Hallo meiden. Gatver....we hebben motten op zolder....Hoe kan dit? Ze zitten in de kledingbak waar ik de oude kleren van me dochtertje bewaar. Wat moet ik nu doen?. Ben alles nu aan het wassen en in afgesloten zakken aan het doen. Maar ik ben bang dat straks de hele zolder onder zit... Volgens mij heb je speciale producten, maar waar koop ik die en wat moet ik kopen. Kan iemand me helpen/adviseren???? Thanks
Of je dat weer schoon krijgt 1,2,3 weet ik zo niet . Het eerste wat in mij op komt is de verzekering bellen , neem aan dat je wel verzekert bent voor inboedel.
Bij de kruidvat kan je verschillende spul kopen tegen motten. Wat werkt is te zoeken waar ze op af komen. Bij ons was dat een jas. Wij proberen nu de kleding die we niet aanhebben in vacuumzakken en mottenballen erin. En in de kasten hebben we mottenvallen. Ook gelijk motten doden en veel licht in de kamer. Makkelijk weg krijgen is er niet bij. wij hebben het nu onder controle, maar we komen nog steeds motten tegen en je krijgt die krengen amper weg.
Oh bah... Je kunt ook een houtsoort bij je kleding leggen, ben even vergeten welke dit ook weer was waar ze niet van houden... Misschien te vinden op google? Mottenballen heb je idd ook, kun je zo bij de drogist halen. Misschien eerst even je kleding weghalen uit de zolder en laten luchten zodat je alles goed kunt bekijken ook. Succes!
@does81 Die houtsoort waar jij het over hebt is denk ik cederhout. Dit heb ik ook al een paar jaar in mijn kledingkasten liggen en sindsdien nog geen last gehad van motten. Ik vind dit ook een stuk prettiger dan bijv mottenballen vooral omdat mijn neefje en nichtje nog wel eens hier in de kast komen.
Ik kan sinds het lezen van de topititel het volgende niet meer uit mijn hoofd kriijgen: Dorus - Er wonen twee motten - YouTube Sorry, ik weet dat je er niets aan hebt, maar ik moest het even kwijt. In ieder geval hoop ik dat je van de plaag afkomt. Het lijkt me heel vervelend...
Whhahahahahahahahahahahahaha, Mijn man zingt, sinds de ontdekking, alleen nog maar..."ik heb twee motten...in me ouwe jas..." Ik word er gek van.... En nu begin jij ook al hahahahahahaha Thanks voor de tips. Ga op zoek naar dat hout. Ben bezig alles te wassen en in zakken te doen. Idd goed schoonmaken en in de gaten houden. Heb helaas nog niet ontdekt waar ze vandaan komen...:x
blokjes zeep in de plastieken zakken steken! Werkt evengoed als mottenballen, en de kledij stinkt niet zo Ik steek per afgesloten zak een blokje zeep mee.