Ik ben zelf een fantieke blogger ik volg ook een heleboel andere blogs vind het echt ontzettend leuk. Zijn er meer bloggers hier ? Mischien leuk om linkjes te delen. —
Wat een leuke foto's heb je op je blog. Ikzelf heb geen blog, weet gewoon niet wat ik erin zou moeten zetten. Misschien moet ik maar eens wat gaan proberen. ziet er wel super leuk uit.
Ik heb ook een blog. Ik heb er de laatste tijd niet zoveel tijd voor en in schrijven ben ik ook geen held. Zie onderschrift.
Wat een leuke blog heb je TS< ik ben ook dol op bloggen, en heb er zelf ook een welkom op dobbels hobby`s en creaties
Ik blog ook... Heb een engelstalig blog over ditjes en datjes en mijn fotografie. Ik ga 'm absoluut plaatsen... Maar ik ben nog een beetje incognito voor de mensen die nog niet weten dat ik zwanger ben
Wow kom ik op 2 van je foto's toch het tweelingbroertje van mijn zoontje tegen! . De foto waar jou zoontje met een ander kindje met donker haar en krullen in bad zit. Die lijkt sprekend op de mijne (maar is ie niet)
Ja hier ook een blogger (onderschrift!)! Laatste week niet zoveel gedaan omdat we op vakantie zijn, maar dat haal ik straks allemaal in!
Ik heb 2 echte blogs, de ene in mijn onderscript, dat noem ik ons medische blog en dan heb ik nog een dwarszit blog. Hierop zet ik van alles wat me dwars zit. Verder ben ik ook een verfent microblogger (twitteraar)
Ik ben op dit moment met mijn blog bezig. Ik gebruikte het eerst voor mijn andere hobby, maar daar ben ik mee gestopt. Nu ben ik hem aan het omzetten naar een fotografie-blog. Zodra hij online is post ik de link!
Ziet er allemaal leuk uit, als ik niet uitkijk zit ik zo een uur te neuzen en te lezen Ik heb nog geen blog, maar zou er graag 1 beginnen... Weet alleen niet waar en hoe . Ik weet al wel waar het over moet gaan. Hoe moet ik het aankleden? Heb iets aangemaakt bij Blogspot, maar ik snap niet zoe goed hoe ik het moet aankleden. Hebben jullie misschien tips?
Zowel bij blogspot, blogger als wordpress kun je uit gratis templates kiezen. Makkelijk te installeren en je kunt zo je inhoud gaan typen. Ikzelf vind wordpress wat overzichtelijker, maar dat is persoonlijk.
Blogspot heeft volgens mij standaard achtergronden die je naar wens kan aanpassen. Leuk hoor al doe bloggers!
Nou, gezellig! Idd, gebruik een template en wijzig deze dan naar je inzicht. Dat kun je blijven doen als je het zat bent, al je berichten etc blijven gewoon bewaard. @Cos, er mist iets in je onderschrift? Trotse... en dan is het leeg