schoentjes van brakkies voor maar 2 tientjes en uiteindelijk heeft reno maar hardloopschoenen voor me gekocht
@debby: leuk zeg. Ik heb die rose schoenen niet gehaald maar wel de Koel4kids Koosjes in het rood via MP Nieuw
HELP! Wie weet hoe ik verf op terpentine-basis uit kleding kan krijgen? Ik heb het nu ingesmeerd met heel veel ossengalzeep en in de wasmachine zitten... Dochterlief was even bij de buren binnengelopen terwijl de buurman had gezegd dat ze buiten moest blijven. Dus hij is haar achterna gelopen naar binnen en heeft haar naar buiten gedirigeerd terwijl zijn handen onder de groene verf zaten waarmee hij aan het schilderen was. Gloednieuw Br@nd-setje... snik-snik-snik...
Hoihoi Sorry even weinig gereageerd, druk ivm naderende vakantie ik moest nog van alles op tijd inslaan en zit lijstjes te maken van wat mee moet enzo. We gaan zaterdag 'pas' maar ik heb het gevoel dat dat al heel snel is! Ik heb nieuwe Develab schoenen voor K gekocht, de vorige konden terug ivm loslatend stiksel maar ik kreeg mijn geld terug. Nu een iets ander tintje maar kon gelukkig hetzelfde model nog vinden! http://www.schuurman-schoenen.nl/images/products/296x296/23382/develab-leren-jongens-klittebandschoen.jpg Verder nog sandalen voor K, want de teva's daar is hij uit aan het groeien (gaan nog even mee op vakantie maar thats it): http://omodaimg.xcdn.nl/RM1500,1500/blauwe-timberland-sandalen-mad-river-3-strap-sandal/TIMBERLAND/28338_1.png Voor mezelf heb ik nog witte enkellaarsjes en witte pumps die hopelijk voor de vakantie binnen zijn, en nog wat rode hemdjes om het didi jurkje mee af te maken besteld. En nog een blauwe en zwarte broek onderweg. Oh en een tom tailor jurkje best veel eigenlijk.... Voor E verwacht ik nog wat H&M leggings, voor K een leuke polo meebesteld bij V&D en bij Bol wat boeken gekocht. Lekker bezig zo! Maar nu houd ik me verder rustig, want ik wil niet dat het in de vakantie bezorgd wordt. Hoop dat Limango nog komt! Debby, leuk geslaagd in Bataviastad, hardloopschoenen voor jezelf is toch ook erg leuk! Bibiche roze schoenen niet zo mijn smaak.
Bibiche, vond de roze schoenen ook niet zo. Koel laarsjes zijn leuk! Babydream, leuke gympen! Debby leuke dinge gehaald en je had toch nieuwe hardloopschoenen nodig?! Mmv2m, dat is aken zeg! Ik ben bang dat je dat er niet uit krijgt. Misschien verzekeringswerk van maken? De rode vlekjes hier komen denk ik door haartjes van rupsen. Heeft Jo vorig jaar ook een keer een allergieaanval van gehad. Mijn man heeft ook veel last van jeuk. Ze hebben onder de eikenbomen gras gemaaid dus is wel waarschijnlijk dat ze er daardoor last van hebben. Bij Ro is het veel minder erg.
Mariomama, leuke develabs, sandalen vind ik niet zo. Ja, ook lekker voir jezelf geshopt hoor! O, ben zelf trouwens nog braaf geweest en geen muy malo gekocht Ga Ro morgen eerst maar es het knopen jurkje aan doen
Debby, je hebt het netjes gehouden zeg! Lief dat je hardloopschoenen hebt gekregen. Bibiche, gaaf, rode laarsjes! Leuker Dan dat andere schoentje. Mmv2m, ik heb het gevraagd aan mn man, en die zegt dat het er bijna niet uit te krijgen is. Maar je bent er heel snel bij, ik hoop echt dat het er uit gaat! En anders misschien net terpentine deppen? Hoe gaat het trouwens met je? Mario, haha, lekker bezig! Lekker hoor, bijna op vakantie! Ik ben vandaag naar het strand geweest, en het voelde als vakantie, zo lekker! Oh, en babydream, leuke gympen!
mariomama, gelukkig kon je andere uitzoeken! Ik heb de rode koel4kids keesjes nog op mn verlanglijstje staan.
Mv2 ik zou hem ook aansprakelijk stellen en er verzekeringswerk van maken. Melk schijnt wel te wel iets te helpen Bataviastad: ik zag gewoon niet zo veel. Vingino kan ik in de sake goedkoper halen en lief is niet echt mijn stijl meer
@debby;leuke dingen geshopt!Vooral de bikini vind ik erg leuk!! @mmv2m;Neeeeeeeeeeee dat is balen!!Geen tips sorry @lynn;sokken zijn ook altijd erg handy en kniekousen komen vast dalijk weer @mariomama;ooh lekker geshopt!Stoere schoenen!! @bibiche;Oh die vind ik zo leuk in het geel!Ga van de winter ze maar eens rl passen maar dan zullen het wel keesjes worden..
Balen, weet wat het is! Ik heb bij beide zwangerschappen tot aan de bevalling aanvde lopende band overgegeven. Bij mij hielp niet veel.
@debby toch leuk geshopt in batavia stad @mariomama leuke schoenen! @mmv2m lekker zeg, ik zou de buurman laten betalen.. @witte gympen met glitters leuk! @tulip pff lijkt me ech zwaar als je zo ziek bent, ik heb het gelukkig nooit gehad.. Zag ook nog ballerina's voorbij komen, die vond ik niet zo geweldig Rest alweer vergeten.. @hier ziekenhuis geweest met Rienke, controle bij de kinderarts. Ze ging weer helemaal over de rooie toen ze het ziekenhuis binnen kwam. Eindelijk weer rustig, komen we op de poli begint ze weer. Nouja kinderarts vond het niet nodig om haar verder overstuur te maken door te gaan onderzoeken, morgen urine inleveren voor controle en over drie maanden weer terug. Helaas dan onderzoek van de blaas met contrastvloeistof, zie er nou al tegen op
Ik ben benieuwd hoe deze verloopt, bij m. heb ik ook 9 maanden overgegeven. Nu is het anders, moet minder overgeven, maar ben wel veel misselijker, gek he?