Nou las ik gisteren ergens dat wanneer je gemiddeld 8 uur per nacht slaapt je bevalling veel vlotter loopt qua tijd... Kortom, vrouwen die 8 uur per nacht slapen bevallen sneller dan vrouwen die minder slapen!! Ik slaap écht geen 8 uur per nacht! Als ik de 6 haal (en dan ben ik echt wel tussendoor effe wakker geweest) mag ik blij zijn. Meestal slaap ik 's middags nog wel zo'n anderhalf uur... Maar er stond 's nachts! Hoe waren jullie nachten? En zijn er bij die weinig sliepen maar toch vlot zijn bevallen??
lijkt mij onzin! Ik sliep prima, en ook wel 8 uur denk ik, maar had een rot bevalling! MIjn moeder is altijd een slechte slaper geweest, en beviel altijd super makkelijk! Dus..... edit, kan me wel voorstellen dat er een relatie ligt tussen, uitgerust je bevalling in gaan, of (over)vermoeid! Maar dat is niet gelinkt aan het aantal uren slaap hoor, eerder de omstandigeheden en de kwaliteit van slaap!
wat een onzin!! ik sliep op het laatst wel 12 uur achter elkaar en ik heb bijna 72uur met weeën gelopen voor onze kleine meid geboren werd en als ze me vliezen niet gebroken hadden vrees ik dat het nog wel langer had geduurd
Het lijkt mij een fabeltje, want welke hoogzwangere vrouw komt er nou aan een goede nachtrust? Ik sliep verrot, de laatste weken/maanden. En ben toch twee keer prima bevallen.
Lijkt mij een fabel. Hier moet ik een keer of plassen of de oudste wordt wel wakker. Lijkt me dat je juist door op het laatst wat minder goed te slapen, al voorbereid bent op de gebroken nachten.
Ik slaap best veel uren snachts. Meestal tussen tien en twaalf uur. Ik ga wel tussendoor een keer naar de wc, maar val erna vaak weer als een blok in slaap. Heb altijd al veel geslapen. Maar of de theorie klopt betwijfel ik haha.
Bij mijn dochter sliep ik zeer goed *zonder problemen 10 uur achter elkaar* en een vlotte bevalling. Bij mijn zoon sliep ik amper en de bevalling ging nog sneller als bij de eerste.
Al zou het waar zijn, het zal geen een zwangere lukken. Hoe wil je met die dikke buik, dikke reet, maagzuur en dikke benen die ook nog eens tintelen slapen. De laatste maanden kun je het slapen vergeten. Oke, mij is het in ieder geval niet gelukt
heb de laatste 2 weken voor mijn bevalling nauwelijks geslapen. Hooguit 2 uur op een nacht en ik heb hele snelle/makkelijke bevallingen gehad
Moet zeggen dat slapen me ook nu bij ruim 38 wk geen enkele moeite kost... ik sta bijna elke nacht wel een keertje op maar tuk daarna rustig verder...
Ik slaap met af en toe een uitzondering prima s nachts. Moet er wel 1-2x uit maar tuk zo verder. Dochter wordt soms ook wakker, leg ik die tussenin, draai me om en slaap weer verder.
Ik sliep op het laatst makkelijk 12 uur achter elkaar, hoefde er 's nachts ook nooit uit, echt heerlijk Bevalling duurde ook 12 uur