Hoi dames, Weer terug na een gezellig weekendje werchter, mooie optredens gezien! Helaas toch echt ongesteld en negatieve test .wel weer erg weinig bloedverlies. Nu al twee menstruaties dat dit zo is. Hebben jullie daar ervaring mee na de mk? Miskraam zelf gaf bij mij veel bloedverlies en de menstruatie daarna ook extreem. Zou het kunnen dat mijn baarmoederslijmvlies nu weer wat aan het verzamelen is? Wendy, wat verschrikkelijk voor jullie! Heel veel sterkte in de komende periode. Zwangere dames, wauw wat gaat de tijd snel .jullie zijn al zo ver! Hier is het heftig. Ik weet echt even niet meer hoe ik het een beetje kan loslaten. Ben er constant mee bezig en slaap er slecht van. Lastig, lastig!
Fijn dat je het gezellig hebt gehad moon! Minder natuurlijk dat je ongi bent geworden maar we duimen gewoon verder! Hier gisteren een angelsound besteld en die is vanmiddag binnen gekomen. Pffff kon in het begin het hartje niet vinden maar opeens had ik hem te pakken...mega blij natuurlijk! Na 20sec dromen op het ritme van onze uk verstopte hij zich meteen en kon ik hem niet meer goed vinden. Haha Nu al een deugniet!! Verder heb ik echt het idee dat niemand mij snapt of begrijpt!! Zelf mijn man denk volgens mij dat het leven als zwangere gewoon zoals normaal is. Vraagt me nooit of ik "ergens" zin in heb,of me goed voel of moe ben. Ik moet altijd maar gewoon doorgaan en het zit me gewoon niet mee. Ik raak er geestelijk gestrest van en voel dat ik langzamerhand gewoon uitgeput begin te raken. Dan nog niet te spreken over de gezondheid van m.oreno. Daarbij is hij ook een pittig mannetje en heb ik het dat ook niet altijd makkelijk mee. Want tsja....papa,oma en opa doen alles om zijn zin te geven en mijn mening telt dan schijnbaar niet. En aangezien hij altijd daar is als ik werken ben heb ik daar geen grip op..sorry voor mijn geklaag maar wordt er kotsmisselijk van dat alles altijd op mijn "hormonen" en zwangerschap wordt afgeschoven.
Vind het echt zwaar klote voor je Wendy! Ik hoop op een wonder voor je! Eerlijk gezegt vind ik het soms moeilijk om hier mijn vreugde neer te zetten als ik weer zo een verdrietige dingen lees. Vind het gewoon zo dubbel. Ik probeer het toch maar! Morgen heb ik de nekplooimeting en nogmaals de termijn echo Om 14:15. Ben zo benieuwd hoe ukki weer gegroeid is. Dat zijn hartje oké is weet ik al want heb hem net nog mooi gehoord!! Een heerlijk geluid is dat! Ook morgen 5 buisjes bloed geven,brrrrr. Maar alles voor het goede doel zullen we maar zeggen hihihi Truste dames!!
ik wil graag die mooie dingen lezen, anders kwam ik hier nbiet hoor melanie succes dus.. kom maar op meiden!!
hey meiden willen jullie even hier naar kijken! ik weet het niet hoor er staat wel een streep maar het is zo licht??
de foto's zijn niet zo heel duidelijk sorry. ik heb ze vanocht gedaan en gelijk mijn vriend wakker gemaakt zie jij iets?? hij keek met slaperige ogen en dacht wat te zien. Dit zijn van die onzekere testjes deze is met de flits geamaakt
ben er helemaal zenuwachtig van ik geloof het nog niet echt wanneer zou ik de CB met indicator kunnen doen? dikke knuffel aan jullie!!
Ja hoor frouk,niks onduidelijke foto! Als je nu een cb met indicator doet weet ik zeker dat hij aangeeft "zwanger 1-2" Super gefeliciteerd meid!!!
Ik ben maar aan het strijken en wassen om de tijd door te komen tot 13:45. Dan ga ik vertrekken thuis......spannend!! Wil graag een mooie foto zodat ik de nub eens goed kan laten bekijken!!
dank je wel melanie de tranen staan in mijn ogen. ik ga straks ff z'n test halen en nog een paar van de kruidvat en zal van het weekend nog eens testen.
Wooohoooo Frouk! Geen onzekere test hoor, gewoon hartstikke zwanger! Gefeliciteerd!! Je kunt nu ook al de cb doen met indicator, maar zou hem wel met ochtendurine doen dus als je die al weggespoeld hebt zou.ik hem morgen doen. Joepie! Spannend Melanie!! Geniet er van!
Kom even Frouk een dikke knuffel geven! Gefeliciteerd!! Wat goed Streep is prima te zien , helemaal zwanger ! Super goed nieuws !!! liefs!