dani, goed dat voor jezelf bent opgekomen! hoop dat het een kant opgaat die je graag wil en anders kan je het zeker aan met hulp van anderen. mooie echo! je bent dus zeker een januari mama!
Goedemorgen allemaal, weer mooie echo's hier!! Dani goed dat je op je strepen gaat staan, ik hoop dat het je nu ook wat rust geeft. Ziekenhuisbevalling: ik wil graag poliklinisch bevallen maar de eigen bijdrage wordt gewoon gedekt door mijn aanvullende verzekering, net als de eigen bijdrage voor de kraamzorg, dan wordt door mijn aanvullende verzekering helemaal gedekt. Voordeel is wel dat we eind januari bevallen dus je kan je verzekering nog aanpassen voor 2013 Aankomen/afvallen; ben nu 1,5 kg aangekomen maar ik was ook heftig aan het diëten toen ik er achter kwam dat ik zwanger was omdat ik die week een maagverkleining zou krijgen en al met mijn pre-dieet bezig was. Dus ik denk dat een deel een reactie is op mijn 2 weken streng lijnen. Klachten; heel erg moe, soms wat misselijk maar geen last meer van mijn borsten. Ik heb wel al heel erg last van mijn bekken en ben blij dat ik 1 keer per week fysio hebt.
Hier onzeker en bang voor de echo. Pfff, blij als het 12:10u is. Daarna gelijk gesprek over nekplooimeting. Rond een uur of 15:00u weer terug denk ik. Ik ben blij dat we eerst de echo hebben en dan pas het gesprek. Ohhhhh laat alles a.u.b. in orde zijn!!! Het moet ons toch een keer gegunt zijn? Laat jullie snel wat weten!
@dani: mooie echo en mooie buik! Goed van je dat je hebt aangegeven bij je vriend wat jij wil en van hem verwacht. Hopelijk heb je snel duidelijkheid en wil hij er samen met jou voor gaan en zo niet, jammer voor hem, hij weet niet wat hij mist en uiteindelijk kom jij er sterker uit samen met je kindje. @bevallen: ik moet in het ziekenhuis bevallen met medische indicatie, maar wel samen met de verloskundige. Mijn verzekering vergoed het trouwens ook zonder medische indicatie, ik heb een uitgebreid gezinspakket. Vind het wel een prettig idee in het ziekenhuis. Met oudste zoontje is thuis geboren en heeft ook zijn voordelen. Je hoort het al: geen voorkeur dus. @Sammie: leuk Flevoland: mijn roots liggen daar ook en kom er nog regelmatig.
Hee meiden! @Dani; Goed gedaan, meid! Hij is in ieder geval wakker geschud. En als hij er voor kiest om de andere kant op te gaan, dan weet je waar jij staat in zijn leven en ook dat je beter af bent zonder hem. Mooie foto en echo, trouwens! @Sammie; ik woon ook in Flevoland. Toevallig. @Zograag; ik ga voor je duimen, meid! Fijne dag! Lfs, S.
zograag, succes en hoop op een mooi mini mensje met hartje. genie, leuk dat je opgegroeid bent in flevoland, waar? als je het niet wil zeggen is dat oke hoor. enibas, leuk nog een flevolander! waar woon jij of wil je dat niet kwijt. kan ik begrijpen.
@ Dani: respect voor jou meid! Je komt over als een heel sterke dame die nu ook voor zichzelf durft en wil opkomen. Dus het is ook heel goed dat je dat bij deze gedaan hebt! Soms doet het wonderen om iemand gewoon voor het blok te zetten en keihard voor de keus te zetten. Anders blijf je maar aanmodderen. Wat hij ook kiest, jij zult het in ieder geval zeker gaan redden met je dierbaren om je heen! @ Zo Graag: heeeeeel veel succes met je echo zometeen. Ohhh ik voel je zenuwen gewoon hier weet je dat! Ik moet namelijk morgen! Je krijgt vast een prachtige echo te zien, veel plezier alvast en probeer je niet al te druk te maken he.. (ahum, makkelijk gezegd i know, ik heb zelf ook al knikkende knietjes voor morgen ) Ben ik iemand vergeten die nieuws had? Sorry als dat zo is.. @ Bevallen: ik wil graag poliklinisch bevallen in t ziekenhuis. Bij mij wordt dat ook allemaal vergoed vanuit mijn aanvullende verzekering. Ben gelukkig goed verzekerd en alle eigen bijdrages worden dus netjes voor mij vergoed. Tsja dan is de keus voor het ziekenhuis wel wat makkelijker gemaakt. Het wordt onze eerste en vind het toch wat eng. De gedachte dat je al in het ziekenhuis bent mocht er halsoverkop was misgaan/gebeuren is voor mij wel een geruststellende gedachte, vandaar.. Liefs
Zograag heeeeel veel succes!!! @ ziekenhuis of thuis we hebben idd het geluk onze polis te kunnen veranderen omdat we januari bevallen
Hallo allemaal, @Dani: hartstikke goed! Hopelijk brengt het jou (en hem) een stuk verder! Super mooie echo's en mooi buikje ook al! @Sammie: Thanks, ik ga het zeker morgen bij de verloskundige even navragen en anders bij de huisarts. Alleen het is vakantie dus de twee dames hebben de praktijk een maand dicht gegooid, handig! @Zograag: hopelijk heb je inmiddels al een hele mooie echo gehad, ben benieuwd! Ik duim voor je! @Gewicht: ik ben echt al een kilo of 3 aangekomen.. zucht! Geef wat meer toe aan de lekkere trek, maar vind het toch veel voor iemand die normaal kan eten als een bouwvakker en niet zo snel aankomt! Probeer wel een beetje op te letten, maar die irritante honger en trek in taartjes ook, haha! @wie verteld: alleen de directe familie en beste vrienden. Heb morgen de (als t goed is) 10 weken echo. als die goed is ga ik het langzaam ook aan goede vrienden vertellen en dan bij 12 weken de rest! Oh en de dame van het kruidvat weet het! Was ongepland, dus na de zwangerschapstest kwam ik terug om foliumzuur en vitamine D te kopen.. Twee keer dezelfde dame, dus die vroeg lachend of ze me mocht feliciteren! Wel gelijk ook het nadeel van alleen zijn ondervonden. Ik heb 2 katten en de kattenbak moet nu dus met handschoenen aan verschoond worden. Nou waren die wegwerp handschoenen zaterdag bij de kruidvat uitverkocht maar zouden ma of di binnenkomen. Ik voor 1x tuinhandschoenen gekocht. Ma en di terug, maar nog steeds niks. Toevallig was weer dezelfde dame er gisteren dus ik vroeg het haar en heb uitgelegd dat het voor de kattenbak was omdat ik die nu niet zonder handschoenen mag verschonen. Ik kreeg meteen een: 'Heb je geen vriend die dat voor je doet?!' terug. Op standje hard! Dus ik reageerde in eerste instantie meteen met: 'Nee'. Maar door alle verschrikte blikken van zowel de kruidvat dame als een paar klanten die haar luid en duidelijk hadden verstaan, zei ik een paar seconde later: die doet dat niet. Opgelucht dat ik blijkbaar wel een vriend had vervolgde de dame van de kruidvat haar verhaal dat het zeker mijn katten waren en een 'die mannen ook' opmerking volgde .. Werd er echt door overvallen en ging met een enorm rotgevoel die winkel uit. Iets waar ik de komende tijd aan zal moeten wennen: iedereen gaat uit van 'jullie' en vraagt naar mijn man of vriend. Ik snap dat ook heel goed, maar beetje vervelend is het wel! Groetjes!
demi1982, jeetje wat een opmerking van die vrouw maar aan de andere kant had je het ook gewoon bij nee kunnen laten het gaat haar natuurlijk niks aan. mag ik vragen waarom je alleen bent, als je het niet wil vertellen prima dat kan ik begrijpen.
Ja, ik weet het! en liegen is ook echt niks voor mij! Maar ze overdonderde me en ik schrok zo van die blikken dat ik t er na 2 seconden stilte achteraan uit flapte. Gebeurt me ook niet nog een keer, ben nu voorbereid! Nou niet iets waar ik trots op ben, maar goed ben ongepland zwanger geraakt van iemand waar ik net paar maanden mee aan het daten was. Vlak voor ik ontdekte dat ik zwanger was net de knoop doorgehakt dat we maar vrienden moesten zijn want het liep gewoon niet. Vervolgens praten, praten.. ging eerst prima. Tot hij besloot dat ik het toch maar weg moest halen, en ik juist het tegenovergestelde. Toen begon het pushen en vervelend doen.. Nu 'gelukkig' al 3 weken niks gehoord.. Ik had het echt heel graag anders gezien, iig in ons contact voor de kleine en misschien komt dat tzt ook nog wel. Maar voorlopig is deze rust voor mij even goed. Raakte er zo gestressed en onzeker van dat ik heel erg in de knoop raakte en twijfels kreeg of ik het wel zou aan kunnen en of het toch niet beter was een andere beslissing te maken.. Terwijl dat niet is wat ik wil. Voel me wel echt heel dom hoor, hebben 1x een risico genomen en tja.. ben geen jong meisje van 16 meer wat niet weet wat dat inhoud. Ben goed opgeleid en ironisch genoeg 4 jaar geleden een relatie van bijna 8 jaar beëindigd omdat we op het punt kwamen van trouwen en aan kinderen beginnen en ik vond dat die relatie niet goed genoeg was.. Het leven laat zich niet plannen! Na een aantal heftige en emotionele weken waar ik het 'ideale plaatje' even moest bijstellen ben ik echter enorm blij met deze zwangerschap en is het kleintje enorm gewenst!! Ik kan dit gewoon! En echt, heb zoveel mensen in mijn vriendenkring met allemaal andere achtergronden: ouders die voor kids bij elkaar bleven en daarom kids niet happy, ouders die later uit elkaar gingen en kids niet happy, alleenstaande mama en kind niet blij.. Het kan altijd verkeerd gaan. Zolang ik weet dat ik onvoorwaardelijk van mijn kindje zal houden en er echt alles voor zal doen, is dat denk ik het enige wat echt telt.. Dan maar alleen en happy!
Wil er nog even aan toevoegen dat ik echt begrijp dat mijn verhaal lastig is voor alle lieve meiden die al jaren samen met hun partner zijn en een lange weg bewandelt hebben om zwanger te raken. Het is ook echt niet mijn bedoeling hier iemand mee te kwetsen, alleen het is wel mijn verhaal en kan het helaas niet mooier of anders maken..
@Demi1982, Vervelend als mensen zo onnadenkend zijn. Ik begrijp wel, dat ze er vanuit gaan dat je samen bent, dat is nou eenmaal de meest voorkomende situatie, maar er zijn altijd uitzonderingen. Misschien kun je in het vervolg een ontwijkend antwoord geven. Een antwoord dat de waarheid in het midden laat. Bijvoorbeeld: Hoe wij het thuis geregeld hebben en waarom heeft volgens mij geen meerwaarde voor uw antwoord wanneer de handschoenen binnenkomen. (met wij lieg je dan niet, want jij spreekt over jij en je katten = wij en zij denkt aan jouw vriend en jij. Je geeft zo ook op een nette manier aan, dat het haar zaken niet zijn. Tja, als ik het nu terug lees weet ik ook niet of dit advies je helpt, maar misschien heeft het ook meer te maken met je eigengevoel dat je erbij hebt? Wat zou er gebeuren als jij vol trots zegt; Nee, ik heb geen vriend of man die de kattenbak voor me kan verschonen! Moeilijk hoor, ik snap je dilemma! Weet je wat het is, mensen trekken te snel een conclusie, voor het zelfde geld ben je je vriend of man verloren en sta je er nu alleen voor, maar dat is niet het eerste waaraan iemand denkt. Het went denk ik wel en op een gegeven moment kan je die blikken of opmerkingen vast langs je heen laten gaan!
Hallo Allemaal, Echo was goed! Pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff! Beebje zwaaide en bewoog lekker! Echo foto's zijn heel onduidelijk, dus ga ze niet posten, maar alles was gelukkig in orde. Nu gaan genieten!!! @Weegschaaltje veel succes morgen, hoop voor jou ook een mooie echo! En natuurlijk voor iedereen!
@ZoGraag: wat fijn dat de echo goed was!! Jeeee! Bedankt verder voor je lieve reactie. Ik vind het echt stom van mezelf en in het vervolg ben ik gewoon gelijk duidelijk. Het is nou eenmaal hoe het is. Normaal heb ik ook helemaal niet zo'n moeite met direct zijn.. Dus mensen moeten er maar gewoon aan wennen! (en ik ook.. )
@Demi; dat is ook echt het enige wat telt, op dit moment. Als ik het goed begrijp heb je genoeg familie en vrienden om je heen die je zullen steunen. En sommige mensen kunnen soms zo onbeholpen reageren. Meestal bedoelen ze het niet eens zo op die manier, maar goed daar heb jij dan niks aan op dat moment. Wat Zograag zegt; voor hetzelfde geld ben je je man verloren enzovoort. De blikken en de opmerkingen zullen vanzelf wennen. @Zograag; wat fijn dat je echo goed was. Gerustgesteld gevoel, nu? Hier weer een dag zonder zwangerschapsklachten. Alleen heb ik om de zoveel uur dat weeige gevoel. Dan weet ik dat iets moet eten en dan gaat het ook weer beter. Fijne dag nog allemaal. Tot vanavond of morgen.. Lfs, S.