Laat maar... Ik ben net ongesteld geworden... Ik heb dat trouwens al eerder gehad, dat de k2v5 opeens donkerder was een paar uur voor mijn menstruatie doorbrak. Vreemd... Maar goed, streepje staat er echt duidelijk in het echt. Hoef niet te turen en ik zie hem gewoon zonder moeilijk te doen. Ik had trouwens twee testen gedaan met dezelfde urine, dus het ligt niet aan de test. Maar ja, wel balen weer. Op naar de 5de ronde!
@Angel: Bij mij moet je een rozig streepje zien. Bij Annelore een blauwig streepje. @Akoya: Bedankt voor het kijken.
Echt ongesteld? Ik verlies namelijk al 2 dagen bruin slijm middenin mijn cyclus...vandaar de testdrang van mijn man, want die denkt aan een innestelingsbloeding...
Nee, ik ga echt naar ronde 5 hoor! Overduidelijk! Bedankt voor het suc6 wensen. @Annelore: Als dit innestelbloed is (bij jou), dan is het voor testen nog te vroeg, lijkt mij. Er is dus nog hoop voor een mooie test! Ik ben benieuwd naar de test van vrijdag.
Nee, hij is net zo breed als de horizontale lijn. Zal straks nog eens proberen een foto te maken. Ben alleen bang voor een vmk, want ik bloed echt net zoals de vorige keer dat ik een vmk had Nu de test wat donkerder is opgedroogd ziet mijn man de streep ook. Ik zag hem zelf binnen een minuut al
Annedore,ik zie echt geen streep op die test helaas. Zelfs geen pen streepje wat normaal negatief betekend. En hij is sowieso negatief buiten de afleestijd. Heb je geen kruidvat testen in huis? Je spreekt normaal alleen van een vmk als je ook een positieve test hebt gehad. Dus ik hoop voor je dat het een innestelingsbloeding is en je gewoon te vroeg bent met testen. Succes!!
zouden jullie voor mij even willen kijken naar mn testjes er staat een heel licht streepje en nu??? ga van het weekend nog maar eens testen of morgen?? dank jullie wel
Oh meid wat doen die kv 2v5 gemeen zeg! Nou, volgens je onderschrift zal het nu raak zijn hé, dus daar gaan we lekker vanuit hoor Ik duim alvast héél hard!
hoi even vraagje ik heb vorige weekend miskraam gehad hoelang duurt het voor dat het hcg uit je lichaam is want had vanmorgen nog even test gedaan en er staan nog een licht streepje om mijn sensitivetest alvast bedankt