sterkte en veel succes tip: misschien heeft iemand anders hem ook genoemd, maar zet al je vragen op papier.
Bedankt allemaal, echt lief We gaan zo richting amsterdam, spannend.. Ik hoop echt dat de ernst meevalt!
Mag ik iets zeggen, ik heb helaas dit meegemaakt bij mijn vader dit is niet goed afgelopen, gaat wel over ene tijdsbestek van 10 jaar. kort gezegd bij hem is wat weggeghaald was goed, maar hoe ze dat ooit hebben kunnen zeggen is een raadsel toen hij was overleden kwamen de test resultaten binnen en bleek die plek toen niet goed geweest te zijn, daar heb je na 10 jaar natuurlijk niets meer aan. wij zijn toen aan het licht kwam dat hij uitzaaiingen had in nieuwegein terecht gekomen en ook in het avl, die hebben heel goed contact gehouden, wat ze wel heel snel vergeten met verdere onderzoeken. mijn vader werd in zijn geheel onderzocht behalve zijn hoofd. Toen ze wilden gaan behandelen hebben ze als allerlaatste nog een scam van het hoofd gemaakt op aandringen van maag darm en lever specialist en toen bleek zijn hele hoofd vol uitzaaiingen te zitten, als ze hier vroeg bij zijn kan er iets aan gedaan worden. helaas waren ze bij hem te laat er zaten 5 plekken de grootste had een doorsnee van 15 cm. Het is niet om je bang te maken, maar ik probeer advies te geven van vergeet alsjeblieft zijn hoofd niet. heel veel sterkte en succes je mag altijd pben
Iedereen enorm bedankt voor alle lieve berichtjes! Godzijdank hebben we goed nieuws gekregen De cellen die waren gevonden in de verwijderde klier waren zo ontzettend klein (0.1 mm), dat het niet bestaat dat die verder uitgezaaid zouden kunnen zijn. Wel wil de patholoog van het avl de klier zelf nog even onderzoeken (dit was nu door ons plaatselijke ziekenhuis gedaan), om te kijken of die cellen echt zo klein waren. Klopt dit, dan is er geen operatie nodig hier krijgen we 18 juli telefonisch de uitslag van (na onze vakantie). Wel moet hij elke 3 maanden op controle blijven komen, maar dat is alleen maar goed Wij zijn in ieder geval heel erg opgelucht!
Pfew wat een opluchting inderdaad, wat fijn!! Nu eerst lekker genieten van jullie vakantie! Ben blij voor jullie.
Wat fijn!!! Ga lekker genieten van jullie vakantie. Denk dat je dat nu wel kunt gebruiken!? En van je zwangerschap. Gefeliciteerd!
Van de eerste pagina gelijk naar de laatste pagina gegaan....pfffffffffff...wat een opluchting zeg!!!!!!!!!!!