gedver, hier baal ik van. Tis nu de tweede keer dat mijn pakje van schuurman schoenen terug naar de winkel gaat omdat er volgens hun/post nl een verkeerd adres op staat. Terwijl als het gecontroleerd wordt het adres gewoon goed is. Ík heb nu een redelijk boos mailtje gestuurd en anders bestel ik niks meer daar.
@tulip: nou dat is vervelend zeg, inderdaad niet leuk! Maare ligt dat dan aan de postbode/verzenbedrijf?
tja geen idee, ik weet ook niet van wie die melding klopt. Anders hoor ik het wel en moeten zij dat maar met select vracht in dit geval uitzoeken. Ik baal er wel van, want mijn pakjes zijn zo steeds meer dan een week onderweg. Ik vermoed dat zij het er niet duidelijk opzetten voor de post.
ik heb de hartjes jurk van mimpi toch nog gekocht! wilde toch een ander model jurk erbij ipv allemaal strak voor 20 euro is hij wel leuk!!
ik vind dit van kiezeltje dus helemaal geweldig, maar niet voor dat geld: Kiezeltje Winter 2013 - Jurk K2216 Ysatis Kinderkleding Kiezeltje Winter 2013 - Jurk mouwloos K2218 Ysatis Kinderkleding Kiezeltje Winter 2013 - Rok K2223 Ysatis Kinderkleding Ik vind eigenlijk de hele collectie leuk bijna
hier droeg K maat 25,5 tot nu (maat 28 overgegaan) die zijn ook te koop trouwens, met brandweerwagens erop!
Ik voor Rienke 22,5 maar die zijn aan de ruime kant maar het kan net, ze heeft schoenmaat 23 trouwens.
Debby: Super dat de laarsjes terug mogen op antwoordnummer. pcootje: Vervelend zeg ik hoop maar dat een volgende aanval weg blijft! Wonderteam: Leuk geshopt zeg!! tullip: Nou ben benieuwd of je echt je mond kan houden als je het geslacht weet. mariomama: gave polo van v&d madeliefke: Wel knap dat ze het al op kan houden en zou met het potje beginnen. miekje: Leuke jurk zeg voor jezelf
Hier een najaarssetje geshopt bij H&M was er gelijk weg van, maar het is wel apart ben benieuwd wat jullie ervan vinden. Het shirtje is echt knalgroen , rokje is van spijkerstof.
@diadeem: rokje hadden ze vorig jaar ook in de collectie die vind ik wel leuk, shirtje niet mijn ding
Wij willen Rienke een loopfiets geven voor haar verjaardag, heb er nu eentje gekregen van een kennis maar dat ding flikkert van ellende uit elkaar (is van hout) en ze kan het al best aardig dus wil gewoon een goeie. Iemand tips? (ik zie door alle loopfietsen en het bos niet meer op internet)
@ all, dankjewel voor de beterschap wensen! Zosnel ik weer zin heb ben ik weer actief, nu geniet ik van jullie aankopen.
postbode kwam pakketje 3, 4 en 5 voor vandaag brengen bol.com daar zal ik jullie niet mee vermoeien vakantielectuur omoda met de sandalen voor K helemaal gaaf en 28 is inderdaad goed H&M nummer 2 (verwacht bij nader inzien 3 van H&M) met bikini voor E voor volgens jaar (sale) en een zwarte broek voor mij, had ik al maar nu een maat kleiner, hij was te groot geworden. ook leuk!