Haah dat heb ik ook... al liggen neuzen in allerlei babyzaken, maar heb het kopen nog kunnen weerstaan.. wel heb ik van mijn vriend een 9 maanden dagboek gekregen zodat ik lekker kan schrijven, erg leuk om te doen en ook leuk voor t kleintje later!
Hey meiden Ik wil me voorzichtig bij jullie aansluiten! Als alles goed gaat ben ik uitgerekend voor 19 maart 2013. Heel grappig, mijn jongste is geboren op 27 maart 2009! Hahahaha!!
erg he hahah, 9mnd dagboek ook gehad bij de 1ste maar ben geen dagboek schrijfster, schrijf alles op in mijn gewone agenda (moet van de 1ste fotoalbum nog maken en ze is al 3,5jt) helaas moet er bij ons nog een klein beetje verbouwd worden(eerder onafgemaakte klussen) en dan kan ik los hihihi(helaas werkt man vaak 80 uur in de week= opa maar lief aan kijken)
Wij hebben ook zo'n handige "opa"... wij willen een nieuwe badkamer, laminaat op zolder leggen zodat daar de computerkamer naartoe kan en van de computerkamer de babykamer maken dus nog genoeg te doen haha... Arme "opa"
Aangezien ik belachelijk vroeg getest heb en morgen mn officiele nod zou zijn,begin ik hem nu wel een beetje te knijpen aangezien het de vorige x misging in de nacht na mn nod.... (4 juni was mn nod,van 4 op 5 begon t bloedverlies toen...) brrr.... ik hoop zo dat t goedgaat!
Spannend Ceilo! Ik herken het wel, heb zelf helaas ook al vaker meegemaakt dat ik alsnog ongie werd, heel vervelend. Bij mij "voorspelde" de test het sowieso, zodra ze lichter werden kon ik er de donder opzetten.....maar dat hoeft ook weer niet altijd zo te zijn! Het blijft spannend! Ik heb nu ook 1 tot 4 dagen voor NOD getest! Morgen zou mn NOD ook zijn (11dgn na ei) al schommelt dat tussen 11 en 13 dagen na ei, blijft spannend!
ja spannend is en blijft het zeker..... en ja t mag van mij nu zeker wel goed gaan.... 7*tjes in totaal vind ik ook wel genoeg ja ik heb maandag getest.... ben benieuwd hoe mn test morgen kleurt! *spannend* khoop dat ie donkerder kleurt dan dinsdag toen ik de andere kv2v5 heb gedaan..... nou we zullen zien,als ik getest heb en de mogelijkheid heb,dan zal ik hem hier zeker even posten!
hier ook iemand die al uren beneden zit, gehoopt nog wat te slapen, maar helaas.......... (mede dankzij de kat die boven op me springt en dan gaat spinnen en doen, maffe kat) vanochtend digitale test gedaan van clear bleu, volgens de test ben ik 2-3 week zwanger, als ik ga uitrekenen ben ik 3 week zwanger. maar mijn banner zegt 4 week en 2 dagen(of 1 dag) hoe kan ik dat veranderen?? 14/15 juni heb ik mijn eisprong gehad. we gaan het vanmiddag aan mijn ouders vertellen, vind het zo spannend, maar kan ook niet langer mijn mond tegen hun houden
@Ceilo: en... getest? Ik had ook 4 dagen voor NOD al positief getest en wat een zenuwslopende dagen waren dat richting NOD zeg! Ik heb gisteren nog een keer getest en gelukkig knalde die! @Guus: die 2-3 betekent 2 of 3 weken na bevruchting, dus kan je banner wel kloppen. Je krijgt er natuurlijk altijd 2 weken 'gratis' bij! Wat vervelend dat jullie zo vroeg al wakker zijn! Heb ik gelukkig geen last van. Behalve vandaag omdat we vanavond gaan vliegen en ik dat altijd spannend vind. Welkom nieuwe zwangeren trouwens. Ik hoop op een goede zwangerschap voor ons allemaal! O, ja, gisteren contact gehad met de gyn en die zei dat ik meteen mag langskomen zodra ik terug ben van vakantie. Dus dat wordt denk ik 21 juli, dan ben ik ongeveer 6 weken en een paar dagen. Dan hoop ik een hartje te zien kloppen (al besef ik dat het nog te vroeg kan zijn) Ik vind het alleen al fijn dat we dan even mogen kijken. Ik moet nog een hoop doen vandaag voor we vertrekken, dus ik zeg fijne dag allemaal en ik kom straks nog even spieken voor het testje van Ceilo!
Frustrerend je dat niet slapen? Ik zou de calculator van je banner aanhouden. De eerste dag van je laatste menstruatie. Wij gaan het zondag aan mijn moeder vertellen, zeker spannend en moest deze week echt op mijn lippen bijten.
Oh lees net dat Babyboom weer is gestart! Leuk! En zie dat iemand hier meedoet... Wat grappig! @Misja: las net je berichtje, dat is schrikken! Is het bij dat beetje gebleven? Ik hoop het!!
Heerlijk op vakantie dus en fijn dat je al zo snel nar de gyn kan. Wij moeten wachten tot 9 augustus en dat is nog wel heel lang Waarmee heft iedereen getest? Ik met kruitvat 2 voor 5. Echt knallen doet ie niet volgens mij maar hij is wel duidelijk donkerder dan afgelopen zaterdag