Ik heb idd een eigen domein, maar dat is van een andere hobby. Aangezien ik daar nu mee gestopt ben kan ik hem wel omzetten naar een fotografie-blog. Dat is een goed idee!!
Mooi gedaan Diaantje! Ik kan alleen via mijn beeldscherm niet goed zien hoe scherp ze zijn. Stel je ook handmatig scherp?
Beetje jammer dat de kwaliteit achteruit gaat als je hem upload. Ik stel hem idd handmatig scherp. Het is wel een vak apart moet ik zeggen. Ik krijg het wel steeds beter onder de knie.
Ok, hier eeven twee kiekjes die ik vandaag heb geschoten. Was op een bruiloft van een Braziliaanse met een Nederlander ( vandaar de twee objecten tezamen ( papagaai *decoratie* met het rozen boeket) Vanwege de privacy wil ik geen foto;s plaatsen van het bruidspaar zelf
Zijn goed Druif, niks mis mee! Heb je er niet een paar vanaf de rug geschoten ofzo? Ben nu wel erg benieuwd! Je had trouwens prachtig weer! Beetje te warm zelfs als fotograaf denk ik of niet?
vind hem zelf eigenlijk een beetje te simpel, weet alleen niet hoe je zoiets leuker op de foto krijgt?
Uit het midden en liever van opzij dan zo van bovenaf. Kom op, gewoon om dat blommeke heen lopen, die loopt niet weg!
haha was mn goeie lens vergeten had de kleine mee 18-70 mm moest er al heel dicht boven op met de camera maar wel goed idee van de zijkant af dank!
Ik moet mn foto's nog even door de photoshop gooien en hier en daar wat bij snijden, dit waren even 2 die wel Ok waren in mijn ogen. Misschien plaats ik later nog wel meer Weer was verdomde lastig! 's morgens veel bewolking dus weinig contrasten en smiddags felle zon met harde schaduwen en snel overbelichting. Bovendien heb ik geen mooie camera en red ik niks zonder flits en binnen foto's met rechtstreeks flitslicht zijn ronduit lelijk... En het was warmmmmm ja.....
Geen idee wat die witte "vlek" bij die spin is?? En hoe ik die kan weg photoshoppen? Iemand nog tips hoe ik die tweede foto nog wat spannender kan krijgen? Als ik die bloemen foto's van mrsnuke zie ben ik echt zwaar jaloers op die macro lens!! Zooo mooi effect!
Condensdruppel? Wat heb je nu voor cam, Druif? Geen spiegelreflex toch hè? Die hortensia's, tsja.... Dit bewolkte weer leent zich niet voor mooie bloemenfoto's. Wel voor gebouwen enzo, dan wil je juist geen harde schaduwen. Ik fotografeer alleen 's ochtends vroeg en tegen zonsondergang, dan heb je prachtig strijklicht en dus mooie contrastrijke foto's met diepte. Hoe dichtbij kan je komen met je compact? (Staat in de handleiding). Je kan er ook manueel mee instellen? Dan moet je zorgen dat je het maximale diafragma neemt voor een mooie scherptediepte en wazige achtergrond. Zorg dat de achtergrond donker is, dat is altijd mooier dan zo'n felle lucht!
de vlek kun je wel weg krijgen hoor in ps bv. met brushtooltjes en clonestempel. leuk dat je de spin niet centraal hebt geplaatst. voor de leuk had je de hortensia die er nu een stukje op staan aan de kant kunnen doen.
@zogelukkig: Ik heb helaas (nog)geen spiegelreflex camera, nee, maar een canon powershot compact camera, wel met handmatige functies. Had de Hortensia foto gemaakt met een diafragma op 4.0 Diafragma kan helaas niet volledig oneindig handmatig worden ingesteld. En verspringt vaak met het inzoomen..? Inderdaad, vroeg ochtend licht of avondlicht is beter! Het ontbreekt me alleen op die momenten vaak aan tijd... Donkere achtergrond is idd mooier, maar is dan lastig als je juist van onderaf wil fotograferen? @mrsnuke: kloonstempel of "gummetje" gebruik ik maar heel weinig, meestal blijf ik het dan toch nog wat zien en dat vind ik dan nog hinderlijker dan het "foutje" zelf... en schitterende vlieg foto... krijg er de kriebels van