S(hop)ale-a-holic topic deel 10

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door Lynn77, 7 jun 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sweetbel

    sweetbel VIP lid

    27 jan 2010
    5.519
    0
    0
    Haha,secret crush! Mijn moeder heeft hetzelfde hoor, alleen weten zij precies hoe zij heet, zelfs als ze haar op straat tegenkomen weten ze te vertellen dat er iets aankomt haha. Helaas geen lekkere dingen haha.
     
  2. sweetbel

    sweetbel VIP lid

    27 jan 2010
    5.519
    0
    0
    Ik heb trouwens heel sale bewust geshopt: mijn tops waren 7,50 en het jasje was 17,50. Netjes toch?
     
  3. Lynn77

    Lynn77 VIP lid

    29 dec 2007
    10.546
    1
    0
    Zuid-Holland
    @debby haha lachen nou ja als ie leuk is :)

    Oh en de pakketpost mevrouw hier heet gerda dat weet ik want ze zet haar naam op het briefje als ze het bij de buren heeft afgegeven

    Ik verwacht morgen trouwens ook aardig wat post
     
  4. jingels

    jingels VIP lid

    8 jul 2006
    7.742
    1
    0
    ladies, wat was de 10% code van kleertjes ook alweer, vergeten op te schrijven.... misschien dat ik nog een klein dingetje koop....misschien ook niet....

    Debby, best een leuke naam, Frank :D
     
  5. debby82

    debby82 VIP lid

    18 nov 2008
    25.903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    vp050612
     
  6. jingels

    jingels VIP lid

    8 jul 2006
    7.742
    1
    0
    merci.
     
  7. Glimlachje

    Glimlachje Niet meer actief

    @Lynn...het is ook idd mezelf in balans houden wat het probleem is. En op de topic te komen wordt dat er niet makkelijker op!
    soms moet je keuzes maken en in dit geval is de topic een bijdrage aan de verleidingen, dus probeer ik door hier niet te komen het ee stukje balans te krijgen, en daarnaast moet ik het natuurlijk zelf ook heel veel doen.
    Maar de linken naar allerlei acties, leuke kleertjes, outfits dragen er nniet bij dat het makkelijker wordt, vandaar mijn keuze.
    Ik heb me al zo vaak voorgenomen om te houden aan limieten, mezelf allerlei regels, tot nu toe zonder resultaat.

    Ik heb veel, heel veel doordraagkleding, en koop steeds vaker alleen de dingen die ik echt heel leuk vindt, maar op de momenten dat het hier emotioneel, lichamelijk en geestelijk minder goed gaat is de balans ver te zoeken en moet ik mezelf nog meer drastische beperkingen op te leggen.
    Bovendien ben ik nu in een stadium aangekomen dat ik veel meer dingen zie die ik wil, wil doen, wil hebben enz. mbt kleintje dat kleren niet meer het allerbelangrijkst is, wat het voorheen wel was... het is te ziek voor woorden dat ik op sta met de gedachte aan kleertjes, en ermee ga slapen.

    Wij kunnen het financieel goed hebben, alleen kan ik zoveel andere leuke dingen doen en daarnaast ook kleertjes kopen (maar wel met verstand) en tot nu toe was het emo kopen en met dit &^&*^* weer is de knop echt omgegaan!
    Ik heb in de maand april & mei & Juni € 2200 uitgegeven aan kleding!!! , de KBS is al vooruit opgemaakt! Dit mag van mezelf gewoon echt niet meer!

    Ik ga hier door de winterbak en ga kijken wat ik nog moet hebben voor de wintersets, daar ga ik ee lijstje va maken. Dan is het echt wachten tot de sale geblazen!

    @OTM. ben me baan niet kwijt, ben wel minder gaan verdienen door terugloop van uren en de lease auto met een hogere bijtelling dan voorheen, maar het shoppen zou financieel echt nog kunnen, maar wat ik hier boven al beschreef, ik wil zoveel andere dingen! en als kleding ongedragen in de kast blijven liggen, dan gaat dat aan mij vreten en is dat een signaal dat het anders moet.

    Ik wil btw niemand voor het hoofd stoten, dit is mijn eigen beleving en gevoel vanuit en mbt mezelf!

    @Miekje wat jij ook zegt: ik laat hier bezorgen op me werk, kialapunten, ,de buuf en ondertussen komen er ook gewoon pakketjes thuis aan...mijn man fluit me de laatste tijd vaker terug. Het is wat mijzelf betreft de ziek voor woorden, het heeft niets te maken met finnancieel wel of niet aankunnen, maar nu gewoon een kwestie van niet meer willen enn hele andere prioriteiten stellen.
     
  8. Lynn77

    Lynn77 VIP lid

    29 dec 2007
    10.546
    1
    0
    Zuid-Holland
    @glimlachje: ik snap je meid, hopelijk gaat het je lukken om niet meer emo-te shoppen en de balans te vinden! Ik zal je wel missen hoor! *dikke knuf*
     
  9. MMv2M

    MMv2M Bekend lid

    26 jul 2011
    944
    0
    0
    NULL
    Bij grote rivieren
    Respect en sterkte!
     
  10. MMv2M

    MMv2M Bekend lid

    26 jul 2011
    944
    0
    0
    NULL
    Bij grote rivieren
    @All: Bedankt voor alle digitale knuffels!
    @Miekje: Het heeft inderdaad wel met het ziek-zijn te maken, gelukkig niet ernstig, maar wel een enorme domper. Wil eventueel wel per PB reageren, want ik weet niet of hier eventueel iemand meeleest; laat maar weten!
     
  11. MMv2M

    MMv2M Bekend lid

    26 jul 2011
    944
    0
    0
    NULL
    Bij grote rivieren
  12. Madeliefke

    Madeliefke VIP lid

    19 jan 2008
    6.317
    216
    63
  13. sandraske

    sandraske VIP lid

    23 jul 2010
    14.043
    0
    0
    Noord-Brabant
    Hoe valt het jurkje Nicky van B&L? Twijfel beetje, wikkeljurkje 86/92 is namelijk aan de korte kant hier
     
  14. geke

    geke Fanatiek lid

    10 mei 2006
    3.155
    0
    0
    Jee.. Das zomer 2013! Leuk dat er weer poezenjurken komen.
    Al dat roze zwier en ruches hoeft van mij ook niet.
     
  15. sweetbel

    sweetbel VIP lid

    27 jan 2010
    5.519
    0
    0
    Leuk filmpje! Ik vind het wel wat hebben denk ik! Hou wel van een beetje zwier, maar het moet wel draagbaar blijven, anders blijft het hangen.
     
  16. ontzettendtrotsemama

    ontzettendtrotsemama Fanatiek lid

    7 aug 2009
    2.204
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ooooo mmv2, dat had ik beter niet kunnen zien... Wahaha kijk nu al uit naar de collectie vanmimpi! Wauw helemaal mijn smaak. Dus gaat er zeker komen.

    Wat zo leuk vindaan mimpi is dat het echt kinderkleding is. Keur, printjes, stofjes. Helemaal leuk.

    Verder hier dekleertjes gepast.
    Roze mimpi jurk valt heelklein, en had ik voor j, maar past c veel mooier. Maat 104 dus he! En c wordt vrijdag 2. Misschien zelfs wel eenpotentieel verjaardagsjurkje bij fris weer!

    Desugual jurkje is mooi pas, dus kijk wel hoelang ze hem aankan, en dan is hijvp voor c. Halterjurk mimpi gaat op mp. Ik vind hem te kort. En dr eigenlijk nog te klein voor. Vind ik leuker als ze 5 of 6 zijnofzo.

    Setjes doerak zijn helemaal leuk. Dus nu een shopstop, gavast sparen voor mimpi zomer 2013 haha
     
  17. sweetbel

    sweetbel VIP lid

    27 jan 2010
    5.519
    0
    0
    Sandraske, ik heb Nicky groen in 86/92. Wil hem voor je opmeten?
     
  18. sandraske

    sandraske VIP lid

    23 jul 2010
    14.043
    0
    0
    Noord-Brabant

    Hoe valt ie bij jouw meisje?
     
  19. sweetbel

    sweetbel VIP lid

    27 jan 2010
    5.519
    0
    0
    Lang nog! Hoe lang is jouw dochter?
     
  20. sandraske

    sandraske VIP lid

    23 jul 2010
    14.043
    0
    0
    Noord-Brabant
    91 cm vandaar de twijfel :D
     

Deel Deze Pagina