Jonge wannabe & soon to be mama's - Deel 2

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Isabel Olivia, Jun 28, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. GwoonAn

    GwoonAn Fanatiek lid

    Oct 1, 2006
    3,040
    51
    48
    Female
    Verpleegkundige
    NH
    Goodmorning!!

    Ik heb die foto's niet meer het is ruim 2 jaar terug dat ik het had gemaakt, dat progamma moet ik dan ook weer downloaden waar je het mee kan doen.

    Haha je vriend kan ook de foto's maken tegen die tijd. :p

    Haha dankje! :D
    Ben ik zo een kletskous dan. :p

    Maar lieve, lieve meiden! jullie weten toch dat een crémetje niet helpt tegen striae. ;)
    Het is genetisch bepaald of je het wel of niet krijgt, je kan het helaas niet voorkomen. :(
    Maar lekker smeren kan sowieso. :cool:

    Knuffie! :(
    Wat een ellende zo...
    Wel bellen he.

    Oh hier lekker niks!
    Heerlijk! :D
    Bij jou ??

    Dat is ook belangrijk. :p
     
  2. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    Ja dat is waar An!
    Het is absoluut genetisch bepaald.. Ik smeer me eigenlijk altijd in voor het slapen gaan.
    Dus toen mijn normale bodylotion op was dacht ik; Ach ik neem die :D
     
  3. Chaotic

    Chaotic Lid

    Nov 22, 2008
    88
    0
    0
    Noord-Brabant
    Leuk Loes! :D

    Bloem, veel plezier met winkelen!

    An, Lekker relaxen dus! Hier staat er vandaag ook niks op de planning. ;)

    Even een kleine update, mn moeder is nou aan het doen alsof ik gek ben, en negeert me volledig. Ik weet echt niet wat ik er nou mee moet? Ik weet uit vorige conflicten dat op een normale manier het uit praten gewoon niet werkt. Misschien ga ik wel gewoon een brief schrijven en uitleggen wat het met me gedaan heeft en hoe ik me daar nu over voel. Dan heb ik iig voor mijn gevoel gedaan wat ik kon om het nog een kans te geven.

    Fijne dag meiden!
     
  4. loes1990

    loes1990 Fanatiek lid

    Mar 8, 2012
    1,835
    0
    0
    NULL
    NULL
    chaotic vind het knap dat je je moeder nog een kans wilt geven! doe vooral wat voor jou goed voelt.. ik vind een brief schrijven altijd een fijne manier omdat je dan alles kan zeggen en er toch goed over na kan denken zegmaar..

    liefs,

    Loes
     
  5. GwoonAn

    GwoonAn Fanatiek lid

    Oct 1, 2006
    3,040
    51
    48
    Female
    Verpleegkundige
    NH
    Ja ik smeer ook altijd, heerlijk! :p
    Maar heb ook wel snel last van een droge huid, ik gebruik nivea soft, ruikt ook zo lekker!! :p

    Bij jou ook lekker relax dus. ;)
    Ja als ik jou was zou ik je hart luchten in een brief dan maar!
    Als ze het ziet staan dringt het misschien wel tot haar door.. :)
     
  6. GwoonAn

    GwoonAn Fanatiek lid

    Oct 1, 2006
    3,040
    51
    48
    Female
    Verpleegkundige
    NH
    Pfoe schrik me rot.. :)
    Het is natuurlijk de eerste maandag van de maand en die luchtalarm gaat af!
    Maar op 5 maart is hier midden in de nacht het luchtalarm afgegaan vanwege een brand, je schrikt toch dan alles dicht doen tv aan, en we kregen maar geen informatie dus daar zit je dan.
    Ik wist dat er brand was vanwege de brandweerauto's die voorbij reden.
    Maar je verwacht niet dat het daar mee te maken heeft haha! :p
    Maar sinds dien schrik ik van die stomme luchtalarm.!! :x
     
  7. loes1990

    loes1990 Fanatiek lid

    Mar 8, 2012
    1,835
    0
    0
    NULL
    NULL
    hier hoor ik hem maar heel zacht eigenlijk.. een te goed geïsoleerd huis:D
     
  8. GwoonAn

    GwoonAn Fanatiek lid

    Oct 1, 2006
    3,040
    51
    48
    Female
    Verpleegkundige
    NH
    Haha nou weet ik niet of dat wel goed is of niet. :p
    Stel dat er ook een keer wat is hoor je het niet!!!
    Maar ik woon 4 hoog en tegen over me staat dat ding dus dat hoor je wel. :p
     
  9. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    Doen waar je je goed bij voelt meis! Je hebt nu een eigen leven, een zoontje.. Jullie gaan voor alles!

    Ik heb ook een droge huid.. Heb altijd Dove.
    Is die van Nivea goed? :D

    Oh dan kan ik helemaal begrijpen dat je ervan schrikt.
    Ik was vergeten dat dat ding af zou gaan, normaal doe ik alles dicht in huis.. Omdat het altijd in Mira's slaaptijd valt. Maar nu was ik het dus vergeten. Ik schrok joh!!! Gelukkig is ze niet wakker geworden, Pfieuw!
     
  10. Chaotic

    Chaotic Lid

    Nov 22, 2008
    88
    0
    0
    Noord-Brabant
    Ja dat werkt natuurlijk ook niet het alarm af laten gaan en dan geen verdere informatie geven :( Ik moet eerlijk zeggen dat ik hem alang niet meer gehoord heb hier nu je het zo zegt.
     
  11. GwoonAn

    GwoonAn Fanatiek lid

    Oct 1, 2006
    3,040
    51
    48
    Female
    Verpleegkundige
    NH
    Ja heerlijk, dove vind ik best vet aanvoelen op je lichaam.
    En deze nivea trek snel in kan je gelijk je kleding aan doen bijvoorbeeld.
    En voelt niet plakkerig. :p

    dit is hem.
    View attachment 257282

    Ja werkt goed voor mij . :D
     
  12. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    Dat ga ik eens proberen An..
    Ga toch zo naar buiten :p
     
  13. GwoonAn

    GwoonAn Fanatiek lid

    Oct 1, 2006
    3,040
    51
    48
    Female
    Verpleegkundige
    NH
    hahah oke. :p
    Zo'n pot kost rond de 5 euro.
     
  14. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    Ach, shoppen vind ik toch nooit zo erg :p
    Mijn bodylotion is bijna op, dus dat komt goed uit haha
     
  15. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    Ik haal ook alvast k2v5 straks!
    Oh nog 7 dagen, zo spannend.. Ik heb er best een goed gevoel bij deze maand, maar dat zegt vast niets :p
     
  16. GwoonAn

    GwoonAn Fanatiek lid

    Oct 1, 2006
    3,040
    51
    48
    Female
    Verpleegkundige
    NH
    Spannend!! :p
    Nee shoppen is nooit erg haha. :D
     
  17. Maxellera

    Maxellera Fanatiek lid

    May 14, 2012
    2,092
    82
    48
    NL
    Ja het heeft even geduurd maar ik ben wel blij dat ik het heb gedaan, er zijn toch wel wat belangrijke dingen geplaatst :).

    Wat vreemd :O, ik wist niet dat dat kon! Waar ligt dat aan dan? Het komt daarna dus niet meer omhoog? Want er zit blijkbaar wel nog genoeg hcg in voor moeders voor moeders, want dat kon tot de 16 weken toch? Ben benieuwd :).

    Ja het was heel gezellig :)! We hebben daar gelukkig wel elektriciteit! Nouja, de eerst nacht nog niet, toen waren ze nog bezig met de kabels ;). Maar het is inderdaad heel wat anders dan waar we zo gewend aan raken!
    En geen bloed geeft inderdaad moed :), blijven hopen!

    Die stomme testen toch ook altijd :(. Ik vind het echt rot voor je! Hopelijk komt er snel meer duidelijkheid want dit is natuurlijk heel erg frustrerend.. Hoe gaat je vriend er verder mee om?

    Oh ok, jammer :p, was wel benieuwd :D. Maar het zag er vast super uit!
    En inderdaad, hij zal het vast ook leuk vinden om te doen :).

    Over de striae zit ik ook al in.. Heb het nu best veel op mijn heupen en dijen maar ze zijn heel licht geworden. Dus tegen de tijd dat ik zwanger ben zal er waarschijnlijk ook aardig wat bij komen :(. Vind ik echt heel vervelend, dus waarschijnlijk ook een tijdje smeren om mezelf in de waan te houden dat het werkt ;).
     
  18. GwoonAn

    GwoonAn Fanatiek lid

    Oct 1, 2006
    3,040
    51
    48
    Female
    Verpleegkundige
    NH
    Ik ben toen ik 16 was best zwaar geweest, en heb daardoor striae op me boven benen binnenkant zeg maar, heupen en armen, is gelukkig nu licht maar je ziet het wel. ik weet zeker dat ik het krijg als ik zwanger ben. ben er gewoon gevoelig voor!
    Maar so be it! je krijgt er wat moois voor terug!
    En ik schaam me niet snel. ;)
    Het schijnt dat bio oil wel goed werkt om de roodheid te verminderen. dus miss zal ik dat uitproberen als de striae vers is zeg maar haha. :p
     
  19. Maxellera

    Maxellera Fanatiek lid

    May 14, 2012
    2,092
    82
    48
    NL
    Ja ik zit echt onder de bulten, vreselijk :p! Heb er op mijn linkerschouder al 5 :(.. Maar goed, hopelijk trekken ze snel weg als ik er even niet meer aan zit! In Nederland valt het gelukkig heel erg mee dus je had het wel te pakken met die 8 :p!

    Lijkt me heel fijn om lekker een knal test te zien :D! Ik ben heel benieuwd hoe het gaat met de echo :). Lijkt me zo'n fijn vooruitzicht! Gaat je vriend ook mee? Hoe heb jij trouwens je verloskundige praktijk uitgekozen? Ik had op internet gekeken in de omgeving waar ik dan waarschijnlijk woon en het zijn er zo veel! Zou echt niet weten waar ik op moet letten als ik moet gaan kiezen :$.
    Ik had het je trouwens gister nog gevraagd maar misschien heb je er overheen gelezen :). (Even mezelf quoten :p )
    "Wonderwensje, lekker zwangerschapsbuikje inderdaad :D! Maar kan me voorstellen dat het wel een beetje in de weg zit met verstoppen en wachten.. Hoe doe je dat nu dan als je heel weinig weide kleding hebt? :eek: Misschien even wat goedkoop spul er bij halen tijdelijk? Want zou natuurlijk niet fijn zijn als mensen er eerder achter komen dan 'de bedoeling' was. Ik zou zelf ook graag willen wachten tot de 12 weken, zelfs met mijn ouders, dus ben benieuwd hoe het bij mij zal ontwikkelen dan :eek:."


    Heel erg knap van je dat je het zo doet me je moeder. Bij mij helpt schrijven ook heel vaak. Vooral met mijn vaders als ik wist dat ik dicht zou klappen of hij tegen me in zou gaan en ik de moed verloor schreef ik hem gewoon en brief, en dat hielp wel :).
     
  20. Chantallcindy

    Chantallcindy Fanatiek lid

    Mar 10, 2012
    3,669
    26
    48
    Verzorgende ig
    Fijnaart
    Hier nog steeds geen rood word weer een lange ronde denk ik
     

Share This Page