een meeting.

    miran: wat .... dat je zulke slechte nachten heb hoop voor jou dat het snel over is.

    dag: duim voor jullie dat die bloeduitslag over een paar weke wel goed is.

    all: met sem is het even afwachten ze hebben van de week donorhuid op zijn rug gedaan en vandaag gaan ze het op zijn buik doen. dan maar wachten of het lichaam het accepteerd. ze gaan hem ook weer langzaam uit zijn slaap halen en proberen de beademingstube te verwijderen.
    is allemaal nog spannend dus afwachten meer kunnen we niet doen. zijn broetje vraagt nu wel steeds aan oma waar is sem en papa en mama. pffff brand hier elke dag een kaarsje voor hem.
     
  5. penr

    penr Actief lid

    Jul 2, 2008
    494
    0
    0
    Verzorgende IG
    noord brabant
    ik ga even dylano op bed leggen zie jullie van de week weer doeiiiiiii
     
  6. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    Oct 29, 2006
    5,973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Dag... wat raar zeg van die witte bloedlichaampjes... wat moeten die eigenlijk doen dan? Heb er niet zo'n verstand van sorry! Hoop voor Laura en ook voor jullie als gezin dat dit stomtoeval is en idd niks engs. Ik ga duimen voor jullie.
    Zielig is het wel voor Laura dat ze nu iedere week geprikt moet worden!
    Sterkte met de kleine meid

    Penr... hoop dat de donorhuid geaccepteerd wordt en het mannetje wat op kan knappen. Hoop ook nu ze hem langzaam wakker gaan maken dat ie dan geen pijn zal hebben. Verschrikkelijk als je je kind moet zien lijden.

    Meiden... ik heb ooit eens kinderkleren gekocht en daarvan heb ik nog 4 tassen gloedjenieuwe kleren op zolder staan dus nu maar eens kijken of er nog broeken tussen zitten die mijn kids aan kunnen!
     
  7. Delilah

    Delilah Niet meer actief

    @ Dag, hoe gaat ie meis?
     
  8. Dagdromer

    Dagdromer Fanatiek lid

    Feb 29, 2008
    4,010
    0
    0
    Ben weer beetje bekomen van de schrik. De assistente van de kinderarts beld voor wat dingetjes en heb toen aangegeven dat het me niet lekker zat. Ze hebben me een beetje gerust gesteld. Ze zorgen ook dat ik voor we op vakantie gaan meer weten. De 16e gaan we dan voor het laatst prikken en dan krijg ik de 17e meteen de uitslag. Vind het fijn dat om het dan maar te weten ook.
    Verder ook nog goed nieuws.....De sleuteloverdracht is naar voren geschoven. Van 1 augustus naar 23 juli dus dat is wel fijn!

    Fijne avond. Alle kindjes slapen als het goed is. Ga zo even rondje maken en dan lekker in bad. Even relaxen!
     
  9. Delilah

    Delilah Niet meer actief

    @ Dag, moet de hele dag aan je denken. Kan me goedvoorstellen dat je je enorm zorgen maakt :( Fijn iig dat er met je mee wordt gedacht en lief dat ze de uitslag eerder doen! Fijn dat de overdracht eerder is!! Kun je snel inpakken meis! En voor nu maar even lekker badderen, even ontspannen meid!
     
  10. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    Nov 16, 2007
    10,986
    116
    63
    dag: weet niet zo goed wat de uitslag kan betekenen maar wat naar dat je je nu zo ongerust maakt. We hopen natuurlijk dat het allemaal gewoon goed is! laat het even hier bij. Fijne avond. Xxx
     
  11. Dagdromer

    Dagdromer Fanatiek lid

    Feb 29, 2008
    4,010
    0
    0
    Deli, thanx. LIEF :D

    Miran, te weinig witte bloedcellen betekend een lage weestand en dus vatbaar voor bacteriele infecties. Maar kan ook verschillende bloedziektes betekenen maar daar wil ik nog niet aan denken. Komt goed. Positive thinking :D

    Nu ga ik echt in bad.
     
  12. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    Oct 29, 2006
    5,973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Dag... jeej nu begrijp ik idd hoe geschrokken je moet zijn na zo'n berichtje. Maar idd probeer even positief te denken. Verklaard natuurlijk wel haar oorpijnen. Heel fijn dat de artsen aan jullie denken en jullie dus voordat jullie op vakantie gaan nog even de uitslag doorgeeft. Das super natuurlijk. Hopelijk heb je een beetje kunnen ontspannen in bad en lig je nu samen met haan op de bank te relaxen en anders hoop ik dat je je slaap een beetje kunt vatten meid!
    Heel veel sterkte de komende weken!

    All...Divano ligt sinds kwart voor 11 vanavond in bed! Kreeg hem niet eerder in bed want hij was van 7 tot half 8 in de auto in slaap gevallen. Hopelijk een goede nacht.
    Voel mezelf flink belabberd moet ik zeggen... keelpijn (heel erg)/verkouden/koud en dan weer warm/spierpijn en hoofdpijn. Mijn neus is aan de binnenkant ook helemaal kapot. Het is vervelend hoor.
    Maar de andere 3 kids zijn naar opa en oma in Helmond, Didier gaat morgen na t werk naar zijn moeder en Divano/Chris en ik zijn dan lekker samen. Morgenavond gaan Chris en ik uit eten met collega's van Chris. 1 collega van Chris en diens vrouw worden dit jaar allebei 50 en hebben ons uitgenodigd voor een etentje met nog een aantal collega's/vrienden en hun gezin. Gezellig!!!!!
    Heb vanavond in de stad nieuwe kleren gekocht voor morgenavond en nieuwe enkelbandje en oorbellen.
    Heb er zin in om me morgenavond lekker op te tutten! Das lang geleden dat ik dat gedaan heb! Divano gaat heerlijk naar de overbuurvrouw alias vriendin. Tegen de tijd dat Divano moe wordt steekt ze over naar ons huis om vervolgens Divano lekker in eigen bedje te leggen. Heerlijk... even geen omkijken er naar!
     
  13. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    Nov 16, 2007
    10,986
    116
    63
    goedemorgen,

    Hier alweer even wakker. Matthijs zijn wekker gaat echt elke dag rond 6 uur.. Zou toch wel heel lekker zijn als dat een uurtje later kan worden. Nathan gister overdag geslapen bij de go dus gisteravond pas 20.45 slapen en ook 6 uur alweer wakker. Nou maar lekker tv aan en broodje eten.

    Dag: bah niet aan die nare dingen denken inderdaad.

    Miran: geniet van je avondje uit! Is zo lekker af en toe.
     
  14. Delilah

    Delilah Niet meer actief

    @ Juffie, dat was vroeg! Ik vind het vreselijk om er zo vroeg uit te zijn maar als ze maar goed slapen 'snachts, dat is het belangrijkste! Houden jou mannetjes het wel vol zo'n hele dag, als ze zo vroeg op zijn?

    @ Miran, fijne avond meis, lekker van genieten! Misschien moet je zoiets vaker doen, avondje in de maand met vriendinnen ofzo? Is goed voor je!!!

    @ Dag, denk aan je meis! xxx
     
  15. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    Oct 29, 2006
    5,973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Goedemorgen meiden!

    Zo... ff update!
    Gistermiddag heeft mijn overbuurvrouw mijn haren geföhnt en met krultang wat volume erin gebracht. Ze zaten werkelijk fantastisch! Mijn nieuwe blouse aan... oorbellen in... 3/4 broek aan... mijn hoge pumps aan... enkelbandje om en mijn eigen (voor de eerste keer) opgemaakt en voila... ik was klaar!
    Ik heb normaal mijn haren altijd met een klemmetje vast zitten maar nu zo dat losse maakte me geen meisje meer maar een vrouw. hahahaha ik voelde me helemaal op en top vrouw. Om kwart over 6 Divano naar de overkant gebracht. Chris had er moeite mee want die wou ook snel weg, geen kusje aan de kleine en niet zwaaien. Ikke wel, ik moest hem even kussen. Kind vond het absoluut niet erg hoor want hij kan mijn vriendin natuurlijk heel erg goed en ze heeft al vaker opgepast als nood aan de man was. Wij de auto in. Eenmaal in restaurant met de collega's en diens vrouwen was het fantastisch. Ik heb samen met een andere vrouw tot 2x toe eten samen gedeeld. Het voorgerechtje hebben we samen 1 gepakt en toetje hebben we samen gedeeld. We hebben in met zijn alle slap zitten ouwehoeren. We hebben gelachen!!! Werkelijk de tranen biggelde over mijn wangen. Ik was wel mijn mobiel vergeten en heb ff gebeld naar mijn vriendin maar die vond dat totaal geen probleem. Daarna wilde een collega en diens vrouw (die gaven dat etentje) nog ff naar haar dorp omdat daar een live bandje speelde. Ze vroegen of wij mee gingen maar ik durfde niet mijn vriendin te bellen omdat het inmiddels al half 11 geweest was. Chris belde haar en zij vond dat ook geen enkel probleem. Dus wij mee met heel de bups. Om 10 over 12 vond ik het welletjes en zijn wij terug naar huis gereden. Om half 1/kwart voor 1 waren we thuis. We hebben het reuze gezellig gehad met zn alle. Flink geouwehoert. De bediening was niet zo goed in dat restaurant maar dat mocht de pret niet bederven. Ik heb niet 1x aan ons kleintje gedacht! Was wel blij dat ik thuis was. Om half 2 zijn wij naar bed gegaan en heb Divano pas vanmorgen om half 8 gehoord. Ben toen ook met de kleine opgestaan en heb nog ff een uurtje mijn ogen dicht gedaan. Niet geslapen maar wel wat gedoezeld.
    Ja... dit was voor herhaling vatbaar.

    Dag... heb je het gesprek een beetje kunnen laten bezinken? Hoe is het nu met je? Heb je er met je haan over gepraat?
    Denk aan je meid!

    Meiden... er komt vast en zeker nog wel zo'n avond maar wij zijn geen stappers ofzo. Wij gaan net zo graag uit eten met de kids erbij. Wij doen eigenlijk weinig tot niks ZONDER de kids.
    Maar dit was echt een geslaagde avond en superleuk. Zou het zo weer over doen!!!!
     
  16. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    Nov 16, 2007
    10,986
    116
    63
    miran: fijn dat je zo genoten hebt. Is ook lekker af en toe even een avondje zonder kinderen. Maar meot bekennen dat wij het ook heel weinig doen hoor. Maar vanmorgen weer oppas aangeboden gekregen. 2 meiden bij ons uit de kerk die heel graag willen oppassen dus toch maar wat vaker gebruik van maken;)

    Deli: 6 uur is mij ook wat te vroeg maar ik zou neit meer weten hoe we dit ritme kunnen veranderen. Het is echt al heel lang zo. Denk al een maand of 4. Een tijdje geleden konden we hem na een fles nog terug leggen maar dit is helaas ook al een tijdje over. 1 of 2 x slapen maakt niets uit..
    Meestal slaapt hij 's nachts wel redelijk maar nu is hij verkouden en dus ook 's nachts een paar keer huilen voor een speen. Ach alles went, en lig er eigenlijk ook altijd op tijd in. Scheelt weer..
     
  17. Delilah

    Delilah Niet meer actief

    @ Miran, het klinkt als een heerlijk avondje! Fijn voor jullie! En ondanks dat jullie niet van die uitgaansmensen zijn lijkt het me toch goed voor je! Gewoon vaker wat leuks doen samen! Heb je nodig :)

    @ Juffie, ik denk dat je er weinig aan kunt doen. Het is idd gewoon hun ritme! Maar ik vind het vreselijk om die 6 in de wekker te zien :)
     
  18. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    Oct 29, 2006
    5,973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Deli... ik geef je helemaal gelijk. Eigenlijk moeten we dat ook vaker doen. Maar met die nachten geef ik Divano niet makkelijk uit handen. Maar idd... chris en ik moeten gewoon eens een keer uit eten gaan met vrienden of lekker naar de bios en dan in een cafe wat te drinken na pakken. Is gewoon echt nodig zo af en toe.
    Zal er eens over praten met Chris want geloof me... ik geniet nu nog na van gisteren. Ben wel helemaal op nu. Mijn ogen vallen bijna dicht dus doe ook lekker niks meer. Moet wachten tot de kids thuis zijn vanavond na 10en. En dan kan ik ook lekker naar bed.

    Kom vanavond wel ff tokken hier!
     
  19. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    Nov 16, 2007
    10,986
    116
    63
    Hier zie ik ook nog geregeld de 5 op de wekker. Dat is helemaal erg ;)
     
  20. Dagdromer

    Dagdromer Fanatiek lid

    Feb 29, 2008
    4,010
    0
    0
    miran, klinkt als een leuke avond! Toch maar vaker doen.

    juffie, vroeg zeg. Ik heb er ook vaak moeite mee. Gisteren was het hier ook 05.30. Even laten huilen maar toch maar snel fles gemaakt. Want er lagen nog 3 kids meer te slapen en was bang dat de hele bende dan wakker was. Na flesje gaat ze gelukkig wel meteen weer slapen.

    Deli, thanx meis. Morgen eerste keer prikken. Zie er tegenop maar moet even.

    Ik ga lekker slapen. Kom morgen wel weer even kletsen.
     

Share This Page