Februari 2010 mama's 14; speciaal voor Juli!

Discussie in 'De mama's' gestart door LiLaLief, 16 apr 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. #961 Bloempje83, 30 jun 2012
    Laatst bewerkt: 30 jun 2012
    Zal ff snel een foto plaatsen, is niet zo'n mooie dus haal hem zo weer weg maar kun je het een beetje zien.
     
  2. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
     
  3. Heb ff ingezoomd was wel erg onduidelijk anders.
     
  4. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Oh ja, is het trouwens constant?

    Zolang de pupil voor het grootste gedeelte vrij is, is er weinig gevaar voor de visus. Dat is waar je eigenlijk op kinderleeftijd alleen naar kijkt.

    Mogelijk al ze straks goed gaat fixeren en jullie aankijken, dat ze hem ook verder open gaat doen.
     
  5. Het merendeel van de tijd \ijn de oogjes wel ongelijk. Af en toe heeft ze hem wel wat verder open. Inderdaad wat je zegt als ze echt aan het focussen is op een speeltje in de box ofzo. Voor zover ze dat nu al doet haha

    Op deze foto heeft ze ze wel goed open:

    We kijken het nog wel even aan, maak me al iets minder zorgen nu. Mocht het erger worden dan trek ik wel aan de bel. Misschien wordt het inderdaad straks wel beter als ze meer gaat focussen.
     
  6. Wat is ze trouwens al groot he? Gaat zo hard!!!

    Veel te hard! :)
     
  7. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam

    Ja idd zeg, dat echte newborn is er alweer af...

    Maar het is wel een lekker meisje :D
     
  8. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    Goedemorgen

    En weer een week voorbij... tijd gaat snel!!
    Vannacht al om 4 uur wakker getrappeld... dat beloofd wat als hij dat vol gaat houden! Daarna weer in slaap gvallen en pas om 9.15 uur weer wakker... kindjes werden toen ook pas wakker.
    Verder was ik van plan rustig aan te doen, maar ja... kon niet laten om de voorraad kast op te ruimen, hoop weggegooid, afwas al gedaan, droger draait en zo nog wasje erin. Vanavond eten bij me ouders :)

    Bloem gaat idd snel!!
     
  9. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    bloem, echt supermooi meisje! dacht net ook al, zo die is lekker gegroeid!
     
  10. littledreamer

    littledreamer Fanatiek lid

    23 mrt 2009
    3.329
    11
    38
    hier
    Middag

    Hier naar de ikea geweest..
    Vanmorgen had ik wat bruine afscheiding en last van mijn onderrug en buik .. maar alles is weer rustig geworden!

    hier vandaag alweer 31 weken... Echo was eergister goed. Ze blijft op de zelfde snelheid groeien. op de onderste lijn dus mij hoor je niet klagen. Alleen nu zei de gyn dat het eerste pakje maat 47 wel het mooist zou zitten.. weet iemand een site ?? vind het moeilijk te vinden.
     
  11. Petit bateau heeft mooie kleine pakjes maar wel prijzig, maar in de uitverkoop kun je nog wel wat leuks en betaalbaarstelling vinden. Feetje heeft ook kleine maatjes en is goedkoper.

    @sm fijn dat het zo goed gaat met je zwangerschap! Heerlijk hè, die schopjes.
     
  12. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
  13. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    30 mrt 2009
    12.507
    5
    38
    evy was ook maar 44 cm en ik ben blij dat ik geen maat 46 had want in 50 was ze ook al snel uit.
     
  14. littledreamer

    littledreamer Fanatiek lid

    23 mrt 2009
    3.329
    11
    38
    hier
    ik haal alleen t eerste pakje klein. de rest gewoon 50. wat was evy klein! hoe zwaar was ze?
     
  15. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    10 nov 2008
    14.905
    0
    0
    Hé, waar is iedereen? Het is zo rustig hier. Knuf!
     
  16. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    30 mrt 2009
    12.507
    5
    38
    ze woog 3165 dus een mooi gewicht. bij mij op de echo.s zeiden ze ook steeds dat ze heel klein was en ze zat op de p5_p3 lijn. achteraf viel het reuze mee
     
  17. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    Spullen staan in de auto... als kindjes zometeen wakker zijn gaan we naar opa dan oma ophalen en naar Valkenswaard... weekendje weg.

    Vandaag pretecho gehad, was super! Alleen jammer dat dvd het niet doet :( Dus nu gaan ze me terug bellen... wel balen hoor!!
    Hij lag lekker met zijn hoofd omhoog, benen ofte wel voeten bij zijn gezichtje. Overduidelijk een mannetje... hihi!! Hij weegt nu 958 gram, zou nu ong. 1 kilo moeten wegen... was allemaal in orde. Hij lag te slapen, niet zo gek als hij bijna heel de nacht aan het bewegen geweest is... hahah
     
  18. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    30 mrt 2009
    12.507
    5
    38
    mooie foto,s supper mummy!!
     

Deel Deze Pagina