hahaha ja.. maar dat eeuwige gejank van der aan uit aan uit.. wel geen kind.. ik vind het trouwens maar gek dat iedereen het gek vind dat bing een kind van hem zelf wil... zo gek is dat toch niet?
Maar op de foto/video zie je iemand met zwart en jack is blond http://www.gtstfanclub.nl/wp-content/uploads/2012/06/800x600_cliff.jpg
Donkerblond....en tuurlijk is het Jack, dan krijg je namelijk weer of hij het wel of niet express heeft gedaan etc etc....wordt een beetje saai dit..
Ik denk dat ze de foto expres onduidelijk gemaakt hebben zodat mensen toch nog gaan twijfelen. Een tijdje terug heeft de gtstfanclub site namelijk een exlusief stuk geplaatst dat jack aangereden gaat worden door bing.
Ja ik wordt er ook doodziek van haha. En ik krijg altijd de kriebels van die broer en zus band van sjors en jack. Het is mij net iets te klef
Jack maar, die heeft een halve baard en op de foto heeft degene geen baard aan, ik denk dat het die gozer is met Bilal had afgesproken.