APRIL-mama's 2010 deel....26!!!

Discussie in 'De mama's' gestart door Amethist, 15 mei 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Amethist

    Amethist Niet meer actief

    @ Caro: Wat een leuk initiatief zeg van de school.

    @ Ka: Ik heb T. nog wel een tijdje nr. 3 melk gegeven, maar inmiddels zijn we helemaal over op gewone halfvolle melk.
    Hm, lastig met L.’s slaapjes. T. slaapt echt nog wel 2x per dag (’s morgens 2 uur en ’s middags 1 uur) en hij ligt er ’s avonds meestal rond 19.00-19.30 uur. Dat gaat eigenlijk altijd goed. Nu is hij vaak ook wel echt vroeg wakker ’s morgens, zo rond 07.00 uur.

    @ Franka: Wat goed dat jij en Wonder zijn begonnen met hardlopen.

    Ik heb gelukkig goed geslapen vannacht en ben helemaal niet meer misselijk. Zojuist zelfs 2 cracottes (zonder beleg) gegeten en dat voelt vooralsnog goed. Ik dacht toen ik vanmorgen wakker werd dat ik wel weer kon werken, maar ik ben echt zo slap als een vaatdoek, dus blijf maar lekker nog een dagje thuis. Ik heb gisteren natuurlijk ook helemaal niks gegeten, dus het is ook niet zo vreemd dat ik zo slappiehappie heb ;).
     
  2. Akoya

    Akoya Fanatiek lid

    30 nov 2011
    2.744
    0
    0
    NULL
    NULL
    Am: lekker ff een dagje extra uitzieken.

    Ka: ahh je hebt al antwoord en heerlijk eerlijk gezegd weet ik ook niet meer wanneer wij met gewone melk zijn begonnen..

    Ohh lekker al dat fruit zeg. Das een goed idee Caro, ik ga er morgen ook eens proberen een smoothie van te maken, lekker!

    Caro: klinkt als een gezellig avondje! Was het leuk en vielen je cupcakes in de smaak?

    Franka & Wonder: respect hoor! Echt goed van jullie en meteen opgegeven voor de BridgetoBridge run, super!
     
  3. Amethist

    Amethist Niet meer actief

    KBS is binnen dus ik heb gelijk maar wat kleren besteld voor de kids :cool:. Voor T. 3 t-shirts en een bermuda en voor A.'tje een jurkje, een 3/4 broek en een t-shirt.
     
  4. LadyZorra

    LadyZorra VIP lid

    6 mrt 2007
    10.048
    5
    38
    Hoi hoi!

    Zal me even melden voor we uiteten gaan en jullie denken: wie is dat??:cool:

    Ik ben een avondje met mn man uiteten geweest en wezen stappen, maaaaaaaaaaaaaan wat ben je daar gaar van nog dagen erna. Maar wel echt super gezellig:D

    Hoe gaat het met de zwangere??

    Am: zag op fb dat je buikgriep hebt.... beterschap

    En Evy renners! Respect! *thumbs up*

    CM: staat je goed die roze pruik!:D

    Vandaag maar weer even puinruimen....;) Tot later!!
     
  5. Akoya

    Akoya Fanatiek lid

    30 nov 2011
    2.744
    0
    0
    NULL
    NULL
    Goed bezig Am.

    J. heeft echt genoeg kleding in zijn kast hangen.. Ik zet het terug zodat ik straks optijd winterkleding kan inslaan.
     
  6. Akoya

    Akoya Fanatiek lid

    30 nov 2011
    2.744
    0
    0
    NULL
    NULL
    LadyZ: gezellie! Hier alles goed.. erg moe, maar had dat bij J. ook zo erg. Kan hele dagen slapen. Morgen komt MvM langs.
     
  7. Akoya

    Akoya Fanatiek lid

    30 nov 2011
    2.744
    0
    0
    NULL
    NULL
  8. Amethist

    Amethist Niet meer actief

    Volgens mij had mijn moeder het pas over deze site, maar ze wist de naam niet meer precies. Ik ga 'm even checken!

    Vooral A.'tje heeft wel genoeg kleren idd, maar ik vind voor van de zomer (als dat het ooit nog wordt ;)) en/of in Frankrijk een 3/4 broek ook wel handig. En T. heeft volgens mij een groeispurtje gehad, dus die is toe aan wat nieuwe t-shirts in een maatje groter.
     
  9. caromama

    caromama VIP lid

    23 jan 2007
    9.017
    5
    38
    @ am, fijn dat je je iets beter voelt. Maar wel goed om nog een dagje uit te zieken. Niks zo vervelend als op je werk toch steeds naar de wc te moeten rennen!
    Joepie, weer kleertjes besteld! Foto's?

    @ akoya, ik vind smoothies ook altijd erg lekker. L.ukas vind het soms wel soms niet lekker. Ligt eraan hoe zijn stemming is. Gek kind!

    Gisteravond was echt superleuk! We (meiden van de OR) hadden allemaal zwarte kleding aan en dan een knalroze pruik en roze lippenstift en nagellak. We hadden echt de grootste lol samen en kregen ook van ouders en het team te horen dat ze het erg leuk vonden allemaal. Heb een foto op FB staan. De cakepops vielen ook erg goed in de smaak. (ook een foto op FB).
    Maar het was wel heel vermoeiend. Was ook pas om half 12 weer thuis met hele zere voeten en hoofdpijn (dat kwam misschien dan wel door die wijntjes..;))

    Vanmorgen weer naar school geweest en alles opgeruimd. N.oa heeft nu echt een heel verkeerd beeld van school. Er waren zoveel tractaties vandaag! Alle kids die in de vakantie jarig zijn trakteren deze week. En groep 8 trakteerde ijsjes aan alle andere klassen en daar kreeg N.oa ook een van. En ze kreeg een koekje en een snoepje. Dus die denkt nu dat het op school één groot snoepfestijn is! Haha! En ze mocht even bij de kleuters spelen. De grootste lol natuurlijk want ze kreeg alle aandacht van de kinderen!
     
  10. caromama

    caromama VIP lid

    23 jan 2007
    9.017
    5
    38
    @ lz, leuk, samen met je man op stap geweest. Doen wij eigenlijk veel te weinig!
     
  11. caromama

    caromama VIP lid

    23 jan 2007
    9.017
    5
    38
    @ am, weet je al iets meer over het kdc voor A.'tje? Hoeveel dagdelen enzo?
     
  12. Akoya

    Akoya Fanatiek lid

    30 nov 2011
    2.744
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ahhh gaaf, ik heb een dekbedovertrek besteld van Paul Frank, geen geld zeg!
     
  13. Amethist

    Amethist Niet meer actief

    @ Caro: Nee, nog geen idee. Het verwerken van de AWBZ-indicatie bij het CIZ duurt 6 tot 10 weken. Ik ga 'm morgen versturen (moest eerst overleggen met mijn contactpersoon bij St. Mee over sommige vragen op het formulier) en dan duurt het dus nog 6 tot 10 weken voor we bericht krijgen...

    @ Akoya: Leuk! Ik zag dat ze echt goede aanbiedingen hebben.
     
  14. Akoya

    Akoya Fanatiek lid

    30 nov 2011
    2.744
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja scheelt echt veel joh!
     
  15. Akoya

    Akoya Fanatiek lid

    30 nov 2011
    2.744
    0
    0
    NULL
    NULL
    Leuke kleertjes Am, gaaf dat ruite broekje voor T. en die capri voor Atje, geweldig!
     
  16. caromama

    caromama VIP lid

    23 jan 2007
    9.017
    5
    38
    @ akoya, sta jij ingeschreven met je meisjesnaam of getrouwde naam? Als ik me in schrijf kan ik daar invullen via wie ik kom en dan krijg je een kortingsbon van 12 euro.
     
  17. Eylem

    Eylem Niet meer actief

    Am, wat een leuke kleren! Dat Protest shirtje voor A.'tje vind ik echt stoer.

    CM, klinkt als een geslaagde avond!

    Franka, respect, hardlopen is echt niet mijn ding :D

    LZ leuk avondje op stap geweest!

    Akoya bedankt voor de tip!


    Hier ben ik bij mijn moeder....man werkt in de nacht, beetje lastig als hij en I.sra tegelijk moeten slapen (zelfde slaapkamer) dus ben ik 's ochtends maar hier. Weining spannends te melden verder. Hier was de KBS ook binnen maar ik heb het meteen naar de spaarrekening overgeheveld want we hebben door die 2 keer naar Turkije echt bijna niets kunnen sparen van het vakantie- en belastinggeld :(
     
  18. Amethist

    Amethist Niet meer actief

    @ Eylem: Oh ja, ik kan me voorstellen dat dat niet zo handig is als I.sra en M. (toch?) tegelijk moeten slapen.

    Zo, ik heb even lekker gedoucht. En ik heb besloten dat ik het grootste gedeelte van de dag maar gewoon lekker op de bank ga hangen met de laptop op schoot en de tv aan :D! Da's echt eeuwen geleden ;). Ik zit nu heel puberaal "Audrina" te kijken op MTV. Wat een b*tch van een moeder heeft die zeg. Vreselijk!!!
     

Deel Deze Pagina