Spannend! Ik hoop voor je dat het voortekenen zijn.. Duim voor je.. Ben je van plan om pas na je nod te testen?
Ceilo ja die drang heb ik eght wel kruitvat zit om de hoek zoo moeilijk... Moest me gister ook inhouden toen ik der was... L1980: nou ik weet het niet wil het graag maar ben zo bang of ik wel een duidelijke test heb.. Wel of niet... Want las ook zoiets dat mocht het zo zijn en over een week wordt ik ongi dat het dan af wordt gestoten en tog zwanger was.. Daar ben ik zo bang voor.. Beetje dubbelgevoel... Ricmar94: ja raar he heb k ook altijd last van en zeker bruin voordat het doorbreekt maar bij me eerste zwamgerschap had ik ook helemaal niks en nu weer niet??? Terwijl gister behoorlijk misselijk in de ochtend en de rugpijn houd aan.. We duimen maar op veeeel roze!!! Amders blijft kv zo alleeen...
wow! heb de vk aan de lijn (sta in de wacht) omdat ik vorige maand die mk heb gehad willen ze nu kijken of ik dadelijk voor een echo kan om te kijken of ze al wat kunnen zien ofzo..... wss helemaal nix,maargoed ze wouden dat ik even kwam... noujua goed toch
Wow, wat een professionele schrijvers zijn jullie. Zoveel om te lezen! Doe ik zo wel even in detail, net gewoon even gescreend en.... PROFICIAT CEILO! Kom je ons vervoegen in het maart topic? Leuk dat je al een paar dagen voor je NOD positief test. Ik heb ook gezien dat er iemand vroeg naar symptomen? Weet niet meer wie het was, maar moest het nog relevant zijn: in mijn geval: zere boobies, steken in tepels, veel wit-gele afscheiding (mijn god, lijkt wel of ik leegloop en is nog steeds aan de gang, heel ongemakkelijk), zure oprispingen en steekjes linkerlies.
heb ik ook. Komt omdat andere ook voor nod al positief testen en dan ga ik toch denken. Ik misschien ook wel???? Maar ik ga morgen testen want ik heb dan een afspraak bij de gyn. Durf aan de ene kant ook niet te testen. Nu heb ik nog hoop en die kan morgen wel weer weg zijn.
O, wat goed spannend zeg. Ben benieuwd of ze al iets kunnen zien. Zou wel leuk zijn. Laat het even weten als je geweest bent.
Ik heb ook wit-gele afscheiding, heb ik anders nooit als ik ongi moet worden. Dus wie weet. Morgen zal ik het weten
hahaha vreselijk he... kon me ook nie inhouden en moet je kijken waar t me gebracht heeft maar jij kan t! volhouden!!
nou we zagen "iets" een vruchtzakje met wat vruchtwater en plenty of baarmoederslijm.... helaas nog geen hartactie,had ik ook niet verwacht,maar ik mag de 18e terugkomen
Wow, ben je al geweest? Dat is snel gegaan. Een vruchtzakje met vruchtwater is goed toch? Meer is er toch ook nog niet te zien? Fijn dat je al langs kon komen..!