Wie gaat er nu ook voor haar eerste kind, deel 2!

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by engeltje23, Apr 30, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Flierefluiter

    Flierefluiter Fanatiek lid

    Aug 4, 2011
    2,137
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Uk, nou meis.. ga voor je duimen dat je eitjes nog eventjes een groeispurtje maken!
     
  2. Liz81

    Liz81 Niet meer actief

    Zo, er is weer heel veel geschreven zeg! Nog steeds geen lief, klein meisje erbij op deze planeet? Pluus heeft het er maar druk mee! Hopelijk mogen we morgen het goede nieuws ontvangen hier op het forum.

    Wolkje, je vroeg of Liza bij mij al in was gedaald. Yup! En ook al heel vroeg, al ruim voor de 30 weken. Maar indalen kan nog tot bijna het laatste moment als ik me niet vergis, dus probeer je niet al te druk te maken. Ik liep dus al heel vroeg in de zwangerschap met de ongemakken van het indalen. Ik had erg veel druk van onderen, was niet altijd heel erg comfortabel. En daarnaast deed het mijn blaas ook niet heel veel goed!

    Voor de rest is er niet heel veel blijven hangen...sorry meiden!

    Dobber, voor jou even een dikke knuffel! Je slaat je er erg dapper door heen. Hopelijk word je inzet gauw beloond, is je zo gegund!

    Wolkje, fijn dat je mannetje zich er goed doorheen heeft geslagen en jullie een handige oplossing hebben gevonden voor de bezoekjes. Fijn!

    Hier: ik ben vandaag lekker een dagje naar Enschede geweest, mijn lieve nicht op gezocht. Zonder Liza! Papa heeft de hele dag voor dr gezorgd en dat deed hij heel erg goed. En mij deed het ook goed. Lekker even er uit, even alleen maar ik en gezellig keuvelen met mijn nicht.

    Meiden...ben moooeeew. Morgen weer een dag. Fijne avond en slaap lekker allemaal voor strakjes! Dikke klapzoen voor alle skatjes hier!
     
  3. Dobbermama1986

    Dobbermama1986 Fanatiek lid

    Oct 13, 2011
    1,602
    0
    36
    Female
    Wolkje mijn mannetje heeft er een verhoogd risico in door meerdere factoren. Zowel zijn jongste als middelste broertje hebben al kanker gehad (de middelste heeft al 3 soorten gehad waarvan 1 teelbalkanker). Ook heeft hij een verhoogde kans omdat het daar beneden niet werkt zoals het zou moeten werken en doordat hij zo weinig zaadcellen produceerd heeft hij een verhoogde kans. Als je alleen IVF zou hebben dan doen ze de zaadcellen en 1 eicel samen in 1 bakje en laten ze het op die manier bevruchten. Bij IVF-ICSI doen ze letterlijk 1 eicel bevruchten met 1 zaadje (dus IVF kan je meer zien als een wolkje zaadcellen om de eicel heen en bij ICSI is het zaadcel in eicel aanbrengen).
    Wolkje wat geniaal... zo kan je idd toch gewoon met elkaar kletsen en up to date houden en kost jou waarschijnlijk veel minder energie dan het op en neer rijden.

    Haha beertje niet te had roepen slagoom in je boobies dadelijk staan de mannen in de rij :p
    Wow je kereltje groeit idd hard zeg :D super :D
    Nee is 10 augustus een voorlichting over wat je kan verwachten en hoe zo'n traject loopt en wat ze allemaal voor je kunnen doen enz enz en daarna kunnen we pas beginnen zoals het er nu uit ziet na 10 augustus de eeste dag dat mijn ongi doorzet beginnen aan de hormonen. Geen IUI omdat daar het zaad van mijn man daar te minimaal voor is waardoor de kans op bevruchting heel klein is.

    Flier ik hoop het ook de uitslag van mijn mannetje staat nu echt voorop zijn gezondheid is echt veel belangrijker heel veel belangrijker. Maar we blijven positief hij voelt niks raars en voelt zich ook niet anders dus we blijven positieve hoop erin houden maar ben blij als we die echo achter de rug hebben en het antwoord weten.

    Ukk hmm nou dat is ook echt balen Hopen dat ze een groeispurt krijgen en ze uiteindelijk wel groot genoeg zijn :D

    Liz dank je lieverd
     
  4. Dobbermama1986

    Dobbermama1986 Fanatiek lid

    Oct 13, 2011
    1,602
    0
    36
    Female
    Ben trouwens wel heel benieuwd naar pluus
     
  5. Pluus

    Pluus Fanatiek lid

    Aug 20, 2011
    2,530
    1
    0
    ze heet sarah en met haaris ..alles goed! Ik ben veel bloed verloren
     
  6. Beertje1986

    Beertje1986 Fanatiek lid

    Sep 9, 2011
    1,729
    0
    0
    Ik werk op een laboratorium in een ziekenhuis!
    Friesland
    gefeliciteerd pluusje!!!

    Wat een mooie naam meid!! Geniet nu heerlijk van je gezinnetje en heel veel laten verwennen!
    Ben je wel thus bevallen? Ivm veel bloed verlies?
    Hoop t zo voor je!

    Geweldig gedaan hoor meid!!
     
  7. Liz81

    Liz81 Niet meer actief

    Pluus, goed gedaan!! Heel erg gefeliciteerd met je meisje en wat hebben jullie haar een prachrige naam gegeven! Hopelijk is het met jou ook goed, ondanks het vele bloedverlies.
     
  8. Dobbermama1986

    Dobbermama1986 Fanatiek lid

    Oct 13, 2011
    1,602
    0
    36
    Female
    Pluus gefeliciteerd met je dochter en wat een hele mooie naam hebben jullie haar gegeven. Pluus ben super trots op je en w8 vol spanning af naar de eerste foto. Maar geniet nu maar eerst lekker van je kraamtijd en je gezinnetje. Goed gedaan meis!
     
  9. Danty88

    Danty88 Fanatiek lid

    Jul 27, 2011
    2,899
    584
    113
    huismus
    Pluus gefeliciteerd met uullie meisje..en een mooie naam heeft ze...ik hoop dat je snel opknapt en fijne kraamtyd..

    xxx
     
  10. Flierefluiter

    Flierefluiter Fanatiek lid

    Aug 4, 2011
    2,137
    0
    0
    NULL
    NULL
    GEFELICITEERD PLUUS!!!!

    Prachtige naam! En hoe is het nu met jou? Dikke knuf meis!
     
  11. Pluus

    Pluus Fanatiek lid

    Aug 20, 2011
    2,530
    1
    0
    met sarah gaat het heel goed! Ze doet het lekker! We zijn in het ziekenhuis bevallen want ze had in het vruchtwater gepoept! Maar goed ook want ik ben 2 liter bloed verloren! Het hing erom of het ok zou worden maar gelukkig niet! Hopelijk is mijn hb zo goed en ben ik snel mobiel zodat we naar huis kunnen!
     
  12. Sitalita

    Sitalita Fanatiek lid

    Aug 6, 2011
    3,223
    0
    36
    Pluus! Van harte gefeliciteerd meid!
    Wat een mooie naam ook, Sarah! Stond bij mij ook op mn lijstje.
    Gelukkig is alles goed gegaan en hopelijk knap je zelf ook snel weer op zodat jullie lekker naar huis kunnen. :)
     
  13. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    Aug 14, 2011
    9,348
    0
    0
    GEFELICITEERD LIEVE PLUUS!!!
    Sarah, wat een mooie naam! :D
    Vervelend dat je zoveel bloed hebt verloren en dat E in t vruchtwater had gepoept, zodat jullie toch nog naar t zh moesten. Maar hé meid, je hebt het hartstikke goed gedaan! En helemaal zelf, je bent een toppertje!
    Hoop voor je dat je hb waarde snel in orde is en dat jullie lekker thuis kunnen gaan genieten! Dikke knuffel van hier!
     
  14. Flierefluiter

    Flierefluiter Fanatiek lid

    Aug 4, 2011
    2,137
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heej Pluus, jammer dat je toch niet thuis kon bevallen, want dat wilde je natuurlijk heel graag..! Mooi dat de kleine Sarah het zo goed doet!!! Hopelijk is jouw hb ook goed en mag je naar huis! Voel je je al wel iets beter?

    @hier: net mijn 6km gewaggeld in 63 min. :) zo even douchen, boodschapjes doen en dan komt de kraamzorg voor de intake! ben benieuwd... ook hier is het huis schoon... :p
     
  15. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    Aug 14, 2011
    9,348
    0
    0
    @ flier: veel plezier met de intake!

    Hier ff de laatste was opvouwen, inpakken en dan vanmiddag wegwezen :D
    Oja en natuurlijk nog ff de babykamer bewonderen tussendoor ;)

    Hebben jullie trouwens tijdens je zwangerschap wel eens een grotere klont doorzichtige afscheiding verloren?
    Ik had dat gisteren en een uur later wat krampen, maar die krampen kwamen meer van mn darmen af denk ik.
    Nu net weer een klont eruit....geen krampen verder nu nog...
     
  16. Danty88

    Danty88 Fanatiek lid

    Jul 27, 2011
    2,899
    584
    113
    huismus
    @engel dat kan ook je slijmprop zijn hoor...;)


    Nou net zkh geweest bij gyn op controle...

    GOED NIEUWS!!! ze hebben geluisterd en wordt in week 39 ingeleid:D:D:D:D:D:D

    Binnen nu en 2 weken is ons kereltje bij ons en is mama eindelijk een stuk minder ziek hoop ik:D:D

    wou het ff mede delen:)
     
  17. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    Aug 14, 2011
    9,348
    0
    0
    Oh wat fijn voor je danty!! Heb je iets om naar uit te kijken! :D
    Voel je jezelf ook al iets opgeluchter nu?

    Slijmprop, kan dat al zo vroeg dan? Moet ik daar verder nog iets mee nu dan?
     
  18. Danty88

    Danty88 Fanatiek lid

    Jul 27, 2011
    2,899
    584
    113
    huismus
    Ja dat kan..nja bel ff vk overleg gwn ff of het kwaad kan dan hoor je het vaan hun wel.....

    ja erg opgelucht dat het niet langer dan 2 weken meer duurt..gelukkig mijn dag kan niet meer stuk..nu ga ik deze wk de laatste dingen doen..en verder veel.slapen want snachts doe ik niet veel slapen dus dan maar overdag..
     
  19. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    Aug 14, 2011
    9,348
    0
    0
    Nou net idd maar ff gebeld voor de zekerheid, ze denkt idd dat het de slijmprop is en dit kan geen kwaad. Het kan ook nog zijn dat mn lichaam weer een nieuwe aanmaakt. Mag gelukkig ook gewoon zwemmen nog enzo dus kan gewoon mn bikini in gaan pakken ;)
    ik moet wel voor de zekerheid mn zwangerschapskaart meenemen en mocht ik vruchtwater verliezen, dan natuurlijk gelijk bellen....

    Jij slaap lekker meis! Bereid je maar goed voor op je bevalling!
    Yessss kindje 4 is in de aantocht ;)
     
  20. Danty88

    Danty88 Fanatiek lid

    Jul 27, 2011
    2,899
    584
    113
    huismus
    Ja zie...nou hou het goed in de gaten en veel plezier bij het zwemmen meis..
     

Share This Page