hallo, we zijn ons nieuwe huis aan het verbouwen en nu blijkt dat de keuken toch wel erg versleten is dus we willen graag een nieuwe. maar we hebben een budget van rond de 5000euro. we hebben in verschillende keukenzaken gekeken maar dan kom je toch over die prijs, eventueel een showroomkeuken kan wel qua prijs maar vaak zit die maat niet goed met onze afmeting van de keuken. nu zijn we bij de ikea geweest en daar kun je wel een keuken samenstellen voor onder de 5000. maarrrrrr is dat wel iets? wie heeft een ikea keuken en eventueel ikea apparatuur. zijn er minpuntjes. is de keuken makkelijk in elkaar te zetten als je het zelf wilt monteren? etc... wie helpt me??
Hoi Senna, Hoe bevalt het nieuwe huis ? Wonen jullie er al in of nog druk aan het klussen ? Vrienden van ons hebben in maart een keuken van de Ikea laten monteren! Tot nu toe is die helemaal super en ik vind h'm ook heeel mooi! Ze hebben een witte hoog glas.. Ze kregen van mensen om hun heen wel het advies om er een monteur bij in te huren, die kosten ook maar iets van 75,- dus daarvoor hoef je het niet te laten.. Succes!
Heb zelf nu 4 jaar een keuken van Ikea en ben er nog steeds super blij mee. We hadden een klein dingetje met een keukendeurtje en konden deze zonder problemen na 3 jaar gewoon omruilen. Volgende huis word opnieuw een keuken van Ikea
Vrienden van ons hebben ook een Ikea keuken en zijn er erg tevreden over En eventueel is een gamma-keuken ook een optie maar er zijn maar weinig gamma's waar nog keukens verkocht worden. In Delft zit er in ieder geval 1.
thx voor jullie reacties. stemt me toch iets beter dat jullie er goede ervaringen mee hebben. tis toch frustrerend als je budget niet zo groot is haha. aatje; ja het gaat goed hier. alles loopt goed op schema. vloer wordt vrijdag gelegd en we hopen er over 3 a 4 weken in te zitten.
als je naar de ikea gaat.. helpen ze je dan met dat programma om de keuken samen te stellen? online komen we er niet zo goed aan uit. en hebben ze de keukens meestal voorradig?
Ze willen je wel helpen, maar het is niet de bedoeling dat ze je hele keuken voor je moeten tekenen. Daar is de prijs ook niet naar. Ze gaan er van uit dat je dat thuis doet. Ze loggen bij Ikea in om de spreekwoordelijke puntje op de "i" te zetten en dan kan 'ie eventueel besteld worden. Bij ons word de keuken van Ikea vandaag en morgen geplaatst. Met afleveren viel de laatste doos uit elkaar, paneel stuk! Ze komen vanmiddag al een compleet nieuwe doos brengen zodat de monteurs deze vandaag of morgen gewoon nog kunnen plaatsen. Voorradig zijn weet ik niet precies, ik dacht een aantal wel, maar niet allemaal. Maar bestellen duurt overigens maar 2 weken! Komt uit Duitsland zeiden ze bij Ikea.
Wij hebben zelf geen ikea keuken, maar mijn schoonouders wel, inclusief inbouwapparatuur etc. Ze hebben hem zelf geplaats, en hij is echt mooi. Ik vind de kwaliteit ook echt goed, zeker voor dat geld. En overal is over nagedacht, de deurtjes met laden erachter en dat soort dingen. Mijn schoonouders hadden ook een inbouw gasfornuis, met inbouw oven, en bij het uitpakken, bleek hij gebruikt te zijn Terwijl dat aan de verpakking niet te zien was. Gebeld, teruggebracht, en na een week is er een nieuwe bezorgd. En als "goedmakertje" voor het ongemak, kregen ze een cadeaubon van 50 euro van de ikea. Nou dat vind ik nette service! Dat dat fornuis gebruikt was, was waarschijnlijk een klachten afhandeling en op de 1 of andere manier is hij gewoon weer terug het magazijn in gegaan. De keuken ziet er echt super mooi uit. Ook alle inbouwapparatuur ziet er prima uit.
75 euro is voor een voorbereidingsbezoek. Ze meten je keuken in en maken dan een prijsofferte voor wat het plaatsen kost. Dit zijn vaste prijzen per kast. Onze keuken heeft 2 hoge kasten, 1 hoekkast, 6 lage kasten en dan inclusief alle apparatuur en het meten en plaatsen van een composiet blad kost ca. 1400 euro.
Wij hadden in het vorige huis een Ikeakeuken en dat beviel zo goed, dat we in het nieuwe huis ook eentje bij Ikea vandaan hebben. Je kan bij de Ikea best samen gaan zitten puzzelen hoor, in Barendrecht doen ze dat wel. Jij weet wel ongeveer wat je wilt en de maten. Ze denken dan met je mee, wat handig is of wat niet. Zo wilde wij een combimagnetron, maar die mevrouw raadde dat ons af en zei waarom geen aparte oven en magnetron. Zij voor ons uitgetekend, waar die magnetron dan zou komen te zitten. Ben die mevrouw nog steeds dankbaar. Wij hebben hem door een monteur laten plaatsen. De oude keuken hebben wij er zelf uitgehaald. Scheelt ook weer geld. De garantie is vaak ook goed. 2 maanden geleden begon de kraan te lekken halverwege. Bleek gewoon gescheurd te zijn. Ik terug en kreeg een tegoedbon met het bedrag wat die toen gekost heeft. De kraan was inmiddels bijna de helft goedkoper. Heb dus nog wat te besteden bij Ikea.
pfff geld om te laten plaatsen hebben we niet dus we moeten het zelf gaan doen. lijkt me op zich niet al te moeilijk alleen dat stellen van de kastjes en als je de pakketten uit pakt, het zijn denk ik zoveel onderdelen! zie hier net online bij nuvakeukens een leuke aanbiedingskeuken voor 5200euro inclusief apparatuur. hoeveel zou je daar vanaf kunnen kletsen?
De Ikeakeukens kan je heel goed zelf inelkaar zetten hoor. Bijvorige huis heb ik de kastjes in elkaar gezet en mijn man heeft ze toen geplaatst. Maar ga gewoon eens met je lijstje naar Ikea en laat dan uitrekenen hoeveel je precies kwijt bent en of er dan nog een monteur vanaf kan. Wij waren ook niet meer dan 6000 euro kwijt. Hangt natuurlijk ook van apparatuur af, wat je er allemaal in wilt enzo.
Wij hebben ook een Ikea keuken. Ben er ook nog steeds blij mee. Zonder apparatuur waren we nog geen 2000 euro kwijt, en hebben best een grote keuken. Hier hebben ze ons heel goed geholpen met het maken van de keuken in het programma.
Wij hebben een keuken van Ikea, 4.60 lang en dan nog 1,60 de hoek om voor 4500 euro van Ikea! Ik ben er zo blij mee! Makkelijk in elkaar te zetten met instructie dvd, apparatuur is ook super! Op de deurtjes 5 jaar garantie, apparatuur 10 jaar en de kasten zelf 25 jaar! Waar vindt je dat verder?
Als het een aanbiedingskeuken is, waarschijnlijk niet veel meer... Zelf geen ikea-keuken, maar als we nog eens een keuken uitzoeken, gaan we dat wel bij ikea doen denk ik. Hoor er van vrienden van ons goede verhalen over en ik vind ze de afgelopen jaren ook veel mooier geworden
Ja hier! En nog steeds superblij met onze witte hoogglans ikea keuken! Mijn (handige) stiefpa en schoonbroer hebben hem geplaatst maar volgens mij is het echt niet zo moeilijk.. Ja tis ff puzzelen met zoveel pakketten maar wel te doen. De apparatuur is ook goed hoor, niks te klagen.
Wij hebben de ikea keuken zelf in elkaar gezet. Staat mooi en was niet moeilijk. De apparatuur werkt prima. Hier ook hoogglans wit . Ik heb de kastjes in elkaar gezet samen met m'n moeder, mijn vader en m'n man hebben alles aan de muur bevestigd. Wij hadden thuis in de keukenplanner gekeken hoe we de indeling wilden, maar in de winkel gaan ze er nog helemaal doorheen. Ik zou kijken wat je voor apparatuur en indeling wilt, en ik neem aan dat ze dan in de winkel alles in kunnen voeren. Je kan (in Utrecht) alles meteen meenemen.
Wij hebben een Ikea keuken sinds 2008, zijn er nog steeds hartstikke blij mee. Garantiegevallen is goed geregeld bij Ikea. Met montage hebben wij een monteur via Ikea geregeld, net zo makkelijk en kostte ''bijna'' niets. Onlangs hebben we de kastjes vervangen door lades, ideaal zeg, we waren echt niet veel geld kwijt. Moet je eens bij een bekende keukenzaak proberen.. Vrienden van ons hebben nu al 10 jaar een Ikea keuken, alles was nog perfect en deed het nog, ook de apparatuur. Sinds een maand hebben zij alleen alle frontjes vervangen van de keuken en hoppa.. een hele nieuwe keuken, voor erg weinig geld! Kortom, niks te klagen hier.
Wij hebben een ikea keuken met apparatuur, behalve het kookstel, maar dat heeft met het gasverschil te maken. Wij zijn supertevreden over de kwaliteit en apparatuur. Garantie doen ze absoluut niet moeilijk over. Onze kraan was al stuk, maar dezelfde was ietsjes duurder inmiddels. Geen probleem kregen een te goed kaart met het bedrag van nu erop. Ben nog steeds superblij met de keuken! Ben ik over een paar jaar de kleur zat dan kan je zo andere deurtjes en panelen uitzoeken en ophangen.