he meiden, Onze vakantie komt er bijna aan en omdat we niet weg gaan dit jaar zijn we echt op zoek naar leuke uitjes voor ons meissie van bijna 3. We wonen zelf in zuidholland (bollenstreek) en het moet wel een beetje aan te rijden zijn. WE hebben nu: 1. Linnaeushof 2. Boerderij t Geertje Zoeterwoude 3. Blijdorp of andere dierentuin (de Wissel in Epe of Best ZOO) 4. Zwemmen 5. Speelkasteel hoofddorp (binnen en buiten) 6. De vogelkelder den haag Maar ik kom niet verder haha. Wie helpt het lijstje aanvullen....
meer meer meer geitenboerderij lijkt op boerderij t geertje denk ik. kidszoo vind ik niet zo leuk duinrell is nog niet voor haar
Oud Valkeveen bij Naarden Sprookjeswonderland in Enkhuizen De Goudvis in Sint Maartensvlotbrug (tussen Alkmaar en Den Helder in.) Zowel binnen als buiten spelen Kinderboerderij Lekker in het bos, op het strand, in het park picknicken.
In Tuitjehorn kan je je goed vermaken. Daar zit dierentuin Blankedael en een speeltuin/zwembad.. Moet ff graven in me geheugen, maar meen dat het de holle bolle buik heet... Zit bij elkaar en is goed te doen Dippie Doe is ook leuk, maar das de andere kant op geloof ik!
Binnenmaas is erg leuk bij mooi weer! Zit zwembad, kinderboerderij, grote speeltuin en wat "attracties" en een pannenkoeken restaurant. Recreatieoord Binnenmaas.............................................................Recreatieoord, Recreatiepark, Recreatieoord binnenmaas, Binnenmaas, Openluchtzwembad, Zwembad, Speeltuin, Bootverhuur, Restaurant, Pannenkoekenhuis, Kinderboerderij,
Leuke tips voor uitjes......... Meeste hier in de buurt zijn al wel genoemd, maar straks als de zon schijnt lekker naar het strand Hier ook 1 uit de bollenstreek
Dat was mijn tip. Ik ben op de Hoekse waard geboren en rij voor de Binnenmaas over vanuit Arnhem. Errug leuk!
Hier ook 1 uit de Bollenstreek. Ik vind het bos De Horsten bij Voorschoten altijd erg leuk. Het strand, bij Noordwijk en Noordwijkerhout zijn ook leuke strandtenten met sleeptuin in het zand voor de kinderen. De speeltuin in De Zilk is ook leuk. Niet heeeel bijzonder maar wel een leuke grote speeltuin
Het Nijntjemuseum in Utrecht. Daar kan je meisje een Nijntjehuis en masker e.d. knutselen. Daar ben je geen hele dag zoet, maar twee straten verder zit ook een speeltuin. En binnenkort is het daar (pieken)kermis. De grote kermis in Tilburg is trouwens ook leuk. Avifauna in Alphen aan den Rijn. Rondvaart in de Biesbosch vanuit Dordrecht of Drimmelen. De Efteling in Kaatsheuvel. Apenheul in Apeldoorn. Dierentuinen: Burgers Zoo in Arnhem of Ouwehands Dierenpark in Rhenen (mijn favoriet!). Sommige zijn waarschijnlijk te ver voor jullie.
Haarlemmeerse bos! Bos, strand, meer, klimmen tussen de bomen (ook al voor kleintjes). Daarvandaan zit je zo op een zo op een spottersplek om vliegtuigen te zien landen/stijgen op de Polderbaan (daar staan vaak ook patat/ijskramen). Sprookjeswonderland Enkhuizen Bubbeljungle Leiderdorp (binnenspeeltuin erg leuk voor deze leeftijd)
Lekker voordelig: kinderboerderij en speeltuin Groenendaal in Heemstede. Chimpie Champ in Aalsmeer (leuker dan het speelkasteel).