Just, wat jammer dat jullie een mindere nacht hebben gemaakt. Maar ik hoop dat nu weer met andere speen en wat meer kleine man weer lekker door gaat slapen.
Jeetjeeeeeeeeee gefeli hoor, heb je er nog 1 gedaan? Wat fantantsich nieuws! @wax.. met jou baal ik mee meis, blijft k met peren.... dikke knuffel!
Hoi meiden, Mees, wat vervelend dat je je zo voelt meid, hou er maar rekening mee hoor dat het straks nog erger gaat worden. Het is allemaal niet niks en wat Boudi ook zei ik denk dat de hoofdpijn ook komt door de deca. En ik was trouwens ongie tijdens de uitgangsecho, dus het kan denk ik geen kwaad hoor. Komop meid!! Een dikke knuffellllll Jeetjeeeee, waar blijf je nou met je ochtend test??? Ben zo benieuwd!! Heb je het inmiddels al met je man gedeeld?? Just, lastig zo'n opgebroken nacht, hopelijk gaat het gauw wat beter.... Hier alles rustig op het moment, het heeft me erg goed gedaan dat ik gisteren toch langs mocht komen, de stress is er nu voor het grote deel wel af. Het blijft natuurlijk heel spannend allemaal, dat zeker, maar kan er nu wel makkelijker mee omgaan merk ik. Voel me ook nog echt super zwanger hoor, met alles erop en eraan dus ja dat geeft je wel de moed om door te gaan..... En nee ze had geen verklaring voor het stolsel, maar het schijnt vaker voor te komen dus ik hoef me er geen erge zorgen over te maken, het is gewoon oud bloed wat eruit moet...... Nou meiden een fijne zaterdag, kom natuurlijk straks nog even spieken voor nieuws van Jeetje!!
@ Waxie.... om nog ff door te gaan op verhaal afscheiding.... die was dus idd gister begonnen.... en op jouw advies maar gelijk begonnen met de klus....! Lijkt me alleen nog wel erg vroeg in de cyclus... kan je dit nog iets beter uitleggen dan? Want jij gaf aan dat dat gelijk loopt met je temp... Heluuuuuuuuuup! Dank je! @ Sill fijn dat je je weer wat beterder voelt
Jaaaaaaaaaaaaaaa, gefeliciteerd!!!! Oh meis, ik zit hier helemaal met kippenvel en tranen in mijn ogen. Wat mooi!!!
Mijn man kan het ook nog niet helemaal geloven! Ik ook niet hoor. We gaan deze keer wel een stuk eerder een echo laten maken en het daarna pas tegen de meeste mensen vertellen. Ik ga het alleen tegen mijn tweelingzusje vertellen. Hoop dat ik bij mijn vader mijn mond kan houden! Mijn man is bang voor het 'boze oog' zoals ze dat hier noemen. Vorige keer wisten namelijk best veel mensen het al voor we de echo lieten maken. Dit is nog een foto met het shirtje.
@Lyanna: dank je wel meis!!! Die testen zijn trouwens van hetzelfde merk en zie hoe anders ze eruit zien, gek hè?
En hoe voel je je nu???? Hihi... das nog ff geinig... kom je ff hormonen rond strooien in nl als je er bent Ow jouw pendel klopt beter als mijn pendel trouwens
@Mandysmamsie: dank je! Ja, toen ik dat woordje 'zwanger' zag verschijnen begon ik het pas echt te geloven hoor! Mijn man vond het shirtje helemaal geweldig!!
Ik ben vooral heeeeeel erg onzeker, vooral omdat ik nog voor mijn NOD zit en ik eigenlijk niks voel wat op een zwangerschap wijst. Wel af en toe menstruatiegevoel en moe, maar verder helemaal niks! Zag nu je opmerking over die pendel... Ja inderdaad die klopte!!! Maar is ook de eerste keer bij mij hoor! Nu nog zien of het ook klopt dat het een meisje is. Het is wel grappig, vorige maand droomde ik dat ik was bevallen, van een meisje!
Ja, ik zag al dat het 2 verschillende uiterlijk had, maar teststreepjes wel even ver van elkaar af. Dus die test van gisteren was ook echt wel goed. Maar gisteren wist ik het eigenlijk ook wel, hij was zo duidelijk voor middagurine. En kan me best voorstellen dat het voor je man ook best nog wel onwerkelijk is allemaal. Jullie hebben er nu natuurlijk ook alweer even op moeten wachten. En het vertellen aan anderen kan ik me ook wel iets bij voorstellen, maar 2lingzusje kun je natuurlijk niet mee wachten. Meis, geniet er maar lekker van, ben echt zo blij voor jullie!!! En dat die roze golf hier nou maar mag doorzetten en iedereen hier (op mezelf na) zwanger 2012 uit!!!