@lovelymom: haha geweldig! Hier ook... als ik stond zo goed als plat.... wijdere shirts verbergen het wel.. maar stiekem kan ik niet wachten tot ik mag showen! Volgende week woensdag echo, als alles dan goed is....dan mag iedereen t weten!!! hihi
ik heb maandag me echo heb vandaag gebeld of het eerder kon vanwege die grote buik en een beetje de onzekerheid, denk stiekum dat het er 2 zijn (als dat zo is dan lach ik me man vierkant uit whahahah dit was echt de laatste zei die ) aan de andere kant dan moeten we echt verhuizen ! en dat geld hebben we juist niet maargoed we gaan er nog maar even niet van uit we gaan er maar gewoon vanuit dat de baby gewoon heel hard wil groeien
Hallo allemaal! We zijn net terug van de verloskundige. En .... we hebben een knipperlichtje! We zijn zo blij! We zijn nu uitgerekend op 7 Feb. Over 2 weken mogen we weer voor een termijn echo op 11 Juli.
@Caatje76: Wat ontzettend goed! Super om dit soort berichtjes te lezen! Wordt ik helemaal blij van! Ik mag nog een week wachten... vind het leuke spanning en tegelijk vind ik het doodeng!! :S
Caatje76, wat super! Gefeliciteerd. Ik moet nog 2 nachtjes slapen........ pffff vind het wel spannend!
En weet je zeker over hoever je ongeveer bent? hihi dat zou wat wezen! En inderdaad ook als het er 2 zijn! En dan komt ook alles wel goed! Spannend hoor!
ik weet het niet zeker omdat ik vorige maand een vmk heb gehad daarom zei ze vanochtend kom dan maandag maar op het echospreekuur
Wij vonden het ook heel spannend, maar we zijn wel blij dat we nu in ieder geval bevestiging hebben dat het allemaal goed groeit daarbinnen. Was wel een inwendige echo. Apart... zullen we maar zeggen. Ukkie is nu 1.37 cm. Ienieminie .
Ja dacht al, en ik koop altijd zo'n pakje van honig met mac carbonara! Dus blijf ik gewoon lekker eten Ik ben vandaag met vriendin aan de shop geweest!! En heb flink ingeslagen hihi. Leuke zs broeken en kortebroeken!! Sommige waren flink in de aanbieding!!
@lovelymom: Hebben ze na de vmk nog met echo gecheckt of iets dergelijks? sorry ik word nieuwsgierig en ga nu van alles bedenken wat t zou kunnen zijn!
@zwangerwens: Ooooow wat leuk! Ik kan ook niet wachten om aan de shop te gaan! Maar wil me toch echt nog even inhouden tot ik weet dat alles goed is! pffff de dagen kruipen voorbij!
@lovelymom: Kan het dan niet zijn dat het er toen meer waren en je van 1 een mk hebt gehad? dat je nu dus al verder bent?......