'Tom Cruise en Katie Holmes uit elkaar' Er is een eind gekomen aan het huwelijk van acteurskoppel Tom Cruise en Katie Holmes. Katie heeft de scheiding aangevraagd. De reden zou liggen in 'onoverbrugbare verschillen', maar welke verschillen dat precies zijn, wilde de advocaat van Holmes niet kwijt. De scheidingspapieren zouden gisteren op de deurmat bij Tom Cruise gevallen zijn. Daarin zou onder meer staan dat Katie de volledige zeggenschap wil over hun 6-jarige dochtertje Suri. Voor de vijftigjarige Tom Cruise was dit het derde huwelijk. Hij was eerder getrouwd met actrices Nicole Kidman en Mimi Rogers. Voor Holmes (33) was Cruise haar eerste echtgenoot. Cruise en Holmes trouwden in november 2006. Het jaar ervoor baarde Cruise opzien door een optreden in het tv-programma van Oprah Winfrey. Hij verklaarde daar al schaterlachend en springend op het meubilair hoe verliefd hij op Holmes was.
Zat er aan te komen...Zag je toch zo dat dat zoooo niet klopte samen..Hij met zen scientology-gedoe en zij het conservatieve brave engeltje... maar ik garandeer dat Suri later voor nog veel ophef gaat zorgen..Zo'n verwend kind! Daar zal wel drugs, drank en sex mee komen te spelen
Jammer er dat er weer een jong kind de dupe van wordt. Wens Suri alleen maar een gelukkige liefdevolle en gezonde jeugd toe!
Hoezo zou het kind hier de dupe van moeten worden? Een kind is er juist de dupe van wanneer de ouders bij elkaar blijven 'voor de kinderen' maar elkaar niet kunnen luchten of zien.
Ik bedoel dat de echtscheiding (hoogstwaarschijnlijk) uitgevochten zal worden over het hoofd van Suri, het meisje als pion gebruikt zal worden dus. Ben benieuwd of Katie alleen voogdij zal krijgen...
Ja idd, meestal veranderen zijn kersverse echtgenoten in magere dames met lege blik die eenmaal weer vrij opbloeien en stralen. Tenminste zo van wat we van de foto's zien... Moet wel zeggen dat zulke beroemdheden natuurlijk een compleet ander leven hebben dan wij. Die zitten niet elke avond samen aan tafel de dag door te nemen. Delen vaak enkele weken per jaar samen om verder apart van elkaar hun ding te doen. Zag je bij Ruud en Estelle ook. 20 dagen of hoeveel was het op een jaar samen? Dat is niet echt samen je leven delen. Maar goed Katie krijgt straks natuurlijk een flinke zak geld en Tom zal snel op zoek moeten naar ander lief, voor de geruchten over liefde voor mannen weer de kop op steken. Goed nieuws voor de bladen met komkommertijd voor de deur
Tuurlijk is t makkelijk om te zeggen dat t. Allemaal aan tpm cruise ligt, maar wat weten wij er noueigenlijk van? Tzijn beroemdheden ja, maar we kennen ze echt niet hoor. Dus wie weet wat er allrmaal mee speelde... Uiteindelijk is hetnet als een ander normaal stel met kinderen. Khoop alleen dat die kids ( ze hadden r toch 2?) niet de dupe van gaan worden idd.
Ja, ik begrijp ook niet echt waarom zij hier als een soort slachtoffer wordt gezien? Ze is er toch zelf met open ogen ingestapt? Zo'n monster lijkt Tom Cruise me nou ook weer niet (behalve scientology-weirdo, en vrij waarschijnlijk ook gewoon homo...).
Hahaha Nou ik vind hem een behoorlijke mafketel. Wat je van hem ziet schreeuwt niet: heel normaal. Hoe zij is, zou ik niet weten, zie alleen maar fotos waarbij ze er slonzig bijloopt met suri aan de hand. Hoe dan ook blijkbaar geen match made in heaven
Volgens mij is dat een bepaalde vorm van een geloof. Ik weet het niet zeker hoor, dus ik kan er ook volledig naast zitten, haha Maar ik meende er eens wat over gelezen te hebben en dat Tom daar ook wat mee deed dus.
Hmm toch hebben ze op het punt van psychiatrie een punt... die scientologie figuren... Ben benieuwt of Katie Holmes nu nog bij scientologie blijft.