Wij hebben ook zn overbuurvrouw die 's avonds laat overal spul bij in propt! Als wij iets hebben wat echt niet meer in de kliko past, vragen wij ff netjes aan de buren of we het bij hun in mogen stoppen. En anders breng ik het naar de stort, ga daar geen ruzie om maken....
Mijn buufje en ik doen dat weleens bij elkaar maar we zetten ook elkaars kliko buiten of halen elkaars kliko binnen. Hier zijn ze gelukkig niet zo streng met half open kleppen maar ik weet zeker dat we in dat geval ook op zouden passen. Wat voor vuil ze in mijn container erbij deponeert maakt me eigenlijk niet uit. Als ie maar geleegd wordt. Zou het in een incidenteel geval niet zo zijn dan helpen we elkaar wel weer met een oplossing. Heb er dus niet zo'n moeite mee.
Ik zal overigens niet snel vuil in een container van een ander gooien behalve die van haar. Geen fijn gevoel bij. In het ergste geval breng ik het wel even naar de stort.
Heb het een keer gehad dat ze mijn container zo vol hadden gepropt dat mijn klep niet meer dicht kon. Stond dus ook echt zover open dat hij net aan bleef hangen en niet open klapte. Heb de zak er uit gehaald die er bij was gepropt en bij de lantaarn gezet. Sorry maar straks word mijn bak niet geleegd omdat een ander hem zover heeft vol gepropt. Vind het iets anders als ik ruimte over heb en je er iets bij stopt en de boel netjes dicht kan. Mijn over buren hebben onze groene bak wel eens geleend omdat wij die toen toch niet gebruikte en hun met snoeiafval zaten. Tja als je het netjes in dat ding doet vind ik het geen probleem.
Als ik echt plaats gebrak heb dan vraag ik aan de buren of ik er iets bij hun in mag gooien, doe het niet zomaar. Meestal hebben hier alle huize de container zo vol dat er niks meer bij past. Luiers sparen we hier en die brengen we naar het kdv, die hebben een luier inzamelpunt.
Als de containers aan weg staan loop ik langs de containers te kijken waar nog een zak om past.. Dan maar aso.. Lekker boeiend
Hier worden ze gewoon geleegd ook al zitten ze propvol en niet dicht. Ik heb ook wel eens een week dat me container vol zit en ik toch nog een vuilniszak over heb. Die gaat dan ook in een andere container van buren......
ik heb regelmatig wel eens een zak overgehad, als ik dan de bak op verzamelpunt zette, keek ik bij mensen die ruimte overhadden om erbij te doen. maar niet op een manier dat hun bak niet zou worden geleegd.
Lekker stinkende zakken in je tuin hebben staan is lekker. Al die ongedierte die erop af komen hmmmmmm Hoezo overdreven..
Dat is nou zo jammer van Nederlanders, overal een hekje omheen, haal het nou niet in je hoofd om een tak over de heg van de buren te laten hangen want dat kan echt niet hoor. Kom op mensen het gaat gewoon om een zakkie vuil tussen de rest van het vuil.... Waar moet het toch heen met deze wereld
mja ik vind een zak kattengrit in mijn bak niet zo erg.. als hij er maar in gegooid wordt als mijn bak inmdidels aan de weg staat dus. dan ruik ik er niks van.. en tegen de tijd ik mn bak terug krijg is hij leeg asl het goed is. maarja.. ik moet zeggen.. wij hebben nu in de straat ondergrondse containers het leek me minder handig (ivm stuk verder lopen) maar eigenlijk is het ideaal. ok, het is ietsje verder lopen maar het past altijd, het stinkt niet en staat ook niet in de weg.
Wat is er mis mee om het even te vragen aan je buren of er een zak bij mag? Zijn we soms bang om met elkaar te praten tegenwoordig? Ik vind het onbeleefd om ongevraagd een zak erbij te gooien bij een ander. Als iemand het mij zou vragen zou ik er geen probleem mee hebben. Maar ik heb makkelijk praten met een ondergrondse container.
als je te regelmatig te veel vuilnis hebt betaal je dus eigelijk te weinig afvalrechten maar ik ben het met je eens hoor.
Op zich heb ik er geen problemen mee, al vind ik het wel netjes als iemand het eerst even vraagt. Mijn buurman heeft het heel lang elke 2 weken zijn vuil in onze container gedumpt zonder te vragen waardoor de deksel elke keer dus gewoon open stond omdat het ding niet meer dicht wou. Buurman erop aangesproken maar heel handig hij verstaat en praat geen nederlands, dus toen maar gewoon zijn vuil weer uit onze otto gemieterd en bij hem voor de deur gelegd.
Ons afval gaat in onze kliko en niet in die van de buren. Hebben we een keer veel afval, dan brengen we dat naar de milieustraat. Ik mag hopen dat de buren dat ook doen, zeker als we over een half jaar per keer en per gewicht gaan betalen voor de grijze bak.
hier hebben we alleen een buurvrouw naast ons die dus alleen woont en wij zijn met zijn 4en! Wij gooien regelmatig afval bij haar in de container omdat die van ons vol is. ( dit is in het begin uiteraard besproken) en inruil daarvoor nemen wij hem mee terug als hij aan de straat staat.
ja hoor dat doen wij weleens hier.... maar dat vinden ze niet erg.. sommigen zijn alleen of stellen zonder kids... die hebben de kliko nog niet eens voor de helft vol... dus zeggen ze vaak als je nog wat kwijt wilt gooi het er savonds dan maar in... de luiertijd is hier zo goed als voorbij maar eerder gingen de kliko's vd buren echt er wel vol mee hoor.. maar niet zo vol dat de klep niet meer dicht kan!
ik gooi ook wel is wat in een container die nog niet vol is hoor..net nog had nog een pedaalemmerzak en mn bak staat al aan de weg, ook al geleegd maar moet nog gereinigd worden. en aan de voorkant van mn huis stonden nog containers die nog niet geleegd zijn,dus daar mn zakje ingegooid. gewoon etensresten.