ik ga dalijk na mn werk met mn kleine boef en mn ouders uit eten voor paps zn verjaardag. manlief gaat naar een voetbalwedstrijd dus die piest naast de pot. Maar die eet thuis opgebakken aardappels (italiaans gekruid) braadworst en witte bonen in tomatensaus.
Aardappelschijfjes/courgette/tomaat met wat geraspte kaas en Italiaanse kruiden uit de oven (grote hit bij dochter) en een visschnitzel.
ik heb vandaag middagdienst en neem een maaltijdsalade mee wat wat brood en fruit en morgen ook middagdienst en word het lasagne
Denk zelfgemaakte mini pizza. Van die kant en klare bodems van de appie,, drie per verpakking. Alleen heb ze nog nooit eerder gehad dus ben benieuwd hoe ze smaken.
Oh dat heb ik lang niet gehad en klinkt echt heerlijk! Hier eten we pastasalade van gisteren met turks brood, tapenade en kruidencreme. Soort van picknick in de woonkamer